Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 18:31:34

Za tyle kasy można postawić nowy budynek a nie przeprowadzić remont ciekaw jestem czy będzie ogłoszony konkurs na te pracę za taką kasę zggłosi się pełno chętnych .

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 18:45:03

Brawo i takich polityków nam ze Słupska potrzeba!

Minister Muller to już dobrych kilka milionów dla Słupska zorganizował.

Mam nadzieję, że ze rok zostanie posłem.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 19:01:08

Ekstra! Niedługo wracam z wakacji i idę na drugi rok na AP. Przy akademikach brakowało jakieś dobrego jedzenia. Czekamy! :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 19:08:44

Pani poseł Szczypińska i Pan poseł Konwiński niech się uczą ile dla regionu można robić będąc w Warszawie. Konwiński chociaż załatwìł ring za to plus.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 19:30:50

Wybory samorządowe się zbliżają to i kasa się znajduję.

A gdzie pieniądze na S6? Kiedy zostanie ona wybudowana?

#6 ~ciekawość~

~ciekawość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 19:34:57

Wsparcie choć niewielkie należy docenić.

Ale pytanie zasadnicze pozostaje bez odpowiedzi.

Co się stanie z (lub jaka przyszłość czeka) Akademią Pomorską w świetle wchodzącej za miesiąc w życie nowej ustawy o szkolnictwie wyższym?

Jak się tę ustawę przeanalizuje, to można podejrzewać, że słupska alma mater może mieć przed sobą zaledwie okres przejściowy tej ustawy, tj. nie więcej niż jakieś 3-4 lata.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 20:03:24

pieniądze wydne bez sensu i …...

wygląda, że po to, aby przed wyborami pis miał się czym pochwalić

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 20:10:56

Co tam kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset. A jak dobrze pójdzie to jeszcze zorganizuje pieniądze na remont sracza w AP. :lol:

Oczywiście pod warunkiem, że PiS wygra w Słupsku wybory. :wacko:

A poważnie,j to również podpisuję się pod tym, aby w Sejmie zastąpił tą niewydarzoną pielęgniarę.

#9 ~Krater na Piłsudskiego~

~Krater na Piłsudskiego~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 22:14:30

Ten mlody czlowiek zalatwil pieniadze, a robcio dalej podrozuje promujac Slupsk i szukajac inwestora.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 22:28:00

A ja myślałem, że posłowie powinni działać dla dobra wspólnego, a nie załatwianiu "interesów" w swoim mieście. Czy jeśli jakaś gmina/miasto nie będzie miała swojego człowieka przy władzy, to nic nigdy nie uzyska? To chyba nie tak powinno wyglądać.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 05:16:01

A ja myślałem, że posłowie powinni działać dla dobra wspólnego, a nie załatwianiu "interesów" w swoim mieście. Czy jeśli jakaś gmina/miasto nie będzie miała swojego człowieka przy władzy, to nic nigdy nie uzyska? To chyba nie tak powinno wyglądać.

Ale tak jest i będzie w słupsku muszą być przedstawiciele dużej liczącej się partii politycznej.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 07:36:24

A ja myślałem, że posłowie powinni działać dla dobra wspólnego, a nie załatwianiu "interesów" w swoim mieście.

Tak stanowi Konstytucja ale w "demokratycznej" Polsce "dobrej zmiany" za samo wypowiedzenie tego wyklętego słowa dostaje się po mordzie, a sam obecnie pełniący urząd Prezydenta RP wychodzi z założenia, ze zapisy ustawy zasadniczej są po to aby je łamać. :angry:

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 08:26:27

Tak stanowi Konstytucja ale w "demokratycznej" Polsce "dobrej zmiany" za samo wypowiedzenie tego wyklętego słowa dostaje się po mordzie, a sam obecnie pełniący urząd Prezydenta RP wychodzi z założenia, ze zapisy ustawy zasadniczej są po to aby je łamać. :angry:

Nie łamać tylko zmieniać

#14 ~Sprawiedliwy~

~Sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 09:43:15

Ten mlody czlowiek zalatwil pieniadze, a robcio dalej podrozuje promujac Slupsk i szukajac inwestora.

Śmiechu warta ta kasa...Gierek kiedyś przywoził 10 razy więcej, a premier Kopacz kilka lat temu 4.700 000 !

#15 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 13:36:04

pieniądze wydne bez sensu i …...
wygląda, że po to, aby przed wyborami pis miał się czym pochwalić

zgadzam się wyrzucona kasa w błoto ta szkoła to produkcja bezrobotnych lepiej oddać dla hospicjum

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 16:40:22

Co to znaczy "załatwił"?...Myślisz że .....?

Czy sugerujesz, że ...?

Nie przesadzaj-ok?

#17 ~ehh~

~ehh~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 21:30:36

zgadzam się wyrzucona kasa w błoto ta szkoła to produkcja bezrobotnych lepiej oddać dla hospicjum

A skąd wiesz ? byłeś ? czy kierujesz się stereotypami ? Bez podania argumentów konkretnych swoją opinie możesz sobie wsadzić wiesz gdzie ;)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych