Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 16:10:21

czy Kido też beknie?

#2 ~Słupszczanka~

~Słupszczanka~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 16:14:29

A kiedy proces głównego odpowiedzialnego za tą nie trafioną inwestycję - Macieja Kobylińskiego?

#3 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 16:38:16

poprzedni skład Rady Miasta, co wszczęła kłótnie z byłym prezydentem , powinna odpowiadać też przed Sądem za powstrzymanie dotacji Unijnych.

#4 ~azzz~

~azzz~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 18:04:09

zgadzam się ,kadenja ostatnia to było świadome negowanie i jeszcze się cieszyli  kto komu .....

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 18:41:41

Czyli podwyżki dla mieszkańców coraz bliżej, Biedroń już szykuje ekipę którzy będą o tym informować.

#6 ~Mietek~

~Mietek~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 19:17:48

Za wykonanie zadania pod tytułem Budowa Parku Wodnego odpowiada władza wykonawcza, czyli prezydent rada miasta ustaliła wyłącznie wysokość środków przeznaczonych na ten cel. Przypomnę, że zabezpieczono w budżecie łącznie z dotacjami 57mln. Całą odpowiedzialność za nie zrealizowanie tej inwestycji ponosi imiennie Maciej Kobyliński i mam nadzieję, że w najbliższym czasie zostanie to udowodnione sądownie, a winny poniesie zasłużoną odpowiedzialność. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 19:43:35

Za wykonanie zadania pod tytułem Budowa Parku Wodnego odpowiada władza wykonawcza, czyli prezydent rada miasta ustaliła wyłącznie wysokość środków przeznaczonych na ten cel. Przypomnę, że zabezpieczono w budżecie łącznie z dotacjami 57mln. Całą odpowiedzialność za nie zrealizowanie tej inwestycji ponosi imiennie Maciej Kobyliński i mam nadzieję, że w najbliższym czasie zostanie to udowodnione sądownie, a winny poniesie zasłużoną odpowiedzialność. 

Powoli powoli ...

Najpierw reforma sądownictwa.

#8 ~buc~

~buc~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 20:12:01

a Bialogard buduje piekny aqapark za 24 mln.basen sportowy,rekreacyjny,brodzik dwie zjezdzalnie yakuzi suany itd

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 20:26:43

Powoli powoli ...

Najpierw reforma sądownictwa.

Powoli, powoli..

.. i tak od 26 lat!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 20:32:02

czy Kido też beknie?

A co on cały czas robi?

Beeeee..., meeeee  i kwik, kwik, kwik, kiedy próbują go za ogon odciągnąć od koryta.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kido, akwapark, długi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych