Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Alkomat, czy warto kupować

alkomat

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 killyou

killyou

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 20:06:03

Cześć, 

myślę od dłuższego czasu nad kupnem alkomatu, czy ktoś z Was ma na przykład i mógłby się podzielić opinią na ten temat. Czy warto wydawać pieniądze, ile i czy się przydaje. 

:) dzięki za podpowiedzi

#2 ~Oszczędna~

~Oszczędna~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 04:35:53

Cześć, 

myślę od dłuższego czasu nad kupnem alkomatu, czy ktoś z Was ma na przykład i mógłby się podzielić opinią na ten temat. Czy warto wydawać pieniądze, ile i czy się przydaje. 

:) dzięki za podpowiedzi

Cześć. 

Żaden alkomat nawet najlepszy nie zabezpieczy nas przed utratą prawa jazdy. Tak jak najlepsza prezerwatywa przed niechcianą ciążą. 

Należy więc całkowicie odrzucić alkohol i seks. Oszczędności będą zauważalne.  :)

#3 botanica

botanica

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 08 grudzień 2018 - 20:44:10

Najlepiej to byc trzezwym ;)

#4 happen

happen

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 19:04:23

Ja się pije to jasne że trzeba mieć alkomat

#5 DarekPiw

DarekPiw

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 16 marzec 2019 - 20:29:10

Bez sensu kupować alkomat. Jak jesteś niepewny swojego stanu to podjedź przed trasą na pierwszą lepszą komendę na której jest alkomat :D

#6 Matek

Matek

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 17:00:27

Ja tam bym nie kupował. Zawsze na komisariacie możesz dmuchnąć w dobry sprzęt.

#7 ~darioo~

~darioo~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 10:37:49

kiedyś byłem na komisariacie i Pan policjant powiedział sprzęt wyjechał. :/ Nie każdy również ma blisko na komendę. Można podjechać na komendę ale jak się okaże że ma się jednak coś w wydychanym chociaż czuje się dobrze to co wtedy?? Warto mieć alkomat np alkohita który wygrywa w porównaniach i podaje wiarygodne wyniki.

#8 ~Jossef~

~Jossef~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 10:02:23

Bez sensu kupować alkomat. Jak jesteś niepewny swojego stanu to podjedź przed trasą na pierwszą lepszą komendę na której jest alkomat :D

Gorzej jak się okaże, że podjechałeś i wydmuchałeś parę groszy na alkomacie. Oczywiście jak będziesz miał szczęście i będzie alkomat stacjonarny bo nie wszędzie jest. Ja tam jestem za posiadaniem wlasnego alkomatu jak się dużo jeździ to inwestycja szybko się zwraca. Koszt zakupu mniejszy jest przecież niż mandat o innych problemach nie wspomnę. A jak kupisz jakiś dobry jak pisze darioo to posłuży parę lat.

#9 ~Jossef~

~Jossef~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 10:03:13

Gorzej jak się okaże, że podjechałeś i wydmuchałeś parę groszy na alkomacie. Oczywiście jak będziesz miał szczęście i będzie alkomat stacjonarny bo nie wszędzie jest. Ja tam jestem za posiadaniem wlasnego alkomatu jak się dużo jeździ to inwestycja szybko się zwraca. Koszt zakupu mniejszy jest przecież niż mandat o innych problemach nie wspomnę. A jak kupisz jakiś dobry jak pisze darioo to posłuży parę lat.

#10 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 08:35:49

Czym sie kierować przy zakupie alkomatu? Ile kasy na to przeznaczyć? Tak, żebty nie przepłacać, ale tez nie kupić byle badziewa.

#11 ~Jossef~

~Jossef~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 19:54:54

Przed wszystkim sensorem bo są różne rodzaje, najlepiej wypadają na takie domowe użytkowanie sensory elektrochemiczne. Ja za swojego Alkohita X8 dałem niecałe cztery stówki. Mam go drugi rok, inwestycje uważam za trafioną bo często się przydaje. Zwłaszcza przy świętach i imprezach.

#12 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:02:25

Kupowałeś na allegro czy w innym sklepie online lub stacjonarnym? Alkohit ten co ty, czy może bardziej opłca wydać się na model o wyższym numerze? CHodzi o stosunek jakości do ceny.

#13 ~Jossef~

~Jossef~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 20:06:33

Takie sprzęty to jednak kupuję od producenta lub dystrybutora. Zamawiałem ze strony alkohit.pl, ceny praktycznie nie różniły się do tych z ceneo. Wolę brać bezpośrednio od źródła, w razie czego lepsza jest obsługa potem niż w sieciówkach. A jak zamawiałem do siebie to z myślą że będę korzystał sam tak z 6-7 razy w m-cu, czasami cześciej. Jak szukałem to było dużo wiecej modeli, niektóre miały taki większy ustnik jak lejek. Jak chcesz to popatrz na ich stronie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych