Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

afera z zakładem pogrzebowym

45 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Wazeliniarze.~

~Wazeliniarze.~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 19:55:10

Trzeba coś z tym zrobić, bo jak widać księża i zakłady pogrzebowe są w zmowie i robią co im się podoba oszukując przy tym biednych ludzi... A co najlepsze robią to bez zgody rodziny. I jakim prawem zakład pogrzebowy informuje księdza jaka kwota pieniędzy pozostała z pochówku...

Jakim prawem?. Prawem podnóżka.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 22:41:00

Trzeba samemu formalności załatwiać w zusie i sprawa załatwiona. Wiem że ciężko w takiej chwili to ogarnąć, lecz rodzina zazwyczaj jest dużą to może pomożę! Księża mają chyba jakieś zyski od pogrzebowych, bo każdy ksiądz przypisuje sobie odpowiedni zakład pogrzebowy, dziwne prawda?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 15:38:01

WIDZĘ ŻE TEN KSIĄDZ Z BIAŁOGARDY ZNOWU SZALEJĘ, WIERZE TEJ RODZINIE ŻE MÓGŁ TAK ZROBIĆ , BO MY TEZ MIELIŚMY Z NIM PROBLEM -JEST STRASZNIE CHCIWY NA KASĘ I NIE ODPUŚCI NAWET ZŁOTÓWKI. TERAZ TRZEBA SIE JAKOŚ WYTŁUMACZYĆ A NAJLEPIEJ TO UDAĆ DOBRODUSZNEGO KSIĘDZA . A JAKI TO WYROZUMIAŁY ZAKŁAD POGRZEBOWY :) - PRZECIEZ ONI TAK ROBIĄ - UDZIELAJĄ SWOJE USŁUGI W KREDYCIE A PO OTRZYMANIU ZASIŁKU POGRZEBWEGO REGULUJE SIE NALEŻNOŚĆ.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 15:38:52

WIDZĘ ŻE TEN KSIĄDZ Z BIAŁOGARDY ZNOWU SZALEJĘ, WIERZE TEJ RODZINIE ŻE MÓGŁ TAK ZROBIĆ , BO MY TEZ MIELIŚMY Z NIM PROBLEM -JEST STRASZNIE CHCIWY NA KASĘ I NIE ODPUŚCI NAWET ZŁOTÓWKI. TERAZ TRZEBA SIE JAKOŚ WYTŁUMACZYĆ A NAJLEPIEJ TO UDAĆ DOBRODUSZNEGO KSIĘDZA . A JAKI TO WYROZUMIAŁY ZAKŁAD POGRZEBOWY :) - PRZECIEZ ONI TAK ROBIĄ - UDZIELAJĄ SWOJE USŁUGI W KREDYCIE A PO OTRZYMANIU ZASIŁKU POGRZEBWEGO REGULUJE SIE NALEŻNOŚĆ.

#25 ~wierzący~

~wierzący~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 18:57:43

Dajcie spokój Krzysiowi to fajny ksiądz.

#26 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 00:23:55

kobietko a ile ci zostanie z tego 4 tyś chowałam niedawno tatusia
200zł- mycie ciała( ubieralismy sami bo to też kosztuje)
500- garnitur,zwykłe buty +bielizna
200 doba leżenia w chłodni ,
1200zł- trumna (niby tanio)
300- wieniec(mały były też i większe ale i droższe)
100-wiązanka na trumnę
400-grabaż ( mozna taniej wykop dół sam)
200- miejsce na cmentarzu z opłatą
200 - msza ( niby tanio ktoś płacił 500zł)
900żł-firma pogrzebowa(niesienie trumny, przewóz na cmentarz i cała ceremonia)
stypa skromny obiadek w domu na12 osób......
pieniądze z ZUS dostałam po 3 tyg. od pochówku

#27 ~pat~

~pat~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 10:50:24

100-wiązanka na trumnę

200 zł za miejsce z opłatą? Ja w Lęborku płaciłem z tego co pamiętam 700zł !

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 14:04:44

200 zł za miejsce z opłatą? Ja w Lęborku płaciłem z tego co pamiętam 700zł !

100-wiązanka na trumnę

WIEM ŻE ZASIŁEK POGRZEBOWY JEST BARDZO MAŁY DLATEGO NIEKTÓRE KOSZTY PONOSILIŚMY Z PRYWATNYCH FUNDUSZY CO NIE ZMIENIA FAKTU ŻE Z ZSIŁKU POGRZEBOWEGO KTÓRY BYŁ WPŁACONY NA ICH KONTO POZOSTAŁY PIENIADZE KTÓRE MIAŁY BYĆ ODDANE RODZINIE.A ZAKŁAD PRZELAŁ JE NA KONTO KSIĘDZA. - FAKTEM JEST ŻE TE PIENIĄDZE ODDALI ALE JAKIM KOSZTEM !!!. MY IM ZAUFALIŚMY , ZRESZTĄ SZKODA SŁÓW....................

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 21:47:05

WIEM ŻE ZASIŁEK POGRZEBOWY JEST BARDZO MAŁY DLATEGO NIEKTÓRE KOSZTY PONOSILIŚMY Z PRYWATNYCH FUNDUSZY CO NIE ZMIENIA FAKTU ŻE Z ZSIŁKU POGRZEBOWEGO KTÓRY BYŁ WPŁACONY NA ICH KONTO POZOSTAŁY PIENIADZE KTÓRE MIAŁY BYĆ ODDANE RODZINIE.A ZAKŁAD PRZELAŁ JE NA KONTO KSIĘDZA. - FAKTEM JEST ŻE TE PIENIĄDZE ODDALI ALE JAKIM KOSZTEM !!!. MY IM ZAUFALIŚMY , ZRESZTĄ SZKODA SŁÓW....................

No tak na głupi chłopski rozum - fakturę dana firma wystawiła???
więc ......

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 11:19:25

Przecież miejscami na cmentarzu rządzi ksiądz i opłaty na każdym cmentarzu się robi. Nie ma nic za darmo. Nie wiadomo o co ta afera. Po to Państwo daje zasiłek, żeby zrobić pogrzeb i porobić opłaty. A co ma do tego zakład pogrzebowy? Nie rozumiem?! A może rodzina chciała go przeznaczyć na inne cele, nikomu za nic nie płacąc!?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 19:52:06

Przecież miejscami na cmentarzu rządzi ksiądz i opłaty na każdym cmentarzu się robi. Nie ma nic za darmo. Nie wiadomo o co ta afera. Po to Państwo daje zasiłek, żeby zrobić pogrzeb i porobić opłaty. A co ma do tego zakład pogrzebowy? Nie rozumiem?! A może rodzina chciała go przeznaczyć na inne cele, nikomu za nic nie płacąc!?

może i rządzi ksiądz a u tego akurat płacisz przez zakład pogrzebowy !!!! więc wyjaśniam --- na konto zakładu pogrzebowego wpłyneły pieniądze i z tych pieniędzy został opłacony ksiądz oraz zakład pogrzebowy , a pozostałe pieniądze miały być oddane rodzinie ( tak zwana reszta) ale zakład pogrzebowytą resztę przellał na konto księdza bo ten im kazał-- zaznaczam że bez zgody rodziny

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2013 - 23:13:10

może i rządzi ksiądz a u tego akurat płacisz przez zakład pogrzebowy !!!! więc wyjaśniam --- na konto zakładu pogrzebowego wpłyneły pieniądze i z tych pieniędzy został opłacony ksiądz oraz zakład pogrzebowy , a pozostałe pieniądze miały być oddane rodzinie ( tak zwana reszta) ale zakład pogrzebowytą resztę przellał na konto księdza bo ten im kazał-- zaznaczam że bez zgody rodziny

Piszesz brednie robiąc pogrzeb nie musi umarłego chować zakład pogrzebowy( są rodz. gdzie ojca, matkę niosą na swoich barkach dzieci, byłam na pogrzebie gdzie trumę nieśli
strażacy itp- koszta ponosisz wszystkie sam ze swojej kieszeni więc po 3 tyg. Zus przelewa pieniążki na twoje konto
Zakład pogrzebowy robi pochówek na tak zwaną kreskę czyli :kopie dół,kupuje trumnę odzież i całą reszte wystawia ci rachunek i według tego rachunku z twoim podpisem odbiera pieniążki z ZUS .....
Reszta ?????? z 4 tyś ci jeszcze zostało dziwne

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 08:49:24

Piszesz brednie robiąc pogrzeb nie musi umarłego chować zakład pogrzebowy( są rodz. gdzie ojca, matkę niosą na swoich barkach dzieci, byłam na pogrzebie gdzie trumę nieśli
strażacy itp- koszta ponosisz wszystkie sam ze swojej kieszeni więc po 3 tyg. Zus przelewa pieniążki na twoje konto
Zakład pogrzebowy robi pochówek na tak zwaną kreskę czyli :kopie dół,kupuje trumnę odzież i całą reszte wystawia ci rachunek i według tego rachunku z twoim podpisem odbiera pieniążki z ZUS .....
Reszta ?????? z 4 tyś ci jeszcze zostało dziwne

Nie obchodzi mnie jak chowani są twoi znajomi , my wzieliśmy zakład pogrzebowy , który dostał kasę za swoje usługi , jak nie wiesz to się nie wypowiadaj .Zrobili coś czego nie powinni. niech swoję prywatne pieniądze przelewają dla księdza.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 22:43:38

Nie obchodzi mnie jak chowani są twoi znajomi , my wzieliśmy zakład pogrzebowy , który dostał kasę za swoje usługi , jak nie wiesz to się nie wypowiadaj .Zrobili coś czego nie powinni. niech swoję prywatne pieniądze przelewają dla księdza.

To pisz od razu że nie chciałeś zapłacić księdzu za pochówek - ksiądz to też instytucja i kasa mu się należy dlatego przelali

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 08:55:45

To pisz od razu że nie chciałeś zapłacić księdzu za pochówek - ksiądz to też instytucja i kasa mu się należy dlatego przelali

-ty chyba nie umiesz czytać!!!! ksiądz dostał pieniądze za pochówek te które jemu sie należały . tak samo dostał organista i zakład pogrzebowy . poczytaj posty a potem komentuj ,

#36 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 16:42:41

-ty chyba nie umiesz czytać!!!! ksiądz dostał pieniądze za pochówek te które jemu sie należały . tak samo dostał organista i zakład pogrzebowy . poczytaj posty a potem komentuj ,

kolego jak ktos nie umie czytać to ty pisać- kogo to obchodzi - masz problemy one są twoje a nie nasze ( pytaj zakład dlaczego przelał pieniądze księdzu ja chciałam mieć piękną msze dałam tysiaka ) ten post mówi sam za siebie .....

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 20:07:23

Hahaha, chamstwo już się robi na tym portalu.. Jak jesteś kretynką to dawaj tysiaka!!!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 20:07:45

Hahaha, chamstwo już się robi na tym portalu.. Jak jesteś kretynką to dawaj tysiaka!!!

#39 ~buc~

~buc~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 15:46:07

I co w związku z tym ? Takie sprawy trzeba załatwiać między sobą.. Napisz jeszcze ile razy dzisiaj się wypróżniałaś, może kogoś to zainteresuje...

Oj paskudny łapiduchu , podpisz sie imieniem i nazwiskiem , zresztą nie musisz i tak wiemy kim jesteś.

#40 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 21:01:02

ciekawe...czy to nie przypadkiem afera wywołana o dochówek, za który też ksiedzu należało zapłacić? Książ oddał więc o to afera? poza tym w dzienniku bałtyckim ukazał sie już artykuł,po co zaśmiecać forum, trzeba być po prostu uczciwym i tyle droga pani.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych