Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Adwokat poszukiwany

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magretta

Magretta

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 12:52:35

Możecie polecić mi naprawdę dobrego adwokata? Potrzebuję pomocy w związku ze sprawami cywilnymi, znacie może?

#2 Lalan

Lalan

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 12:03:16

Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe Poznań, rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże.

#3 ostrak

ostrak

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 14:44:24

Mogę polecić w Szczecinie adwokata który prowadził moją sprawę z zakresu stosunków własnościowych. Nazywa się Michał Gajda i ma swoją kancelarię. To jest do niego nr telefonu 795 059 600. Jak nie mam zwyczaju polecać tego typu usług to tego człowieka z pełną świadomością polecam. Jest profesjonalistą i ma ogromną wiedzę, prowadzone przez niego sprawy z tego co się orientowałem w znacznej większości kończą się pozytywnie. 

#4 Malwa2

Malwa2

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 19:41:19

Jeśli chodzi o sprawy cywilne to mogę polecić KdKancelarię (tu). Pani adwokat  tej kancelarii pomogła mi w bardzo trudnej sprawie, poleciłam ją też znajomym gdy mieli problem i również się nie zawiedli.

#5 Artur434343

Artur434343

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2019 - 07:44:56

Ja swojego adwokata znalazłem beż żądnych problemów.Każdy by chciał takiego adwokata.

https://kancelariawonama.pl

#6 PikaPikachu

PikaPikachu

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 18 październik 2019 - 14:25:07

Z tego co się orientuję to Dorota Pawelczak prowadzi usługi prawnicze. Informacje znalazłem pod adresem http://kancelariapawelczak.pl/

#7 HighIT

HighIT

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 26 listopad 2019 - 13:39:45

Każdy prawnik na swojej stronie internetowej uwzględnia informacje o typie rozpraw, w których się specjalizuje np. kancelariaminsk.pl

#8 danoota

danoota

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 14 grudzień 2019 - 22:16:27

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że znalezienie dobrego adwokata to nic trudnego. Oczywiście teoria różni się dość mocno od praktyki. W rzeczywistości można znaleźć wiele kancelarii adkowackich ale nie wszystkie świadczą usługi na podobnie wysokim poziomie. Decydując się na kogoś konkretnego trzeba mieć na uwadze jakie osiąga wyniki w danym typie spraw. Niestety te informacje nie są najczęście udostępniane dla osób trzecich. Najlepszym kryterium oceny będą opinie znalezione w sieci czy przedstawione przez znajome osoby. Dobrze jest szukać po przez dopisanie nazwy miasta z jakiego jesteśmy np. adwokat kraków da nam optymalne wyniki poszukiwań.

Użytkownik danoota edytował ten post 18 grudzień 2019 - 19:24:38

#9 botanica

botanica

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 17 grudzień 2019 - 20:15:19

Wszystko kosztuje.

#10 MrHankey

MrHankey

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:28:47

Nauka tego zawodu niestety kosztuje.

#11 MrHankey

MrHankey

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:35:19

Sorry jakis lag i podwojny post ;/

#12 Arthur

Arthur

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 20:09:48

Advocate - a person whose profession is the provision of qualified legal assistance to individuals (citizens, stateless persons) and legal entities (organizations), including the protection of their rights and representation in court, having the status of a lawyer received in the prescribed manner. Bar as a profession has been known since ancient times.

#13 sergei

sergei

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 26 styczeń 2020 - 20:24:02

Lawyers first appeared in ancient Rome. As noted by a Russian lawyer and historian of law of Polish origin, E. V. Vaskovsky, “... the first lawyers in Rome were cartridges. In their person two professions were combined: legal advisers and lawyers. ” For a long time, the services of a lawyer were performed by speakers who often were not experts in law

#14 koda

koda

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 18:07:38

w Szczecinie zdecydowanie najbardziej polecam udać się po pomoc do https://www.kancelaria-prawna.biz/  - tutaj pracuje wielu specjalistów z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego i innych. nie zostawią nikogo bez porady. na pewno i Tobie będą w stanie coś doradzić 

#15 gemo

gemo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 maj 2020 - 14:22:02

skoro mowa o poszukiwaniu adwokata to chciałbym się doradzić czy współpracował ktoś z kancelarią jako firmą wspomagającą od strony prawnej działalność? Rozszerzamy swoje działania i będziemy potrzebowali na stałe obsługi prawnika. Zastanawiam się czy nie wejść we współpracę z https://www.norekwspolnicy.pl/   - jak zazwyczaj wygląda takie coś? do tej poy wystarczała mi tylko księgowość - podpowiedzcie na co zwracać uwagę kiedy zaczniemy współpracę poza tym, że oczywiście mamy się bardzo dobrze rozumieć w sprawach firmy i obie strony muszą być mocno zaangazowane.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych