Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Apel do Słupszczan

Wybory

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~vulpekula~

~vulpekula~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 17:29:39

Odezwa

ZM SLN-D

do Słupszczan

Niedługo  wybory samorządowe i prawdziwe głosowanie.

W związku ze zbliżającym się głosowaniem w sprawie wyboru Rady Miejskiej i  Prezydenta Miasta Słupska, Zarząd Miejski Sojuszu Lewizny Niby-Demokratycznej (SLN-D)

w Słupsku zwraca się z apelem do członków partii, sympatyków oraz wszystkich mieszkańców Słupska aby nie głosowali na słupski SLD.

Oddania głosu jest jednym z filarów demokracji, a świadoma rezygnacja z tego przywileju w stosunku do słupskiego SLD jest możliwa i wielce wskazana.

Słupski SLD, który bezwstydnie staje do wyborów nadużył zaufanie wyborców prowadząc bezwzględną politykę przeciwko rozsądnemu rządzeniu miastem.

Należy podkreślić, że blisko rok temu i dwa lata temu również,  odbyło się Referendum, w którym Słupszczanie zadecydowali 13 tysiącami głosów aby pozbawić urzędu prezydenta Macieja Kobylińskiego ze słupskiego SLD wyjątkowo szkodzącego naszemu miastu.

Głosów za odwołaniem było więcej niż uzyskał Prezydent ze słupskiego  SLD w wyborach

w 2010 roku.

Mimo tego pozostał na stanowisku bo …. niestety,  sorry – takie mamy prawo.

Zarząd Miejski Sojuszu Lewizny Niby-Demokratycznej (SLN-D) w Słupsku stoi na stanowisku, że rezygnacja z głosowania na słupski SLD będzie oznaką i wyrazem troski o miasto oraz o szczęście przyszłych pokoleń w Grodzie nad Słupią.

Będzie to dosadnym przekazem dla inicjatorów odezwy do Słupszczan z 2013 r. autorstwa Zarządu Rady Miejskiej SLD wzywającej do  bojkotu referendum.

Pokażmy, że  to mieszkańcy są gospodarzami w swoim mieście, a nie słupski SLD czyli czerwona choroba szerząca się w naszym samorządzie od początku XXI wieku!

„Kto popiera demokrację  nie powinien w tym dniu głosować  na słupski SLD obniżając w ten sposób ich szanse na wybór do samorządu oraz przyczyniając się do  odsunięcie ich od dalszego szkodzenia naszemu miastu”.

Jednym słowem – tępić czerwone szkodniki.

Zarząd Miejskiej

Sojuszu Lewizny Niby-Demokratycznej

(ZM SLN-D)

Urban Anser

(Odezwa napisana analogicznie do Odezwy SLD do mieszkańców w 2013 roku  wzywającej  do bojkotu  referendum).

Wydrukować i rozesłać wśród słupskich wyborców.

#2 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 18:41:41

Posłuchaj palancie - miałem nie iść na wybory, ale po przeczytaniu tych wypocin - pójdę i zagłosuję na SLD ewentualnie na listę Biedronia - ot tak z przekory i na złość wam wszystkim.

PO - oszuści, PiS - mega oszuści, a w szczególności po ostatnich występach posłów tej kliki i ich żonek.

Daleko szukać nie ma potrzeby - Kujawski też potrafił z dwu koryt jednocześnie żreć i też nie widział w tym nic zdrożnego

#3 ~Cierpliwy~

~Cierpliwy~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 19:42:20

Na złość komuś można wsadzić palce w imadło. Problem pojawia się później, kiedy chce się jeść i trudno złapać kanapkę. Jak ktoś powie, żeby nie głosować na morderców, też na złość pójdziesz głosować na nich geniuszu?

#4 ~AS~

~AS~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 22:38:07

Posłuchaj palancie - miałem nie iść na wybory, ale po przeczytaniu tych wypocin - pójdę i zagłosuję na SLD ewentualnie na listę Biedronia - ot tak z przekory i na złość wam wszystkim.

Ty 1Kolego2Kolegi i tak poszedłbyś na wybory i głosował na SLD.
Nie bujaj, że taki jesteś przekorny.
Ale odezwa ciekawa. Przypomina wypociny SLD przed słupskim referendum 2013. Pełna analogia.
Dzisiaj  81-letni pretendent na radnego z listy SLD niejaki Izydor Orlik rozdawał ulotki i trochę się nasłuchał. Usłyszał żeby dał sobie spokój i zajął się dbałością o własne zdrowie, a samorząd zostawił młodszym.
Też pewnie 1Kolego2Kolegi zagłosujesz na niego przez przekorę, a młodym każesz wracać na zmywak do UK.
Wielka wrażliwość społeczna wprost z głebin słupskiego SLD.

#5 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 12:10:41

Na złość komuś można wsadzić palce w imadło. Problem pojawia się później, kiedy chce się jeść i trudno złapać kanapkę. Jak ktoś powie, żeby nie głosować na morderców, też na złość pójdziesz głosować na nich geniuszu?

Jednak jesteś "rycerz" - nie pytaj dlaczego - niejeden wie, co oznacza ta nazwa.

Nie nazwę cię baranem, gdyż to zwierzę nie zasłużyło, aby go obrażać za czyny popełnione przez durnia - nie napiszę - idiotę, gdyż znowu obrazi się jakiś moderator.

Jak, to jest - potrafi nawet czytać, ale już ma problem z samodzielnym myśleniem, które sprawia mu potworny ból.

Teraz pytanie - czy tam była mowa o mordercach i kanapkach ???

Nie było - więc z czym masz problem ???

#6 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 12:31:39

Ty 1Kolego2Kolegi i tak poszedłbyś na wybory i głosował na SLD.
Nie bujaj, że taki jesteś przekorny.
Ale odezwa ciekawa. Przypomina wypociny SLD przed słupskim referendum 2013. Pełna analogia.
Dzisiaj  81-letni pretendent na radnego z listy SLD niejaki Izydor Orlik rozdawał ulotki i trochę się nasłuchał. Usłyszał żeby dał sobie spokój i zajął się dbałością o własne zdrowie, a samorząd zostawił młodszym.
Też pewnie 1Kolego2Kolegi zagłosujesz na niego przez przekorę, a młodym każesz wracać na zmywak do UK.
Wielka wrażliwość społeczna wprost z głebin słupskiego SLD.

Znalazł się "achieolog", który już wie kto i na kogo będzie głosował.

Pętaku - jaki obecne wybory mają związek z poprzednimi referendami ???

Odpowiem ci - w żadnym referendum nie -głosowałem - dlaczego ??? - to moja sprawa.

Idioto - co ma Prezydent Miasta do miejsc pracy tworzonych przez podmioty gospodarcze - te pretensje skieruj do własnych rodziców i dziadków, którym zachciało się ""demokracji"" i do rządów tego państwa jedynie z teorii [Sowa i Przyjaciele], którzy dbają jedynie o własne interesy i o to, aby się "nachapać" - własną rodzinkę umieścić na stanowiskach, pomimo braku wykształcenia do zajmowanego stanowiska.

Macie pretensje do wszystkich - jedynie nie macie jej w stosunku do siebie.

Zamiast wyjeżdżać z kraju - trzeba było wyjść na ulicę i pogonić te "hieny cmentarne" - nie wyszliście, a teraz macie pretensje do garbatego, że ten ma proste dzieci.

Dlaczego nic nie robicie, kiedy "politycy" obiecują wam goowno owinięte w błyszczący papierek ???

Zapamiętajcie - chcąc coś mieć, to trzeba też samemu też coś zrobić, a nie czekać, aż ktoś to za was zrobi.

Jeszcze długo mógłbym wam wyliczać, ale to takie gadanie dziada do obrazu.

#7 Cocodrilo

Cocodrilo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1098 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 14:09:15

ta odezwa mnie normalnie rozwaliła, jakim trzeba być baranem aby coś takiego napisać, na dodatek Anonimowo, ciekawe kto te wypociny spłodził, jakiś wielbiciel Kujawskiego? Konwińskiego? czy może.....

pomijam fakt, że słupskie SLD nie ma akurat kandydata w tych wyborach godnego aby na niego oddać głos.

#8 ~Powała~

~Powała~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 15:37:01

Znalazł się "achieolog", który już wie kto i na kogo będzie głosował.

Pętaku - jaki obecne wybory mają związek z poprzednimi referendami ???

Odpowiem ci - w żadnym referendum nie -głosowałem - dlaczego ??? - to moja sprawa.

Idioto - co ma Prezydent Miasta do miejsc pracy tworzonych przez podmioty gospodarcze - te pretensje skieruj do własnych rodziców i dziadków, którym zachciało się ""demokracji"" i do rządów tego państwa jedynie z teorii [Sowa i Przyjaciele], którzy dbają jedynie o własne interesy i o to, aby się "nachapać" - własną rodzinkę umieścić na stanowiskach, pomimo braku wykształcenia do zajmowanego stanowiska.

Macie pretensje do wszystkich - jedynie nie macie jej w stosunku do siebie.

Zamiast wyjeżdżać z kraju - trzeba było wyjść na ulicę i pogonić te "hieny cmentarne" - nie wyszliście, a teraz macie pretensje do garbatego, że ten ma proste dzieci.

Dlaczego nic nie robicie, kiedy "politycy" obiecują wam goowno owinięte w błyszczący papierek ???

Zapamiętajcie - chcąc coś mieć, to trzeba też samemu też coś zrobić, a nie czekać, aż ktoś to za was zrobi.

Jeszcze długo mógłbym wam wyliczać, ale to takie gadanie dziada do obrazu.

Zainteresowała mnie uwaga ASa.

Rzeczywiście istnieje analogia między odezwą SLD do mieszkańców przed referendum 2013, a obecną krotochwilną odezwą.

Jesteś1Kolego2Kolegi  nielogiczny w swoich wypowiedziach.

Nerwy albo starość. Stawiam na starość, a nawet uwiad starczy.

Namawiasz do wyjścia na ulicę ale gdy był demokratyczny sposób na zmianę (referendum) to, sam przyznajesz, że wolałeś grzać pierzynę i nie przejmowałeś się losem swoich wnuków w naszym mieście (w domyśle - młódych).

Trzeba mieć mocno czerwone podniebienie żeby zionąć takim jadem jaki prezentujesz.

Ja mam tylko ubaw bo nie interesują mnie wasze komunistyczne resentymenty. Dla mnie tamten czas to prehistoria z "czerwonymi dinozaurami".

Wisi mi PiS i PO, i SLD, i PSL, i Palikociarnia i inne śmieszne partyjki.

Nie denerwuj się dziadku. Jutro będzie lepiej.

#9 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 15:47:59

ta odezwa mnie normalnie rozwaliła, jakim trzeba być baranem aby coś takiego napisać, na dodatek Anonimowo, ciekawe kto te wypociny spłodził, jakiś wielbiciel Kujawskiego? Konwińskiego? czy może.....
pomijam fakt, że słupskie SLD nie ma akurat kandydata w tych wyborach godnego aby na niego oddać głos.

Coco - jestem na Ciebie obrażony - jak śmiałeś, to potulne zwierzę porównać do jakiegoś idioty ???

#10 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 15:54:07

Zainteresowała mnie uwaga ASa.
Rzeczywiście istnieje analogia między odezwą SLD do mieszkańców przed referendum 2013, a obecną krotochwilną odezwą.

Jesteś1Kolego2Kolegi  nielogiczny w swoich wypowiedziach.
Nerwy albo starość. Stawiam na starość, a nawet uwiad starczy.
Namawiasz do wyjścia na ulicę ale gdy był demokratyczny sposób na zmianę (referendum) to, sam przyznajesz, że wolałeś grzać pierzynę i nie przejmowałeś się losem swoich wnuków w naszym mieście (w domyśle - młódych).
Trzeba mieć mocno czerwone podniebienie żeby zionąć takim jadem jaki prezentujesz.
Ja mam tylko ubaw bo nie interesują mnie wasze komunistyczne resentymenty. Dla mnie tamten czas to prehistoria z "czerwonymi dinozaurami".
Wisi mi PiS i PO, i SLD, i PSL, i Palikociarnia i inne śmieszne partyjki.
Nie denerwuj się dziadku. Jutro będzie lepiej.

Oto i następny "rycerz" - wiesz dlaczego ??? - masz zakuty łeb.

Czy miałem na myśli referendum pisząc o wyjściu na ulicę ???

Umiesz czytać - wiesz o co biegało ??? - "cmentarne hieny".

Osobiście nie muszę i nie mam czym się denerwować - nawet nie denerwuje mnie, to, że jakiś palant zwraca się do mnie dziadku.

#11 Cocodrilo

Cocodrilo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1098 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 16:18:47

Coco - jestem na Ciebie obrażony - jak śmiałeś, to potulne zwierzę porównać do jakiegoś idioty ???

ja widzę, że ty masz jakiś problem ....zawsze ci się coś nie podoba!

a może: "ta baba co leciała jak strzała, cię po drodze oszczała" :D

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 17:50:17

Odezwa

ZM SLN-D

do Słupszczan

Niedługo  wybory samorządowe i prawdziwe głosowanie.

W związku ze zbliżającym się głosowaniem w sprawie wyboru Rady Miejskiej i  Prezydenta Miasta Słupska, Zarząd Miejski Sojuszu Lewizny Niby-Demokratycznej (SLN-D)

w Słupsku zwraca się z apelem do członków partii, sympatyków oraz wszystkich mieszkańców Słupska aby nie głosowali na słupski SLD.

Oddania głosu jest jednym z filarów demokracji, a świadoma rezygnacja z tego przywileju w stosunku do słupskiego SLD jest możliwa i wielce wskazana.

Słupski SLD, który bezwstydnie staje do wyborów nadużył zaufanie wyborców prowadząc bezwzględną politykę przeciwko rozsądnemu rządzeniu miastem.

Należy podkreślić, że blisko rok temu i dwa lata temu również,  odbyło się Referendum, w którym Słupszczanie zadecydowali 13 tysiącami głosów aby pozbawić urzędu prezydenta Macieja Kobylińskiego ze słupskiego SLD wyjątkowo szkodzącego naszemu miastu.

Głosów za odwołaniem było więcej niż uzyskał Prezydent ze słupskiego  SLD w wyborach

w 2010 roku.

Mimo tego pozostał na stanowisku bo …. niestety,  sorry – takie mamy prawo.

Zarząd Miejski Sojuszu Lewizny Niby-Demokratycznej (SLN-D) w Słupsku stoi na stanowisku, że rezygnacja z głosowania na słupski SLD będzie oznaką i wyrazem troski o miasto oraz o szczęście przyszłych pokoleń w Grodzie nad Słupią.

Będzie to dosadnym przekazem dla inicjatorów odezwy do Słupszczan z 2013 r. autorstwa Zarządu Rady Miejskiej SLD wzywającej do  bojkotu referendum.

Pokażmy, że  to mieszkańcy są gospodarzami w swoim mieście, a nie słupski SLD czyli czerwona choroba szerząca się w naszym samorządzie od początku XXI wieku!

„Kto popiera demokrację  nie powinien w tym dniu głosować  na słupski SLD obniżając w ten sposób ich szanse na wybór do samorządu oraz przyczyniając się do  odsunięcie ich od dalszego szkodzenia naszemu miastu”.

Jednym słowem – tępić czerwone szkodniki.

Zarząd Miejskiej

Sojuszu Lewizny Niby-Demokratycznej

(ZM SLN-D)

Urban Anser

(Odezwa napisana analogicznie do Odezwy SLD do mieszkańców w 2013 roku  wzywającej  do bojkotu  referendum).

Wydrukować i rozesłać wśród słupskich wyborców.

W odezwie na apel jako mieszkaniec Słupska chcę oświadczyć , że jedyną moja decyzją jest oddanie swojego , mojej rodziny a także moich znajomych jest oddanie głosu na SLD -na SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

#13 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 18:00:17

ja widzę, że ty masz jakiś problem ....zawsze ci się coś nie podoba!

a może: "ta baba co leciała jak strzała, cię po drodze oszczała" :D

Coco - Ty naprawdę pchasz się na minę.

Tak niegrzecznie rozmawiasz ze starszym od siebie - gdzie Twoje wychowanie ???

#14 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 18:03:27

W odezwie na apel jako mieszkaniec Słupska chcę oświadczyć , że jedyną moja decyzją jest oddanie swojego , mojej rodziny a także moich znajomych jest oddanie głosu na SLD -na SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Czy musisz drażnić tę sforę kundli - zaraz narobią takiego jazgotu, że nie usłyszysz nawet własnych myśli.

#15 Sceptyk z Słupska

Sceptyk z Słupska

Swojak

• PipPipPipPip
  • 292 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 18:41:02

Skąd ten bełkot "vulpekula"? To coś jak "spowiedź kretyna". Czyżby żelazko spadło ci na głowę?

#16 Cocodrilo

Cocodrilo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1098 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 18:59:33

Coco - Ty naprawdę pchasz się na minę.

Tak niegrzecznie rozmawiasz ze starszym od siebie - gdzie Twoje wychowanie ???

nie wiem skąd u ciebie te domysły odnośnie kto tu jest starszy? 

Skąd ten bełkot "vulpekula"? To coś jak "spowiedź kretyna". Czyżby żelazko spadło ci na głowę?

obawiam się, że mogło mu coś innego spaść na głowę, zrobiło dziurę i zabrało ze sobą mózg.

#17 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 19:01:35

Gdyby mu żelazko spadło na łeb, to prędzej by go zabiło.
To się zdarzyło podczas chrztu - ksiądz będący pod "wpływem" za mocno go "pogłaskał" kropidłem i efekty mamy, jakie mamy - odezwał się i wszystko wiadomo.

#18 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 19:03:33

nie wiem skąd u ciebie te domysły odnośnie kto tu jest starszy?

To nie domysły - to pewnik.

Użytkownik 1kolega2kolegi edytował ten post 09 listopad 2014 - 19:04:07

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 19:30:24

To nie domysły - to pewnik.

Towarzyszu Jedwabny, nie wszczynajcie tutaj pyskówek. Jako że element reakcyjny i antypaństwowy, na tym forum jest wspierany przez miejscowych wywrotowców, to wasze wypowiedzi powinny być stonowane i wykazujące wyższość intelektualną. Jako wychowanek socjalistycznego państwa jesteście winni innym towarzyszom szacunek, a braki w waszej edukacji nie powinny rzutować dzisiaj na wasze wypowiedzi.

Rozumiemy że choroba psychiczna, która męczyła was przez dwie dekady i została zwyciężona przez towarzyszy lekarzy, w zbiorowym wysiłku socjalistycznej nauki,  zostawiła niezatarty ślad na waszym umyśle. Jednak wdzięczność którą jesteście winni dozgonnie już, nie może objawiać się u was szczekaniem na forum. Nawet w słusznej sprawie, w sprawie obrony towarzyszy.

Wasza odosobnienie, w prostej chałupie nad płytkim jeziorem miało na celu odciążenie społeczeństwa od waszej chorej osoby. Ale przyszedł ze zgniłego zachodu internet, reakcyjne siły mniejszości narodowej w naszym kraju podrzuciły podstępnie wam internet. Staliście się w ten sposób marionetką w rękach reakcji, jednak wasza nieświadomość nie może być usprawiedliwieniem dla waszych niecnych działań na tym forum.

Pamiętacie jak słaliście donosy na policję latem ubiegłego roku? Jedynym skutkiem było zablokowanie na zawsze waszych profili. Wychodzi na to, że bezpłatne zapasy socjalistycznych leków już się wam skończyły, czas płacić za realizację zaordynowanych leków z zachodu.

Warszawa też wam już dzisiaj nie pomoże, mają tam swoje życie, swoje problemy.

Towarzyszu Jedwabny, wzywam was do spokoju na forum!

#20 1kolega2kolegi

1kolega2kolegi

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 2672 postów

Napisano 09 listopad 2014 - 19:50:25

Towarzyszu Jedwabny, nie wszczynajcie tutaj pyskówek. Jako że element reakcyjny i antypaństwowy, na tym forum jest wspierany przez miejscowych wywrotowców, to wasze wypowiedzi powinny być stonowane i wykazujące wyższość intelektualną. Jako wychowanek socjalistycznego państwa jesteście winni innym towarzyszom szacunek, a braki w waszej edukacji nie powinny rzutować dzisiaj na wasze wypowiedzi.
Rozumiemy że choroba psychiczna, która męczyła was przez dwie dekady i została zwyciężona przez towarzyszy lekarzy, w zbiorowym wysiłku socjalistycznej nauki,  zostawiła niezatarty ślad na waszym umyśle. Jednak wdzięczność którą jesteście winni dozgonnie już, nie może objawiać się u was szczekaniem na forum. Nawet w słusznej sprawie, w sprawie obrony towarzyszy.
Wasza odosobnienie, w prostej chałupie nad płytkim jeziorem miało na celu odciążenie społeczeństwa od waszej chorej osoby. Ale przyszedł ze zgniłego zachodu internet, reakcyjne siły mniejszości narodowej w naszym kraju podrzuciły podstępnie wam internet. Staliście się w ten sposób marionetką w rękach reakcji, jednak wasza nieświadomość nie może być usprawiedliwieniem dla waszych niecnych działań na tym forum.
Pamiętacie jak słaliście donosy na policję latem ubiegłego roku? Jedynym skutkiem było zablokowanie na zawsze waszych profili. Wychodzi na to, że bezpłatne zapasy socjalistycznych leków już się wam skończyły, czas płacić za realizację zaordynowanych leków z zachodu.
Warszawa też wam już dzisiaj nie pomoże, mają tam swoje życie, swoje problemy.
Towarzyszu Jedwabny, wzywam was do spokoju na forum!

Palancie - towarzyszem nigdy nie byłem - moja zasada - z dala od durni -czerwonych i czarnych - poniał ???

Zapomniałem - jesteś zarejestrowany - to dlaczego piszesz anonimowo - boisz się czegoś ???

Tacy, jak ty potrafią jedynie plunąć na kogoś zza rogu i dają dyla - "bochaterowie" za dychę i czapkie śliwek.

Użytkownik 1kolega2kolegi edytował ten post 09 listopad 2014 - 19:54:20

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych