Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Alkomat

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 AdrianZ

AdrianZ

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 14:28:57

mam w domu alkohita X5. Fajna sprawa. Można sprawdzić czy można jechać. Ostatnio urodziny i na drugi dzień szwagierka chciała wracać do domu. Czuła się dobrze ale wolała mieć pewność dmuchnęła w alkohita. Wynik 0,0 więc pojechała. 

Ja ostatecznie kupiłem Alkohit X8. Skorzystałem z tego poradnika z tego linka https://sklep-alkoma...-wybrac-c6.html

i wybrałem tamten. Opinie też ma dobre, więc chyba powinno być ok.

#22 ~wilcek~

~wilcek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 01:43:58

My mamy x60, kupiliśmy po tym jak wygrał w jakimś teście czy rankingu w "Motorze". No i w sumie nasze oczekiwania spełnia. Najbardziej zależało nam na szybkich pomiarach, nawet w przypadku kilku osób z rzędu. No i długa gwarancja też jest ok, chociaz jeszcze nie musieliśmy z niej korzystać.

#23 ~Mariush~

~Mariush~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:34:08

Tego alkohita x8 to sporo widziałem na allegro. Ten x60 z tego, co widziałem ma lejek zamiast ustnika. Czy warto dołożyć kasę do takiego rozwiązania? Jak rozumiem, to na tym x60 mogę używać również zwykłych ustników?

#24 reser

reser

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 13:59:49

Takie informacje nie są rzadkością. Używając przeglądarki szybko można znaleźć coś na ten temat.

#25 ~stefan67~

~stefan67~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 13:32:01

Ja kupiłem alkomat Xblitza ze strony lispol.com/oferta/akcesoria-samochodowe/pozostale, zerknij sobie. Bardzo porządny sprzęt, dorzucają roczny pakiet darmowych kalibracji. Jak do tej pory niezawodny :)

#26 ~peppso~

~peppso~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 09:29:46

Na pewno kupując alkomat to trzeba zwrócić uwagę na to jak długą dają gwarancję, alkohit to ma aż 6 lat na urządzenie, mój model do tego ma program kalibracji bez limitu, zawsze to parę zł zaoszczędzone

#27 ~Mariush~

~Mariush~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:35:24

Oprócz informacji, które można znaleźć, warto poznać opinie użytkowników, bo one mogą zwrócić uwagę, na coś konretnego, o czym się wcześniej nie pomyślało. 6lat gwarancji to ładny okres, jak na małąelektronikę. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych