Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

afera z zakładem pogrzebowym

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Nocard~

~Nocard~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 14:42:22

Witam serdecznie,

Przypadkiem trafiłem na to forum szukając zupełnie czego innego.  Co do układów kościuł zakład pogrzebowy można by pisać dużo... podobnie jak o układach szpital zakład pogrzebowy (prosektorium - zakład) niestet tego typu patologiczny układ iż jeden poleca drugiego ksiądz zakład oraz iż zakład przelewa kasę tyle ksiądz mu powie jest niestety normalne. Konkurujące ze sobą zakłady pogrzebowe niestety ale nie robią tego jakścią swiadczonych usług ale układami najlepszym przykładem jest największe zakład w polsce  (łódź). Niechce nikogo oczerniać ani bronić taki układ jest normalny i niewiele się zmieni dopuki włąsciele zakładów będą nielicencjonowani. 

#42 ~cZARNUSZKA~

~cZARNUSZKA~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 15:21:40

Poruszony został pochówek. Ja nie oczekuję nic innego tylko odpowiedzi. Czy KSIADZ NIEPIEKLO ZYJE, JEZELI NIE TO W KTOREJ CZESCI CMENTARZA W BIALOGARDZIE JEST POCHOWANY?

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 20:57:01

Poruszony został pochówek. Ja nie oczekuję nic innego tylko odpowiedzi. Czy KSIADZ NIEPIEKLO ZYJE, JEZELI NIE TO W KTOREJ CZESCI CMENTARZA W BIALOGARDZIE JEST POCHOWANY?

Ksiądz Niepiekło nie żyje, jest pochowany w Markowicach. (http://www.oblaci.pl...nosci&Itemid=56)

#44 Cyna

Cyna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 05 wrzesień 2014 - 14:19:25

Szczerze mówiąc, to jest jakąś masakra... ludzie bez serca chcą się bogacić na cudzym nieszczęściu... ja nie mam zaufania do duchownych, bo mam wrażenie, że ostatnio kompletnie zawodzą, ale nie chce już tak generalizować, bo przyjaciółka przy organizacji pochówku mogła liczyć na rzetelne wsparcie zakładu pogrzebowego http://www.hadeslublin.pl/ i probosza

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 15:36:39

A czy ktoś korzystał z usług xn--akcesoria-usugi-btc.pl?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 19:02:41

Tak ja korzystalem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych