Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

afera z zakładem pogrzebowym

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 18:17:33

WITAM - Zakład pogrzebowy H..... z Lęborka po otrzymaniu pieniędzy (zasiłku pogrzebowego)który został przelany na ich konto miał potrącic pieniądze za pogrzeb ,księdza, organistę a pozotałe pieniądze miał przekazać rodzinie zmarłej ale niestety pieniądze pozostałe przelał na konto ksiedza z parafii Białogarda bo ten "im kazał "- oczywiście bez wiedzy i zgody rodziny.

#2 Ciekawy_OPP

Ciekawy_OPP

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 21 luty 2013 - 18:31:32

WITAM - Zakład pogrzebowy H..... z Lęborka po otrzymaniu pieniędzy (zasiłku pogrzebowego)który został przelany na ich konto miał potrącic pieniądze za pogrzeb ,księdza, organistę a pozotałe pieniądze miał przekazać rodzinie zmarłej ale niestety pieniądze pozostałe przelał na konto ksiedza z parafii Białogarda bo ten "im kazał "- oczywiście bez wiedzy i zgody rodziny.

I co w związku z tym ? Takie sprawy trzeba załatwiać między sobą.. Napisz jeszcze ile razy dzisiaj się wypróżniałaś, może kogoś to zainteresuje...

#3 ~długi~

~długi~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 18:35:47

Gamoniu bez szkoły. To sa tematy dla dorosłych ludzi, a nie dla gówniarzy. Wiem, że możesz się wypowiedzieć jedynie w kwestii "co tam dzisiaj w wieczorynce leci" :) Pozdro zbędne komentarze pozostaw dla siebie

#4 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 21 luty 2013 - 18:49:08

Ksiądz wziął za posługę ?

#5 ~papasmerf~

~papasmerf~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 19:09:02

Wziąz wziął z nawiązką...Twierdził, że wszystkie pieniądze mu się należą.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 19:32:35

Im zawsze mało! Ale z jakiej racji, ksiądz rządzi czyimiś pieniędzmi! To teraz zakład niech oddaje wam tą kase!

#7 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 21 luty 2013 - 19:41:26

Zakład postąpił niesłusznie, gdyż wedle prawa nie ma on raczej pozwolenia na operowanie środkami zmarłego w innym celu. Dla mnie to kradzież i wyłudzenie. Polecam udać się do radcy prawnego.
ps. brawo dla uczciwego dobrodzieja księdza.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 19:46:27

Zakład postąpił niesłusznie, gdyż wedle prawa nie ma on raczej pozwolenia na operowanie środkami zmarłego w innym celu. Dla mnie to kradzież i wyłudzenie. Polecam udać się do radcy prawnego.

Uczciwego, o czym mówisz?

#9 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 21 luty 2013 - 19:55:23

Kolego, żartowałem.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 20:10:42

Ja nie rozumiem jak zakład pogrzebowy moze decydowac o nie cudzych pieniądzach!!! powinni wziąć swoje a resztę oddać . I nie interesowac się na co rodzina je wyda.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 20:12:51

Ksiądz wziął za posługę ?

Tak ksiądz otrzymał swoją zapłatę

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 20:31:01

Idź z tym na policję!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 21:01:29

Autora wpisu proszę o kontakt 697 770 125

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 21:02:46

w dzisiejszym Dzienniku Bałtyckim ukazał sie artykuł na ten temat- tłumaczenia księdza i zakładu pogrzebowego -- i komu tu wieżyć???!!!

#15 ~Radca~

~Radca~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 23:22:17

Znawco prawa, sprawdź lepiej w Wikipedii czym zajmuje się radca prawny, a potem udzielaj porad w zakresie ,,kradzieży i wyłudzeń".

#16 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 22 luty 2013 - 09:43:06

Skoro podpisujesz się nickiem 'radca', to dlaczego sam łaskawie nie udzielisz podpowiedzi ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 10:50:56

Czytałam artykuł - zakład pogrzebowy jest administratorem cmentarza i co oni nie wiedzieli o tym że trzeba jeszcze uiścić opłatę za dochówek?- wątpie w to !--- Będąć u ksiedza w sprawie pogrzebu ksądz też nie wiedział o dopłacie?? -Jasne!! teraz to sie tłumaczą pujściem komuś na rękę - to oni popełnili bład. Według mnie to miedzy księdzem a zakładem pogrzebowym jest jakiś układ!!!!

#18 ~anioł~

~anioł~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 13:17:04

Czytałam artykuł - zakład pogrzebowy jest administratorem cmentarza i co oni nie wiedzieli o tym że trzeba jeszcze uiścić opłatę za dochówek?- wątpie w to !--- Będąć u ksiedza w sprawie pogrzebu ksądz też nie wiedział o dopłacie?? -Jasne!! teraz to sie tłumaczą pujściem komuś na rękę - to oni popełnili bład. Według mnie to miedzy księdzem a zakładem pogrzebowym jest jakiś układ!!!!

A ja podejrzewam, że to układ proboszcza ze św. Piotrem, zakład H to tylko pionek.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 14:36:16

Już kiedyś były afery na cmentarzu ,dwa razy te same miejsca sprzedawane, ale to było za innego księdza! Teraz znów się zaczyna?

#20 ~Miła~

~Miła~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 19:48:27

Trzeba coś z tym zrobić, bo jak widać księża i zakłady pogrzebowe są w zmowie i robią co im się podoba oszukując przy tym biednych ludzi... A co najlepsze robią to bez zgody rodziny. I jakim prawem zakład pogrzebowy informuje księdza jaka kwota pieniędzy pozostała z pochówku...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych