Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Alkomat

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kewin~

~Kewin~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 21:52:35

Jakie alkomaty są tak samo wiarygodne jak te policyjne?? Macie jakieś godne polecenia??

#2 ~gruszkoo~

~gruszkoo~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 09:26:16

używam alkohita x60, porównywałem wyniki z wynikiem na dużo drośzym alkomacie którego uzywa mój brat w firmie przewozowej, wyszło na jedno, poczytaj sobie opinie o tym alkomacie, wiem że jest dobrze oceniany.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 08:20:09

Ja mam alkohit, x50, więc trochę niższy model, ale i tańszy. Bardzo dokładny, szybki i ma 6 lat gwarancji, więc nie obawiam się, że coś się może zepsuć.

#4 Zdrój

Zdrój

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 08:42:15

Ranking produktów dla kategorii - Alkomaty

aktualizacja 2018-03-22

http://ogarnieci.pl/...AiAAEgKVj_D_BwE

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 08:53:30

Który kupić?

#6 Zdrój

Zdrój

Bywalec

• PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 09:22:49

Który kupić?

Żona - niezawodny i darmowy (prawie).

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 10:00:23

Będę mądralą i powiem, że lepiej w ogóle nie pić... Wtedy alkomat będzie niepotrzebny.

#8 Zdrój

Zdrój

Bywalec

• PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 10:28:27

Bez przesady. Alkomat się przydaje - jednego dnia wieczorem wypijesz trzy piwa. Następnego dnia rano chcesz jechać - i mamy loterię.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 10:30:37

Na wszelki wypadek w ogóle nie pić?  Nikt nie każe się nawalać, ja np. bardzo lubię piwa regionalne. Nie piję ich dużo, ale lubię sobie od czasu do czasu posmakować. Po takim wieczornym piwku-dwóch, lepiej z rana się sprawdzić, niż władować na minę.

#10 ~gadacz~

~gadacz~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 20:10:00

Że niezawodny to się zgodzę. Prawie darmowy? Chyba najdroższy jaki tylko może być :D Weź jakiegoś alkohita z tych co ci piszą, na pewno wyjdzie taniej.

#11 ~gadacz~

~gadacz~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 20:10:23

Że niezawodny to się zgodzę. Prawie darmowy? Chyba najdroższy jaki tylko może być :D Weź jakiegoś alkohita z tych co ci piszą, na pewno wyjdzie taniej.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 09:45:53

W Twoim związku występuje przemoc ekonomiczna?

U mnie żonka z własnej woli dokłada do budżetu domowego.

#13 Zdrój

Zdrój

Bywalec

• PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 24 marzec 2018 - 16:41:38

Teoretycznie sprawa wydaje się prosta. Ty kochasz jego, on kocha Ciebie, więc wszystko inne powinno ułożyć się samo. I rzeczywiście, skoro darzycie się uczuciem, rozmowy o pieniądzach mogą pójść łatwiej. Ale nie wolno ich unikać i liczyć, że pierwsze problemy czy nieporozumienia rozwiążą się same.  Kłótnie na temat finansów są najważniejszym symptomem zbliżającego się rozwodu.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 17:08:53

Teoretycznie sprawa wydaje się prosta. Ty kochasz jego, on kocha Ciebie, więc wszystko inne powinno ułożyć się samo. I rzeczywiście, skoro darzycie się uczuciem, rozmowy o pieniądzach mogą pójść łatwiej. Ale nie wolno ich unikać i liczyć, że pierwsze problemy czy nieporozumienia rozwiążą się same.  Kłótnie na temat finansów są najważniejszym symptomem zbliżającego się rozwodu.

O to … to … to …

#15 ~gadacz~

~gadacz~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 20:18:20

Ironia, sarkazm ? Mówi Ci to coś? :D

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 20:29:19

Nadajesz się na księdza lub zakonnicę  :D

#17 ~KierowcaBombowca~

~KierowcaBombowca~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 19:55:33

Jeśli kupować alkomat to tylko jakiś porządny elektrochemiczny, z takich najbardziej praktycznych do codziennego użytku to chyba coś w stylu Xblitz ALControl. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, wiarygodne wyniki no i darmowa kalibracja. Sprzęt na lata, zwłaszcza biorac pod uwage że ma 5 lat gwarancji

#18 ~augistyn~

~augistyn~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 22:21:40

warto mieć alkomat w domu. Lepiej mieć pewność że można jechać autem niż ryzykować i stracić prawko. Ja dostałem alkohita x60 i jestem z niego zadowolony. Używam wynik raz sprawdzony z policyjnym. (kontrola policyjna przed samą firmą gdzie pracuje)

#19 ~Misia to facet~

~Misia to facet~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 22:26:42

Misia to homoś tak jak obecny1

#20 ~zima~

~zima~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 11:40:31

mam w domu alkohita X5. Fajna sprawa. Można sprawdzić czy można jechać. Ostatnio urodziny i na drugi dzień szwagierka chciała wracać do domu. Czuła się dobrze ale wolała mieć pewność dmuchnęła w alkohita. Wynik 0,0 więc pojechała. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych