Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Apel do Słupszczan

Wybory

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~zal.pl~

~zal.pl~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 20:18:30

Tak sobie czytam przeróżne apele, szumne wypowiedzi, deklaracje kto na kogo głosuje. Najdziwniejsza według mnie jest jednak powszechna hipokryzja. Dlaczego ?

Ano KAŻDA partia ma własne grzechy za uszami i tonę brudu pod paznokciami. Mimo to widze ze to wciąż za mało aby na nich NIE głosować. Moja ocena jest taka: albo wyborcy to ciemne barany albo gówniarzeria. Streszczę wam zatem w kilku zdaniach każdą z partii aby unaocznić jakiego pokroju są ich wyborcy.

SLD - jak sama nazwa wskazuje skrajna lewica, zbieranina cwaniaków którzy mamią krzykliwymi hasełkami o "powszechnej równości". Zdobywają głosy odmieńców a za plecami wiją własne gniazdka za publiczne pieniądze. Najwieksze afery wybuchały właśnie za ich rządów, ich naczelnym hasłem "po trupach do celu" wraz z ruską gracją czyli "po cichu jak tylko się da, zanim ktokolwiek się kapnie". I tak właśnie lewica wyprowadza pieniądze na prywatne konta i to na każdym szczeblu władzy a oficjalnie trzyma ich u koryta jedynie populizm. Wyborcom gratulujemy wyboru złodziei.

PiS - podobnie, na krzykliwych hasełkach zdobywają poparcie. W porównaniu do lewicy jednak są to ludzie prostej wiedzy, niedokształceni, bez doświadczenia ale z podobnymi ciągotkami. W celu wywarcia presji i pokazania siebie u sterów deklarują wielkie akcje typu "areszt dla złodziei". Ze zacytuje tylko naczelnego pisowskiego administratora "nikt już przez tego pana nie zostanie pozbawiony życia" a w rzeczywistości akcja kończąca się słynnym "kurde co teraz, no co teraz zrobić??". innymi słowy, Pis to banda nieudaczników, zlepek dawnych partii centrum typu AWS którzy również za uszami mają afery jak np. "MATKA WSZYSTKICH AFER" czytaj: wyprowadzenie pieniędzy z fozz albo najwieksza dziura budzetowa w historii III RP (tzw. dziura Bauca). Kim są zatem ich wyborcy ? To w dużej mierze służby mundurowe ponieważ sam Pis wozi się na hasełkach patriotycznych a tak na prawdę to tylko pobożni lewacy którzy każdy pieniądz rozdadzą aby kupić przychylność.

PO - najmłodsza ze wszystkich partii wodzących jednak zbudowana z tego samego środowiska co PiS. Ludzie - uciekinierzy z dawnej AWS gdy ta zaczela tonąć. Podobnie zabarwienie lewackie a symptomy liberalizmu można zauważyć JEDYNIE wśród bogatej elity tej partii. Ludzi którzy nakradli najwięcej jednak w bardzo wyrafinowany sposób. Ludzie PO to ludzie którzy kradną publiczne pieniądze poprzez konstruowanie ustaw, pisanie rozporządzeń czy tworzenie prawa. Aby nie być gołosłownym mogę jedynie wspomnieć wałek polegający na stworzeniu bardzo krótkiej ustawy która dawała gigantyczne dodatki do opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem i skracała staż pracy potrzebny do przejścia na emeryturę. Ustawa spowodowała iż kilka osób skorzystało z publicznych pieniędzy i przeszła na wysokie emerytury w wieku około 55 lat po czym ustawę zlikwidowano. Można wspominać dalej jak afery hazardowe czy podobne wałki. PO to partia której potrzebny jest wysoki budżet aby z tego budżetu zawłaszczyć pieniądze i to dlatego właśnie jako jedynie podnosili i wymyślali gigantyczne podatki. Powiększali biurokracje i stworzyli pełnoetatowych wyborców. Za ich kadencji liczba urzędników wzrosła 3 KROTNIE. Katastrofalny pomysl dla kraju spowodował iż jesteśmy ewenementem. Pensja urzędasa jest znacznie wyższa od pensji prywatnego przedsiębiorcy który płaci właśnie na te pensje. Wyborcy Po zatem to banda biurokratycznych złodziei którzy żerują na społeczeństwie, im jest ich więcej tym Po lepiej trzyma się koryta.

Tak to mniej więcej wygląda, pytanie tylko DO JAKIEGO GRONA ZALICZASZ SIE TY WYBORCO ? Lewacki czciciel poronionych pomysłów ? A może Pisowski szajbus z krzyżem na czole ? Ewentualnie biurokratyczny złodziej który toczy się na społeczeństwie niczym rak ?

Przypominam także ze istnieją w Polsce kręgi które mówią wprost: po dojściu do władzy zlikwiduje tyle podatków ile się da a złodziejom utnę ręce... no ale ci jak wiadomo zostali wyśmiani.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 20:40:46

Palancie - towarzyszem nigdy nie byłem - moja zasada - z dala od durni -czerwonych i czarnych - poniał ???

Zapomniałem - jesteś zarejestrowany - to dlaczego piszesz anonimowo - boisz się czegoś ???

Tacy, jak ty potrafią jedynie plunąć na kogoś zza rogu i dają dyla - "bochaterowie" za dychę i czapkie śliwek.

Palancie - towarzyszem nigdy nie byłem - moja zasada - z dala od durni -czerwonych i czarnych - poniał ???

Towarzyszu Don  wy wiecie rozumiecie wy nie zważajcie na żadne siły reakcyjne które chcą was zdyskredytować w opinii publicznej i podważyć wasze zasługi w walce z podziemną wywrotową propagandą  wspieraną przez czarną mafię . Wy wiecie , rozumiecie towarzyszu czyńcie tu swoją służbę nakreśloną przez egzekutywę , a macie to wykute na blachę i wiecie jak stosować wytyczne we wszystkim co piszecie . Stosujcie w dalszym ciągu retorykę po rusku , pewnie nikt nie zrozumie , ale pokażecie jaki z was komunista . Starajcie się nadal pisać z ruskim akcentem , wstawiać ruskie słowa w każdą konwersację , cyrylicę macie mieć w jednym palcu . Bądźcie nadal zajadłym ateistą i nie zważajcie na ataki tych wyzyskiwaczy , bumelantów i wrogów ludu robotniczego . Religie nazywajcie od tej pory opium dla ludu , każdego  duchownego nazywajcie burżujem , każdego bogatego ew. bogatszego od siebie nazywajcie wyzyskiwaczem i złodziejem bo dorobił się wszystkiego na wyzysku i pokrewieństwu . Jeśli dorobił się tego z własnej ciężkiej pracy , to ... to i tak kradł i jest burżujem .Kiedy tylko się da piszcie " za komuny było lepiej ". Nie zaprzestawajcie towarzyszu wychwalać Związek Radziecki i jego dzielnych i wspaniałych  przywódców i nie zważajcie co piszą wywrotowcy na ten temat , róbcie swoje , a w ostateczności zaproponujcie im wyjazd na " obóz " . Jako przykładny komunista podkreślajcie na każdym kroku swoje niskie wykształcenie , w taki sposób jak to czyniliście do tej pory . Słysząc od kogoś krytykę macie pisać , że jest on katolikiem z wypranym mózgiem lub posłańcem imperialistycznej propagandy .Bądźcie wierni idei za wszelka cenę .

" Każdy wprowadza swój system tak daleko jak sięga jego armia "

Józek Stalin .

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 20:48:22

Zapomniałem - jesteś zarejestrowany - to dlaczego piszesz anonimowo - boisz się czegoś ???

Tacy, jak ty potrafią jedynie plunąć na kogoś zza rogu i dają dyla - "bochaterowie" za dychę i czapkie śliwek.

Widzę że macie krótką pamięć, towarzyszu Jedwabny?

#24 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 10 listopad 2014 - 01:57:47

Widzę że macie krótką pamięć, towarzyszu Jedwabny?

Co można zrobić s kur wielu - z ciebie to samo, bardziej śmierdzący głupotą i nie tylko.

Użytkownik 1kolega2kolegi edytował ten post 10 listopad 2014 - 01:59:46

#25 ~Joanna O.~

~Joanna O.~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 08:40:29

Odezwa

ZM SLN-D

do Słupszczan

Niedługo  wybory samorządowe i prawdziwe głosowanie.

W związku ze zbliżającym się głosowaniem w sprawie wyboru Rady Miejskiej i  Prezydenta Miasta Słupska, Zarząd Miejski Sojuszu Lewizny Niby-Demokratycznej (SLN-D)

w Słupsku zwraca się z apelem do członków partii, sympatyków oraz wszystkich mieszkańców Słupska aby nie głosowali na słupski SLD.

Oddania głosu jest jednym z filarów demokracji, a świadoma rezygnacja z tego przywileju w stosunku do słupskiego SLD jest możliwa i wielce wskazana.

Słupski SLD, który bezwstydnie staje do wyborów nadużył zaufanie wyborców prowadząc bezwzględną politykę przeciwko rozsądnemu rządzeniu miastem.

Należy podkreślić, że blisko rok temu i dwa lata temu również,  odbyło się Referendum, w którym Słupszczanie zadecydowali 13 tysiącami głosów aby pozbawić urzędu prezydenta Macieja Kobylińskiego ze słupskiego SLD wyjątkowo szkodzącego naszemu miastu.

Głosów za odwołaniem było więcej niż uzyskał Prezydent ze słupskiego  SLD w wyborach

w 2010 roku.

Mimo tego pozostał na stanowisku bo …. niestety,  sorry – takie mamy prawo.

Zarząd Miejski Sojuszu Lewizny Niby-Demokratycznej (SLN-D) w Słupsku stoi na stanowisku, że rezygnacja z głosowania na słupski SLD będzie oznaką i wyrazem troski o miasto oraz o szczęście przyszłych pokoleń w Grodzie nad Słupią.

Będzie to dosadnym przekazem dla inicjatorów odezwy do Słupszczan z 2013 r. autorstwa Zarządu Rady Miejskiej SLD wzywającej do  bojkotu referendum.

Pokażmy, że  to mieszkańcy są gospodarzami w swoim mieście, a nie słupski SLD czyli czerwona choroba szerząca się w naszym samorządzie od początku XXI wieku!

„Kto popiera demokrację  nie powinien w tym dniu głosować  na słupski SLD obniżając w ten sposób ich szanse na wybór do samorządu oraz przyczyniając się do  odsunięcie ich od dalszego szkodzenia naszemu miastu”.

Jednym słowem – tępić czerwone szkodniki.

Zarząd Miejskiej

Sojuszu Lewizny Niby-Demokratycznej

(ZM SLN-D)

Urban Anser

(Odezwa napisana analogicznie do Odezwy SLD do mieszkańców w 2013 roku  wzywającej  do bojkotu  referendum).

Wydrukować i rozesłać wśród słupskich wyborców.

Znalazłam. Hura,hura, hura!

Tak było równy rok temu.

Teraz sie nie dziwię autorowi (autorce).

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Kto od miecza wojuje ten od miecza ginie.

Łatwiej dojrzeć źdźbło w oku bliźniego niz kłodę we własnym.

Nosił wilk razy kilka poniesli i wilka.

Odezwa do Słupszczan

Za rok wybory samorządowe i prawdziwe głosowanie.

W związku ze zbliżającym się Referendum w sprawie odwołania Prezydenta Słupska Macieja Kobylińskiego, Zarząd Rady Miejskiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Słupsku zwraca się z apelem do członków partii, sympatyków lewicy oraz wszystkich mieszkańców Słupska o pozostanie w domach i nie branie udziału w głosowaniu.

„Kto popiera Prezydenta nie powinien w tym dniu brać udziału w głosowaniu obniżając w ten sposób wymaganą frekwencję niezbędną do ważności referendum”.

Możliwość zorganizowania Referendum i prawo do oddania w nim swego głosu jest jednym z filarów demokracji, niemniej świadoma rezygnacja z tego przywileju jest możliwa i wskazana w uzasadnionych przypadkach.

Platforma Obywatelska, która jest inicjatorem Referendum nadużyła zaufania wyborców prowadząc bezwzględną politykę przeciwko Prezydentowi Słupska Maciejowi Kobylińskiemu. Należy podkreślić, że blisko rok temu odbyło się już Referendum, w którym Słupszczanie zadecydowali, że chcą, aby prezydent dokończył ostatnią swoją kadencję.

Zarząd Rady Miejskiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Słupsku oraz członkowie SLD stoją na stanowisku, że rezygnacja z głosowania będzie oznaczać poparcie dla Prezydenta Macieja Kobylińskiego i będzie to dosadnym przekazem dla inicjatorów Referendum!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 14:14:15

Tylko Robert Biedroń

#27 ~AKo~

~AKo~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 14:30:11

W odezwie na apel jako mieszkaniec Słupska chcę oświadczyć , że jedyną moja decyzją jest oddanie swojego , mojej rodziny a także moich znajomych jest oddanie głosu na SLD -na SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Towarzysze i Obywatele. Ludu pracujacy miast i wsi.

Karły reakcji znowu podnosza łeb. Wasze czyste zaangazowanie w walce z tym złem musi się zaznaczyć złotymi zgłoskami na naszym sztandarze.

Zapytacie gdzie on jest? A  no kazali go wyprowadzić z sali pod eskortą i teraz butwieje gdzieś w piwnicy. Kiedyś sami wybieraliśmy najlepszych synów Naszej Partii,  a teraz ci  skarlali na umysle wyborcy nazywający siebie elektoratem próbują odebrać nam naszą - rozumicie Towarzysze - naszą, ukochaną władzę. A naszych, ciepłych  posadek będziemy bronić jak niepodległości, bo którz bardziej uszczęśliwi lud pracujący jak nie my.

Komuchy wszelkiej masci łączcie się.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 18:29:57

Oto i następny "rycerz" - wiesz dlaczego ??? - masz zakuty łeb.

Czy miałem na myśli referendum pisząc o wyjściu na ulicę ???

Umiesz czytać - wiesz o co biegało ??? - "cmentarne hieny".

Osobiście nie muszę i nie mam czym się denerwować - nawet nie denerwuje mnie, to, że jakiś palant zwraca się do mnie dziadku.

Czyżby towarzysz Je2bny przemianował sie na 1kolega2kolegi?

Język - wypisz wymaluj,

argumenty - analogiczne,

czułość na czerwoną poświatę - wyjątkowa wrazliwość

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 19:01:55

Co można zrobić s kur wielu - z ciebie to samo, bardziej śmierdzący głupotą i nie tylko.

Towarzyszu Don, apelujemy o wasz rozsądek. Nie kompromitujcie się więcej. Braki w waszym wykształceniu nie mogą być dla was usprawiedliwieniem. Zasłanianie lukami w pamięci nic nie da, nasi towarzysze pamięć mają dobrą, mogą przypomnieć niektóre fakty jeśli trzeba będzie.

Żadne spiski knute przez miejskich wywrotowców nie mają racji bytu. Prasa o wykrzywionej moralności alfonsa, która pisze artykuły pod polityczne zamówienie nie ma pływu na świadomość wyborców. Ludzie pracujący, proletariat i intelektuariat miasta Słupka wie że tylko lewica stanowi o prawidłowym rozwoju naszego miasta. Zwyczajni hochsztaplerzy i wszelkiego rodzaju fabrykanci, niebieskie ptaki, którzy usiłują kandydować, są nastawieni na wyssanie krwi z prostych, uczciwych ludzi.

Tylko wybór kandydatów o charakterze lewicowym pozwoli przerwać te podstępne knowania kapitalistycznych wyzyskiwaczy. Towarzyszu Don, stańcie do zwycięskiej walki o lepsze jutro w naszej sprawie, zamiast wdawać się w pyskówki. 

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 20:05:48

kolega z rosyjskiego to towarzysz .

1towarzyszu2towarzysza na ataki elementów szkodliwych społecznie jesteście odpowiednio przygotowani czego wyraz daliście niejednokrotnie dając im łupnia na tym forum . Działajcie nadal zgodnie z instrukcjami by dzielnie sławić symbole i idę komunistycznej sławy .

W swoich wypowiedziach szczególną czcią obdarzajcie przyjaciela narodu polskiego i sowieckiego , nieomylnego , jakże wspaniałego , słońce ludu pracującego miast i wsi , dobrodusznego , zwierciadła sprawiedliwości , stolicę mądrości , Władimira Lenina Ilicza Uljanowa . Jego słowa z dumą piszcie na każdym wątku . Pamiętajcie też by z należną powagą podkreślać zasługi męża stanu radzieckiego , myśliciela i filozofa , pogromcy wyzysku i imperializmu , wybitnego praktyka komunizmu , a także nieustraszonego wojownika , stratega i taktyka  , odznaczonego wielokrotnie orderami Bohatera ZSRR , Czerwonej Gwiazdy , Czerwonego Sztandaru , Kutuzowa i Suworowa , Wielkiej Wojny Ojczyźnianej , Józefa Stalina i nic do tego komu , że przyznał te odznaczenia sam sobie - oponenci paszli won .

A poza tym towarzyszu róbcie tak aby ludziom żyło się dostatnio .

#31 ~Japycz~

~Japycz~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 21:01:48

Ty jesteś zapewne z tych co to musi bo inaczej się udusi. Nie bełkocz gościu, jeżeli już musisz to pisz na temat. Czyżbyś chciał zasłużyć na dobrą ocenę z tego wypracowania. Liczysz że protektorzy docenią twój wysiłek?

#32 ~Wołk~

~Wołk~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 16:51:29

Ty jesteś zapewne z tych co to musi bo inaczej się udusi. Nie bełkocz gościu, jeżeli już musisz to pisz na temat. Czyżbyś chciał zasłużyć na dobrą ocenę z tego wypracowania.

Liczysz że protektorzy docenią twój wysiłek?

Towarzyszu Japycz!

Kiedy w 2013 roku przed referendum Wasi towarzysze ze słupskiego SLD wydalili z głebin czerwonego intelektu odezwę do Słupszczan to było OK i Wy Tpwarzyszu Japycz nie oburzaliście się. Dla was ta wydalina była strawna.

Teraz otrzymaliście odezwę podobną "w smaku".

Smacznego Towarzyszu Japycz.

Czerwonki od tego nie dostaniesz bo kolory czerwony z czerwonym znoszą sie wzajemnie.

Dla przypomnienia porzekadło - Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

z życzeniami oby Słupszczanie zepchneli was na margines samorządu.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 22:13:08

Czytałem Apel.

Niezły dowcip w tle ze słupskim SLD.

Zestawiając dwa apele z 2013 i 2014 roku przekonuję się, że SLD  z demokracją nie ma wiele  wspólnego.

#34 ~Kosa~

~Kosa~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 00:46:05

Wystarczy nie głosować na:

Kaczmarczyka - bo to słupski czerwony beton

Biedronia - bo to przetrwalnik dla czerwonych układów

Twardowskiego - bo to element starego układu

Konwińskiego - bo to słupski Kononowicz (wszystko obieca)

Nie głosowac na kandydatów do Rady;:

- PO - jako kara za koszmarną koalicję PO+SLD.

- SLD - za bezrefleksyjne popieranie chorych pomysłów przezydenta Kobylińskiego

- Nareszcie Zmiana - bo to odrzutki i zaprzańce swoich idei

- SPO - bo to karierowicze i "pustaki",

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 08:48:07

Tak sobie czytam przeróżne apele, szumne wypowiedzi, deklaracje kto na kogo głosuje. Najdziwniejsza według mnie jest jednak powszechna hipokryzja. Dlaczego ?

Ano KAŻDA partia ma własne grzechy za uszami i tonę brudu pod paznokciami. Mimo to widze ze to wciąż za mało aby na nich NIE głosować. Moja ocena jest taka: albo wyborcy to ciemne barany albo gówniarzeria. Streszczę wam zatem w kilku zdaniach każdą z partii aby unaocznić jakiego pokroju są ich wyborcy.

SLD - jak sama nazwa wskazuje skrajna lewica, zbieranina cwaniaków którzy mamią krzykliwymi hasełkami o "powszechnej równości". Zdobywają głosy odmieńców a za plecami wiją własne gniazdka za publiczne pieniądze. Najwieksze afery wybuchały właśnie za ich rządów, ich naczelnym hasłem "po trupach do celu" wraz z ruską gracją czyli "po cichu jak tylko się da, zanim ktokolwiek się kapnie". I tak właśnie lewica wyprowadza pieniądze na prywatne konta i to na każdym szczeblu władzy a oficjalnie trzyma ich u koryta jedynie populizm. Wyborcom gratulujemy wyboru złodziei.

PiS - podobnie, na krzykliwych hasełkach zdobywają poparcie. W porównaniu do lewicy jednak są to ludzie prostej wiedzy, niedokształceni, bez doświadczenia ale z podobnymi ciągotkami. W celu wywarcia presji i pokazania siebie u sterów deklarują wielkie akcje typu "areszt dla złodziei". Ze zacytuje tylko naczelnego pisowskiego administratora "nikt już przez tego pana nie zostanie pozbawiony życia" a w rzeczywistości akcja kończąca się słynnym "kurde co teraz, no co teraz zrobić??". innymi słowy, Pis to banda nieudaczników, zlepek dawnych partii centrum typu AWS którzy również za uszami mają afery jak np. "MATKA WSZYSTKICH AFER" czytaj: wyprowadzenie pieniędzy z fozz albo najwieksza dziura budzetowa w historii III RP (tzw. dziura Bauca). Kim są zatem ich wyborcy ? To w dużej mierze służby mundurowe ponieważ sam Pis wozi się na hasełkach patriotycznych a tak na prawdę to tylko pobożni lewacy którzy każdy pieniądz rozdadzą aby kupić przychylność.

PO - najmłodsza ze wszystkich partii wodzących jednak zbudowana z tego samego środowiska co PiS. Ludzie - uciekinierzy z dawnej AWS gdy ta zaczela tonąć. Podobnie zabarwienie lewackie a symptomy liberalizmu można zauważyć JEDYNIE wśród bogatej elity tej partii. Ludzi którzy nakradli najwięcej jednak w bardzo wyrafinowany sposób. Ludzie PO to ludzie którzy kradną publiczne pieniądze poprzez konstruowanie ustaw, pisanie rozporządzeń czy tworzenie prawa. Aby nie być gołosłownym mogę jedynie wspomnieć wałek polegający na stworzeniu bardzo krótkiej ustawy która dawała gigantyczne dodatki do opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem i skracała staż pracy potrzebny do przejścia na emeryturę. Ustawa spowodowała iż kilka osób skorzystało z publicznych pieniędzy i przeszła na wysokie emerytury w wieku około 55 lat po czym ustawę zlikwidowano. Można wspominać dalej jak afery hazardowe czy podobne wałki. PO to partia której potrzebny jest wysoki budżet aby z tego budżetu zawłaszczyć pieniądze i to dlatego właśnie jako jedynie podnosili i wymyślali gigantyczne podatki. Powiększali biurokracje i stworzyli pełnoetatowych wyborców. Za ich kadencji liczba urzędników wzrosła 3 KROTNIE. Katastrofalny pomysl dla kraju spowodował iż jesteśmy ewenementem. Pensja urzędasa jest znacznie wyższa od pensji prywatnego przedsiębiorcy który płaci właśnie na te pensje. Wyborcy Po zatem to banda biurokratycznych złodziei którzy żerują na społeczeństwie, im jest ich więcej tym Po lepiej trzyma się koryta.

Tak to mniej więcej wygląda, pytanie tylko DO JAKIEGO GRONA ZALICZASZ SIE TY WYBORCO ? Lewacki czciciel poronionych pomysłów ? A może Pisowski szajbus z krzyżem na czole ? Ewentualnie biurokratyczny złodziej który toczy się na społeczeństwie niczym rak ?

Przypominam także ze istnieją w Polsce kręgi które mówią wprost: po dojściu do władzy zlikwiduje tyle podatków ile się da a złodziejom utnę ręce... no ale ci jak wiadomo zostali wyśmiani.

Brawo Żal popieram Cię w całości ,  głosujemy dosłownie  na śmieci , złodziei i oszustów  pewnych swojej bezkarności w organizacjach przestępczych zwanych partiami politycznymi zapełnionych osobnikami o facjatach żywcem  przypominających zdjęcia z list poszukiwanych przestępców   mamiących  nas   kiełbasą wyborczą a afery Pęczaków  żadających mercedesa z firankami  czy  afery,  informatyczne , hazardowe chowane pod dywan, Mirów ,  Zbychów i  Rychów  zbierajacych się po cmentarzach lub kolacyjki różnych Sikorskich pożerających    z   Belką  ośmiorniczki  a okradającym nas swoim podatkiem Belki od kilkunastu lat pomimo przyrzeczenia o jednorocznym zastosowaniu   omawiających na tej kolacyjce dodruk pieniędzy na wybory aby wygrało PO  i setki innych  afer ,  nie są dla nas widoczne     wystarczy czytać to co na siebie   wypisują nawzajem aby się oczernić  wpisujac w wyszukiwarkę

afery SLD

1500 afer PO lub  afery PO

pokazują   zażartą  walkę  o   prywatny  szmal   wyciągany   prawowitym  Polakom  z   kieszeni poprzez stosowanie   olbrzymich największych podatków ze wszystkich krajów członkowskich Unii ,  by zatrudnić wszystkich swoich krewnych na monstrualnych pensjach oraz zapewnić do podziału mafijnego kilkuset tysięcznych odpraw tutaj nepotyczny przykład całych rodzin m/innymi Struzika i Grada w spółkach państwowych gdzie Tusk w kiełbasie przedwyborczej obiecał zrobić porządek ze spólkami.

Podaj Żal jeszcze nie zdecydowanym kogo widzisz w  tym grajdole aby wyautować tą pazerną dzicz wyobrażająca sobie ,   że słupszczanie nie myślą  i również nie widzą ich  poczynań  w tym także śmiejącego się z bilborda pośliny z  krzywymi zębami chwalącego się publicznie nowo zbudowanym domem wyszarpanym ze społecznych pieniędzy podatnikom za bezmyślne i bezproduktywne siedzenie po Warszawkach a  na ewentualność  przegrania wyborów ,  gdzie odpadłoby osadzenie w spółkach i UM. osadzenie kolesiów  ma już zabezpieczenie fuchą -cy dyr. w WORD .

Kto ma w tym mieście naprawdę dobry program i zamiary dla nas dla mieszkańców Słupska zmagających się z codziennymi trudami często rzucany jako kłody pod nogi przez złe prawo tworzone przez kliki mniejszości narodowych pousadzane w sejmie ?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:54:16

Tylko Robert Biedroń

+1

#37 ~Wujek dobra rada~

~Wujek dobra rada~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 22:32:06

Wyobraźcie sobie.

Zaglądam do skrzynki pocztowej i cóż widzę?

Testament holograficzny jakiegoś dziadka.

Czytam, czytam i oczom nie wierzę.

Głównym punktem testamentu jest .... dobra rada dla nas abyśmy glosowali na A. Kaczmarczyka z SLD. Ja dziękuję dziadkowi za radę.

Dalej dwukrotnie zapewnia, że czegoś nie wie ale to akurat mogę zrozumieć bo starość nie radość.

Dalej dwukrotnie oznajmia, że czegoś się boi.

Jesli to napisał ten dziadek o którym wiemy, że zaprowadził miasto na manowce to obawa jest zrozumiała.

Będzie musiał odpowiedzieć organom ścigania na wiele pytań. A bać sie jest czego bo jesli przepadnie w wyborach protegowany A. Kaczmarczyk to resztę dni perzyjdzie spędzić na korytarzach i na salach sądowych.

Na rachunek sumienia zostało jeszcze trochę czasu więc zamiast pisać listy lepiej pędzić po koleżeńsku do ks. Jana i wyspowiadać się solidnie, a potem odprawić solidną pokutę.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 22:39:48

Ludzie głosujcie na Roberta Biedronia - tylko on może coś zmienić w tym smutnym mieście !!

#39 ~Gora~

~Gora~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 11:13:02

Ludzie głosujcie na Roberta Biedronia - tylko on może coś zmienić w tym smutnym mieście !!

17 listopada 2014 r. - Już po batalii o fotele w Radzie Miejskiej.

Słupskie "czerwone dinozaury" zostały na trwale wpisane do czerwonej księgi ginącego gatunku.

Nie poddają się  ewolucji więc zafundowali sobie proces przyśpieszonego  konania.

Słupsk szuka ożywczego powiewu nadlatującego z odległych równin Warszawy.

Biedroń to dobry kandydat na Prezydenta  dla Słupska

#40 ~Po kazognia~

~Po kazognia~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 11:19:35

Głosować na:

Biedronia - bo reanimuje konające miasto

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych