Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Agresywny pies

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Antypatologia~

~Antypatologia~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2020 - 12:47:45

Co myślicie o tym agresywnym psie na rogu Cisowej i prostopadłej do niej ulicy? Chyba z pół miasta się śmieje jak można doprowadzić do takiego stanu? Pies drze mordę często od dziewiątej do szesnastej, "współwłaściciele" prawie nie reagują na zakłócanie spokoju (zakłócanie spokoju w dzień jest karalne, w nocy byłoby to zakłócanie ciszy nocnej). W żadnym innym miejscu nie widziałem takiego czegoś. Niemal ciągle słychać ten skowyt na Słupskiej, Wróblewskiego....

Według mojej opinii jest to złośliwy terror akustyczny, od lat. Jak ktoś nie umie mieszkać w społeczności ludzkiej to może powinien wyprowadzić się do jakiejś samotni na odludziu, albo jednak oddać psa komuś zaradnemu? O tresurze takiego psa to raczej ze strony takich "właścicieli" można zapomnieć? Pies się chyba mocno męczy z takimi "właścicielami".

Argumenty typu pies jest przyjazny albo pies ma prawo się wybiegać nie znajdują odzwierciedlenia.  To nie jest przyjazne zwierzę, bo szczeka agresywnie na ok. 90% pieszych, rowerzystów i samochody, zakłóca spokój i naraża ludzi na utratę zdrowia. Wystawia łeb przez płot, aż strach iść chodnikiem widząc i słysząc takie agresywne, niedotresowane albo w ogóle nietresowane stworzenie, rzucające się.

Normalni ludzie to podobno, jak pies chce się wybiegać, to wyprowadzają go na spacer, kilka razy dziennie, a nie wypuszczają na posesję, tym samym uprzykrzając znacznie życie ludziom. Zresztą niech sobie biega po posesji. Ale niech nie wystawia łba na chodnik, ani niech nie zakłóca spokoju!

Wstyd i śmiech!

#2 ~Właściciel psa~

~Właściciel psa~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2020 - 20:00:43

:rolleyes: 
Pocałuj mnie w d u p ę  :P

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 08:08:58

Co myślicie o tym agresywnym psie na rogu Cisowej i prostopadłej do niej ulicy? Chyba z pół miasta się śmieje jak można doprowadzić do takiego stanu? Pies drze mordę często od dziewiątej do szesnastej, "współwłaściciele" prawie nie reagują na zakłócanie spokoju (zakłócanie spokoju w dzień jest karalne, w nocy byłoby to zakłócanie ciszy nocnej). W żadnym innym miejscu nie widziałem takiego czegoś. Niemal ciągle słychać ten skowyt na Słupskiej, Wróblewskiego....

Według mojej opinii jest to złośliwy terror akustyczny, od lat. Jak ktoś nie umie mieszkać w społeczności ludzkiej to może powinien wyprowadzić się do jakiejś samotni na odludziu, albo jednak oddać psa komuś zaradnemu? O tresurze takiego psa to raczej ze strony takich "właścicieli" można zapomnieć? Pies się chyba mocno męczy z takimi "właścicielami".

Argumenty typu pies jest przyjazny albo pies ma prawo się wybiegać nie znajdują odzwierciedlenia.  To nie jest przyjazne zwierzę, bo szczeka agresywnie na ok. 90% pieszych, rowerzystów i samochody, zakłóca spokój i naraża ludzi na utratę zdrowia. Wystawia łeb przez płot, aż strach iść chodnikiem widząc i słysząc takie agresywne, niedotresowane albo w ogóle nietresowane stworzenie, rzucające się.

Normalni ludzie to podobno, jak pies chce się wybiegać, to wyprowadzają go na spacer, kilka razy dziennie, a nie wypuszczają na posesję, tym samym uprzykrzając znacznie życie ludziom. Zresztą niech sobie biega po posesji. Ale niech nie wystawia łba na chodnik, ani niech nie zakłóca spokoju!

Wstyd i śmiech!

Na pustynię się wyprowadż jak ci jakiekolwiek odgłosy przeszkadzają !

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 14:46:53

Na pustynię się wyprowadż jak ci jakiekolwiek odgłosy przeszkadzają !

Ot i słuszne słowa, widać że jesteś człowiekiem mądrym i w świecie bywałym, aż miło posłuchać. Ja na przykład od popołudnia do rana często nawalam wiertarką, jak im się nie podoba to niech się wyprowadzą na wieś, a nie pchają się pomiędzy takich szanownych mieszczan jak Ty i Ja :-)

#5 ~co za ćwok~

~co za ćwok~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 07:13:41

Pies chu jowi przeszkadza.  :D 
Auta, ptaszki świergające za głośno pewnie też, niemowlaki płaczące w wózeczkach, o mewach nie wspomnę. :)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 07:54:35

Won na wieś, w mieście im głośniej tym lepiej, nikt mi nie będzie mówił czy mogę hałasować czy nie. To jest tylko i wyłącznie moja sprawa!

#7 ~Dziki Kraj~

~Dziki Kraj~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 08:30:47

Na Rejtana siedzą 3 psy na jednym balkonie i jak j....te szczekają na wszystko co się porusza.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 11:54:39

Na Rejtana siedzą 3 psy na jednym balkonie i jak j....te szczekają na wszystko co się porusza.

Dobrze, im głośniej tym lepiej, tutaj jest miasto, kazdy robi co chce, czyli prawidłowo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych