Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Afera w Łebie, wezwania i zatrzymania z górnej półki.

290 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 12:34:12

Sam zostaniesz , gdy cię trafią,na potknięciach-a masz,macie ich trochę. i będzie też czas by otwarcie powiedzieć o tym, co do tej pory jest waszym sposobem na dorabianie.

Co do kwestii donosów to już wiemy - jesteś bracie najlepszy!

#42 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 20:45:38

Sam zostaniesz , gdy cię trafią,na potknięciach-a masz,macie ich trochę. i będzie też czas by otwarcie powiedzieć o tym, co do tej pory jest waszym sposobem na dorabianie.

Co do kwestii donosów to już wiemy - jesteś bracie najlepszy!

Z rozpędu zaczął donosić na siebie!?

#43 ~eks~

~eks~
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 23:37:38

tak jest, kiedy matołki zakładają tematy - nie wiadomo o czym i nie wiadomo po co. Afera? Wezwania? Zatrzymania? Szczegóły w tv? Nie wiadomo - fantasta, bajkopisarz, czy psychol? Śmierdzący anonimowy kundel, który ujada tylko jak go nie widać. Zaczepia osoby publiczne z nazwiska - niech się sam pokaże z nazwiska, ''bohater''. A osoby zaczepiane - burmistrz, prezes, inni - powinni wreszcie zrobić pokazówkę, założyć sprawę, ściągnąć IP,  pociągnąć pajaca porządnie po kieszeni i jeszcze powiesić podobiznę wraz z imieniem i nazwiskiem na wszystkich słupach i tablicach ogłoszeniowych, niech wszyscy wiedzą, kto jest tak do przodu. Może wtedy inni nauczą się odpowiedzialności za swoje słowa i chwilę się zastanowią, zanim coś napiszą, czy powiedzą. Są lepsze sposoby, by zwrócić na siebie uwagę, niż wypisywanie farmazonów bez żadnego sensu.

Słuchajcie gnojki i inne pajace, jesli chcecie się dowiedzieć prawdy macie prawo wystąpić o ujawnienie informacji publicznej. Jeśli chcecie dowiedzieć się prawdy ode mnie proszę o pytania

na tym forum, ale odpowiem tylko na te ktore będą podpisane imieniem, nazwiskiem adresem

i nr. telefonu. Jeżeli ktoś będzie mnie dalej tu obrażał to znajdę go i ukażę.

Nie róbcie afery z tego że podpalacze moich samochodow zrobili donos do prokuratury.

Sławomir Kowalski

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 00:54:45

Jesteś cienki jak Polsilver i akurat z tobą nikt nie chce mieć do czynienia.
Jeśli jesteś tak hardy to dlaczego "uciekasz" takiś był kozak. I ty i twój frend, razem na jednym wózku jedziecie.
Jednakże już nie daleko. Wasz wózek wywrócił się dawno, teraz tylko czekamy na "mechaników" waszych zabiegów- zdiagnozują chorobę- i nie myśl że uciekniecie, żaden lekarz nie pomoże.
Może"grypsowac" się nauczycie, to też nauka.
A jak chcesz to pamietaj-wprost, na forum,przypomnę ile zażądałeś ode mnie!

#45 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 06:32:37

Słuchajcie gnojki i inne pajace, jesli chcecie się dowiedzieć prawdy macie prawo wystąpić o ujawnienie informacji publicznej. Jeśli chcecie dowiedzieć się prawdy ode mnie proszę o pytania

na tym forum, ale odpowiem tylko na te ktore będą podpisane imieniem, nazwiskiem adresem

Nie róbcie afery z tego że podpalacze moich samochodow zrobili donos do prokuratury.

Sławomir Kowalski

Słuchaj pajacu! Jeżeli będziemy chcieli dowiedzieć się prawdy to ty jesteś ostatnią osobą, którą o to zapytamy. A do tego by udzielać nam porad do czego mamy prawo lub nie, jesteś zbyt cienki umysłowo!

Myślę, że nikt z tutaj piszących nie chce mieć z tobą kontaktu i o nic cię pytać. Jeżeli ktoś miał już okazję poznać ciebie osobiście to pewnie nie szuka już kolejnej okazji.

Zamiast zajmować się oceną piszących na forum, pomyśl o sobie i różnych świństwach.

Jeżeli piszesz " znajdę go i ukażę" to masz na myśli, że znajdziesz i pokażesz go innym? A może jednak chciałbyś poddać go karze? Szkoła podstawowa też ma swoje zalety!

Nadal ślinisz się na widok pracownic przystani? One też pewnie mają swoje do powiedzenia.

Chłopie mniej pij i przeczekaj w pokorze. Może los będzie litościwy! Za głupotę i prymitywną pychę zawsze trzeba odcierpieć!

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 07:29:48

Sławomir Kowalski

Może by tak plażą się zająć jest w opłakanym stanie, a sezon już jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#47 ~wozkowy~

~wozkowy~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 07:40:10

Słuchaj pajacu! Jeżeli będziemy chcieli dowiedzieć się prawdy to ty jesteś ostatnią osobą, którą o to zapytamy. A do tego by udzielać nam porad do czego mamy prawo lub nie, jesteś zbyt cienki umysłowo!

Myślę, że nikt z tutaj piszących nie chce mieć z tobą kontaktu i o nic cię pytać. Jeżeli ktoś miał już okazję poznać ciebie osobiście to pewnie nie szuka już kolejnej okazji.

Zamiast zajmować się oceną piszących na forum, pomyśl o sobie i różnych świństwach.

Jeżeli piszesz " znajdę go i ukażę" to masz na myśli, że znajdziesz i pokażesz go innym? A może jednak chciałbyś poddać go karze? Szkoła podstawowa też ma swoje zalety!

Nadal ślinisz się na widok pracownic przystani? One też pewnie mają swoje do powiedzenia.

Chłopie mniej pij i przeczekaj w pokorze. Może los będzie litościwy! Za głupotę i prymitywną pychę zawsze trzeba odcierpieć!

Panowie piszący ,macie świadomość, że działa to w dwie strony, wasza głupota i prymitywizm oraz pycha zostanie również nagrodzona w odpowiedni sposób.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 08:18:30

Odczytasz przez swojego informatyka Ip i będziesz znów pisał donosy czy naślesz służby? A może nic nie załatwimy już w mieście i jak inni, wyjedziemy szukać chleba w Angli - nie licz na to.
Nie możemy się doczekać, kiedy po ciebie przyjadą.

#49 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 09:19:35

Sławomir Kowalski

Prezio się obraził ale sam nr.tel i adresu nie podaje.

#50 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 09:27:15

Prezio się obraził ale sam nr.tel i adresu nie podaje.

Ciekawe, że dopiero teraz podpisał się pierwszy raz na tym forum.

Powiedział...........

Sławomir Kowalski - to  robi wrażenie!

Każdy od tej chwili  wali w gacie! 

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 09:32:22

w kościele już byliście, pajace?

:D :D

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 09:47:40

Ciekawe, że dopiero teraz podpisał się pierwszy raz na tym forum.

Powiedział...........

Sławomir Kowalski - to  robi wrażenie!

Każdy od tej chwili  wali w gacie! 

chowaj pindola !

#53 ~ikar~

~ikar~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 10:02:48

w kościele już byliście, pajace?

:D :D

nie. Wystarczającą porcję sieczki zapodaje tv.

#54 ~z boku patrze~

~z boku patrze~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 10:50:12

Ten miejski burdel w ogole przydaloby się oczyscic. Miasto znowu popelnia bledy na majatku miejskim.

#55 ~....od Ludmily.~

~....od Ludmily.~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 12:51:10

Panie Slawku,sa i tacy ludzie,ktorzy trzymaja za Pana kciuki. Pozdrawiam..

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 12:59:36

Panie Slawku,sa i tacy ludzie,ktorzy trzymaja za Pana kciuki. Pozdrawiam..

Tak ale skierowane w dół

#57 ~S.K.~

~S.K.~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 13:21:24

ukażę to będzie pierwszy stopień ukarania.

#58 ~do tanga dwojga~

~do tanga dwojga~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 14:10:12

Ten miejski burdel w ogole przydaloby się oczyscic. Miasto znowu popelnia bledy na majatku miejskim.

Jestem za przeczyszczeniem tego miejskiego burdelu , przegonić ich w pi....
Należy zacząć od tych ,którzy w sposób sztuczny wywołali ten temat , napisali doniesienie, komentują i obrażają. Panie Prezesie nie potrzebnie dał się Pan sprowokować , nie mogli u pana niczego nie załatwić, to próbują dopiec w inny sposób, tak zawsze działali, palili, zastraszali ,pomawiali, nagrywali.
Policja nigdy nie potrafiła skutecznie zadziałać w tym o działo się do tej pory
Np..podpalenia , co powoduje ,ze mieszkańcy są zastraszeni, sprawia to wrażenie ochrony tych nie tych, których powinni chronić

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 14:39:21

nie trzeba kalendarza żeby wiedzieć kiedy w Łebie zaczyna się sezon, bo po wpisach na forum widać jak bardzo niektórzy nie potrafią utrzymać ciśnienia B)

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 15:27:54

a ja i tak stawiam na Endriego wie chlop co robi Endriu trzymam kciuki i kibicuje :) :) :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych