Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Apartamenty do Wynajęcia w Hiszpanii

hiszpania hotel apartamenty andaluzja malaga wakacje

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~tomaszsz~

~tomaszsz~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 22:18:59

Cześć, ostatnio długo szukałem apartamentu w Hiszpanii. Oczywiście na południu w okolicach Malagi. Kiedy u nas śnieg tam 20 stopni a chyba niema nic lepszego niż w zime zrobic sobie wakacje. A więć do Malagi latają tanie linie lotnicze z Warszawy, Gdańska i Wrocławia oraz np Berlina. Można znaleźć loty w dwie strony za 200 zł. No dobra ale loty to jedno a hotel czy pokój to inna sprawa. Długo szukałem pokoi do wynajęcia czy hotelu w  Maladze ale udało mi się znaleźć apartament przy samym morzu w miejscowości Fuengirola. Na 7 dni wyszło 200 euro w styczniu. W wakacje na pewno jest trochę drożej. Ale, że zemną była moja dziewczyna więc 800 zł na tydzień w dobrze  wyposażonym apartamencie uważam, że cena wyśmienita.  A więc Jeśli jesteście zainteresowani takimi tanimi wakacjami podaje adres strony apartamentu wycieczkiandaluzja.pl    Zadzwońcie lub napiszcie do nich na facebooku bo oni się też transferami zajmują  z lotniska

#2 SeniorPlus

SeniorPlus

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 09:31:09

A ja zamiast Hiszpanii proponowałbym tego lata wyjazd do Łeby gdzie powstanie specjalna Strefa Seniora tego Lata ! www.oceanariumleba.pl  Wszyscy wypoczywający tego lata w Łebie będą mogli wyrobić sobie Ogólnopolską Kartę Seniora honorowaną już w 290 firmach na terenie Polski w tym uzdrowiskach,ośrodkach wypoczynkowych,placówkach medycznych itp. Warunkiem jest ukończone 60 lat ! Organizatorem jest Fundacja "SeniorPlus" www.seniorplus.org 511 161 785

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hiszpania, hotel, apartamenty, andaluzja, malaga, wakacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych