Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Afera w Łebie, wezwania i zatrzymania z górnej półki.


290 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 czerwiec 2015 - 17:38:57

Nie zgadzam się z twierdzeniem, że nie ma takich afer w innych miastach. Są i to jakie. Lepiej nie wnikać, bo aż strach.

Parę lat temu na plaży w Sopocie spłonęła buda bliźniaczo podobna do łebskiej Costy. - " Psipadek???"

 

powiem tak: bywam na innych forach miejscowości nadmorskich, owszem, jakieś ''tarcia'' miejscowych cwaniaczków o wpływy są wszędzie, ale chyba w mniejszych wydaniach, przynajmniej nie słychać o takich ''numerach'', jakie zdarzają się i to coraz częściej w naszej Łebie. I o których zaczyna się mówić coraz głośniej.

 

A co do Sopotu to pożar lokalu przy plaży to akurat było podpalenie ubezpieczeniowe, klasyka.#82 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 04 czerwiec 2015 - 21:52:10

 

Nie chcecie sie dowiedzieć PRAWDY!!!

Właśnie o to chodzi ze prawda was nie obchodzi .Obchodzi was zadyma i obrzucenie błotem wiec nie pieprz głodnych kawałków gościu o prawdzie

Prawda mnie obchodzi. Jeżęli zarzuty nie są bezpodstawne to są przecież odpowiednie do tego służby, które to wyjaśnią. Prawda pochodząca od osób, których sprawa dotyczy lub takich jak ty, rzeczywiście zupełnie mnie nie interesuje.

 

Jeśli nie szukasz kontaktu to morda w kubeł , nie szczekaj i wypad z forum!

Nie, nie szukam kontaktu z niewiarygodną dla mnie osobą. Forum zaś będę używał kiedy i jak zechcę. A jak na porządnego psa przystało, jak już się naszczekam, oszczam tak durne wpisy jak powyższy.

 

 

Co ty możesz leszczu wiedzieć o kelnerkach!?Jak bedą chciały coś powiedzieć to pewnie zrobią to w odróznieniu od ciebie z podniesiona przyłbicą! Wiec nie wypowiadaj sie w imieniu innych bo z tego co pamietam wszyscy Kowalskiego w miejscu pracy lubili i szanowali , kelnerki nie były wyjatkiem.

Nadal twierdzę, że miałyby wiele do  powiedzenia. Nie wypowiadam się w ich imieniu, co i tobie gorąco polecam. Pisząc jako "mieszkaniec" rzeczywiście  dajesz przykład podniesionej przyłbicy, Być może jako mieszaniec nie bardzo rozumiesz co to oznacza.

 

Pokora nie jest twoją najsilnieszą stroną , mądrość też nie ,  wiec nie pouczaj innych bo nie ma z kogo brać przykładu.Nie masz do tego kwalifikacji.

Tutaj mogę rzeczywiście tylko zawyć i zaszczekać radośnie.  Z powodu trafności oceny, popartej powalającymi argumentami. Istny geniusz.

 

Kim jesteś ze dajesz "dobre" rady komuś kto przez pieć lat pracował ofiarnie  dla dobra i w interesie miasta?!!!

Proponuje wiecej pokory!

Różnie jest ta "ofiarna" praca oceniana. Niektórzy oceniają go jako lenia i dyletanta. Takie ich i moje prawo. Żadnych rad nie zamierzam udzielać.

 

Sławek nie czytaj tych bredni i nie odpowiadaj na nie!

W ocenie bardzo wielu ludzi nie masz sie czego wstydzić tylko ze wiekszość przyzna to osobiście i publicznie a nie bedzie pisać paszkwile na forum.

Jeżeli Sławek wszystkich piszących nazywa pajacami i gnojkami to musi liczyć się z reakcją.

Sławek rzeczywiście nie powinien czytać ale też i pisać bredni.

Nie zapomnijcie do swojej listy dopisać kolejnego postu.

 

 

Masz niestety rację każdy kmiot może na tym forum wrzucić swoje trzy grosze.

Nie znaczy to jednak ze każdy kto chce gadać/pisać ma coś ważnego do powiedzenia.Ty w moim przekonaniu nie masz.

Moncisz jedynie wode bez powodu , bo jak byś miał dowody , to by było po sprawie ,  a tak znęcasz sie nad człowiekiem który nie może sie bronić bo odbiera mu sie domniemanie niewinności pisząc takie bzdury. To postepowanie nie tylko nikczemne i podłe ale zwyczajnie chore! I powinno być sciganei karane  z urzedu.

 

Twierdzenie ze jak jest niewinny to sie wybroni przypomina mi słynne powiedzenie "pokażcie mi człowieka , a ja znajde paragraf" i faktycznie paragrafy znajdowano ,  to podobna filozofia i tok myślenia.

W ten sposób skrzywdzono w przeszłości wielu porzadnychi nie winnych  ludzi , zniszczono życie im i ich rodzinom , ale o to najwyraźniej ci chodzi , wiec nie pierdziel o jakiejś gurnolotnej prawdzie...bo ona cie guzik obchodzi.

 

Najwyraźniej pomyliły ci sie jednak epoki choć nie przeczę ,że  za komuny jako esbecja , albo ormo zrobił byś zawrotną karierę.Ich też zawsze interesowała "prawda" tyle ze wyłacznie ich" prawda".

Ormowiec donosił na sąsiada nawet jak nie musiał i właśnie na tym polegało zło jakie robił innym. Myslałem ze ta epoka mineła bezpowrotnie , ale zawsze znajdzie sie jak widać jakaś wyjatkowa gnida.

 

Dziś  zaniepokojony  obywatel by poznac prawde ma różne instrumenty. Może piszać skarge , domagać sie publicznych wyjaśnień, lub przeprosin jeśli trzeba , ale robi to w sposób JAWNY z imienia i nazwiska , bo ma do tego prawo i  możliwość z której ty najwyraźniej nie skorzystrałeś i skorzystać chyba  nie zamierzasz.

Moim zdaniem Prawda by cie nie zadowoliła bo byś musiał wtedy przeprosić  Kowalskiego , a do tego trzeba mieć niestety taką rzecz jak honor i choć resztki przyzwoitości. Szkoda czasu i śliny na odpowiadanie komuś kto i tak nie pojmie dlaczego to co robi nie jest akceptowalne w żadnym sznujacym sie społeczeństwie.#83 ~kwizzzzzz~

~kwizzzzzz~
 • Goście

Napisano 04 czerwiec 2015 - 22:05:19

powiem tak: bywam na innych forach miejscowości nadmorskich, owszem, jakieś ''tarcia'' miejscowych cwaniaczków o wpływy są wszędzie, ale chyba w mniejszych wydaniach, przynajmniej nie słychać o takich ''numerach'', jakie zdarzają się i to coraz częściej w naszej Łebie. I o których zaczyna się mówić coraz głośniej.

 

A co do Sopotu to pożar lokalu przy plaży to akurat było podpalenie ubezpieczeniowe, klasyka.

Bzdura. Nie ubezpieczeniowe podpalenie, tylko na zlecenie.

To była samowola, z którą nieudolnie walczył nadzór budowlany.

Ktoś się wkurzył w magistracie i kazał szpetotę spalić. Tak mówią sopocianie. Zresztą, nie da się ubezpieczyć samowoli, bo potrzebny jest papier, że buda spełnia normy PPOŻ i jest oddana do użytku. Chyba, że wszystko jest lipne - i firma ubezpieczeniowa i papiery i buda.#84 ~Gośćc~

~Gośćc~
 • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 13:21:48

Masz niestety rację każdy kmiot może na tym forum wrzucić swoje trzy grosze.
Nie znaczy to jednak ze każdy kto chce gadać/pisać ma coś ważnego do powiedzenia.Ty w moim przekonaniu nie masz.
Moncisz jedynie wode bez powodu , bo jak byś miał dowody , to by było po sprawie , a tak znęcasz sie nad człowiekiem który nie może sie bronić bo odbiera mu sie domniemanie niewinności pisząc takie bzdury. To postepowanie nie tylko nikczemne i podłe ale zwyczajnie chore! I powinno być sciganei karane z urzedu.

Twierdzenie ze jak jest niewinny to sie wybroni przypomina mi słynne powiedzenie "pokażcie mi człowieka , a ja znajde paragraf" i faktycznie paragrafy znajdowano , to podobna filozofia i tok myślenia.
W ten sposób skrzywdzono w przeszłości wielu porzadnychi nie winnych ludzi , zniszczono życie im i ich rodzinom , ale o to najwyraźniej ci chodzi , wiec nie pierdziel o jakiejś gurnolotnej prawdzie...bo ona cie guzik obchodzi.

Najwyraźniej pomyliły ci sie jednak epoki choć nie przeczę ,że za komuny jako esbecja , albo ormo zrobił byś zawrotną karierę.Ich też zawsze interesowała "prawda" tyle ze wyłacznie ich" prawda".
Ormowiec donosił na sąsiada nawet jak nie musiał i właśnie na tym polegało zło jakie robił innym. Myslałem ze ta epoka mineła bezpowrotnie , ale zawsze znajdzie sie jak widać jakaś wyjatkowa gnida.

Dziś zaniepokojony obywatel by poznac prawde ma różne instrumenty. Może piszać skarge , domagać sie publicznych wyjaśnień, lub przeprosin jeśli trzeba , ale robi to w sposób JAWNY z imienia i nazwiska , bo ma do tego prawo i możliwość z której ty najwyraźniej nie skorzystrałeś i skorzystać chyba nie zamierzasz.
Moim zdaniem Prawda by cie nie zadowoliła bo byś musiał wtedy przeprosić Kowalskiego , a do tego trzeba mieć niestety taką rzecz jak honor i choć resztki przyzwoitości. Szkoda czasu i śliny na odpowiadanie komuś kto i tak nie pojmie dlaczego to co robi nie jest akceptowalne w żadnym sznujacym sie społeczeństwie.


Żenujące wypociny!
Pieru, pierdu to jedyny komentarz.

#85 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 13:45:04

Jak patrzę na plażę w łebie i taką ilość opalających się turystów,aż dzie mnie bierze,że na niej nie ma czołowego przedstawiciela łeby,biegającego nago po tej plaży. Wszak już raz pokazł  jak to się robi.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:#86 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 15:01:45

Żenujące wypociny!
Pieru, pierdu to jedyny komentarz.

 

zapewne masz rację - jedyny, jaki potrafisz sklecić ze względu na swoją mizerię umysłową.#87 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 15:16:11

Panie Slawku,sa i tacy ludzie,ktorzy trzymaja za Pana kciuki. Pozdrawiam..

 

nie ma sensu dawać się prowokować, głupki które założyły ten temat już chyba wiedzą, że rozumni ludzie mają daleko i głęboko w tyle ich wyssane z palca ''rewelacje''. To nie pierwsza ''afera'', której nigdy nie było, a jedynie komuś się przyśniła i chciał sobie trochę o tym pogadać. Temat chyba został wyczerpany, a w każdym razie - jako że ''afera'' szybciej się skończyła, niż zaczęła - stał się po prostu nieco nudny.#88 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 15:17:00

Panie Slawku,sa i tacy ludzie,ktorzy trzymaja za Pana kciuki. Pozdrawiam..

 

nie ma sensu dawać się prowokować, głupki które założyły ten temat już chyba wiedzą, że rozumni ludzie mają daleko i głęboko w tyle ich wyssane z palca ''rewelacje''. To nie pierwsza ''afera'', której nigdy nie było, a jedynie komuś się przyśniła i chciał sobie trochę o tym pogadać. Temat chyba został wyczerpany, a w każdym razie - jako że ''afera'' szybciej się skończyła, niż zaczęła - stał się po prostu nieco nudny.#89 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 15:24:19

nie ma sensu dawać się prowokować, głupki które założyły ten temat już chyba wiedzą, że rozumni ludzie mają daleko i głęboko w tyle ich wyssane z palca ''rewelacje''. To nie pierwsza ''afera'', której nigdy nie było, a jedynie komuś się przyśniła i chciał sobie trochę o tym pogadać. Temat chyba został wyczerpany, a w każdym razie - jako że ''afera'' szybciej się skończyła, niż zaczęła - stał się po prostu nieco nudny.

 

pajace się wypsztykali z pomysłów i dramaturgia siadła. :) :)

 

jak się nic więcej nie dało wyssać z palca, to mógł jeden possać drugiemu na zmianę, może by coś jeszcze wymyślili.#90 ~gosc~

~gosc~
 • Goście

Napisano 06 czerwiec 2015 - 18:21:43

dobra rada#91 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 czerwiec 2015 - 08:18:14

A ciekawinie bardzo,w jakim celu,2dni temu,Kowalski odbył spotkanie u "dżumy" w obiekcie ma ul.Nadmorskiej,wraz z byłym dzierżawcom od plaż?pewnie tylko koleżeńska kawka.

#92 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 czerwiec 2015 - 09:15:28

A ciekawinie bardzo,w jakim celu,2dni temu,Kowalski odbył spotkanie u "dżumy" w obiekcie ma ul.Nadmorskiej,wraz z byłym dzierżawcom od plaż?pewnie tylko koleżeńska kawka.

 

ciekawość to pierwszy stopień do piekła, a najzdrowiej jest własnego tyłka pilnować#93 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 czerwiec 2015 - 09:21:30

A ciekawinie bardzo,w jakim celu,2dni temu,Kowalski odbył spotkanie u "dżumy" w obiekcie ma ul.Nadmorskiej,wraz z byłym dzierżawcom od plaż?pewnie tylko koleżeńska kawka.

 

a powiedz co cię to obchodzi, jeśli to nie twoja sprawa?  Trzeba było do nich podejść i się dowiedzieć, zamiast się czaić po kątach, skoro bez tej wiedzy nie możesz spać.#94 ~jajcarz~

~jajcarz~
 • Goście

Napisano 07 czerwiec 2015 - 20:27:31

 • Bo  Kowalski to też człowiek, poszedł gacie i skarpety kupić. Doradzał mu przypadkiem spotkany tam  były dzierżawca plaż, bo zna się na modzie i gacie też kupuje u Jumy. A wy od razu myślicie, że tam się odbywa G8. :D


#95 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 czerwiec 2015 - 21:18:15

 • Bo Kowalski to też człowiek, poszedł gacie i skarpety kupić. Doradzał mu przypadkiem spotkany tam były dzierżawca plaż, bo zna się na modzie i gacie też kupuje u Jumy. A wy od razu myślicie, że tam się odbywa G8. :D

A co odprawka sie szykuje?

#96 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 czerwiec 2015 - 07:46:30

 

 • Bo  Kowalski to też człowiek, poszedł gacie i skarpety kupić. Doradzał mu przypadkiem spotkany tam  były dzierżawca plaż, bo zna się na modzie i gacie też kupuje u Jumy. A wy od razu myślicie, że tam się odbywa G8. :D

 

 

o ja cię

 

będzie nowa afera bo facet kupił gacie#97 ~czak~

~czak~
 • Goście

Napisano 10 czerwiec 2015 - 21:09:40

o ja cię

 

będzie nowa afera bo facet kupił gacie

Nie wiadomo czy kupił, czy tylko pohandlował....

Ale zawsze warto podejrzeć :ph34r: ..#98 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 21:59:41

Racja! :P#99 ~gosc~

~gosc~
 • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 04:46:56

Ciekawe, jakie będą miny naszych ulubieńców? Tak uczciwych, że zatracili się w rachunkach, kwotach lub w tym, że mają nam służyć, nie szkodzić i okradać.
W końcu to my ich wybraliśmy. Ta druga kadencja to już zabiera nam oddech, uciekać czy poczekać bo jednak ktoś wprowadzi porządek i utnie tę przestępczą "pępowinę"?

Coś więcej?#100 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 07:49:12

Coś więcej?

 

nic więcej, szkoda czasu na słuchanie frustratów, którzy wymyślają następne ''afery z dvpy'', których nie ma i plotą co im ślina na język przyniesie i co im się przyśniło. Gdy pojawiają się pytania o jakiekolwiek konkrety - odpowiedzi oczywiście nie ma, bo trudno o konkrety przy pierdołach wyssanych z palca. Lekarz specjalista przyjmuje w Lęborku, można spróbować jakiegoś leczenia, chociaż niektóre przypadki to chyba jednak nieuleczalne. Najlepiej omijać szerokim łukiem i nie wdawać się w dyskusję, niech sobie gadają sami ze sobą.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych