Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Adwokat poszukiwany

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Magretta

Magretta

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 12:52:35

Możecie polecić mi naprawdę dobrego adwokata? Potrzebuję pomocy w związku ze sprawami cywilnymi, znacie może?

#2 Lalan

Lalan

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 12:03:16

Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe Poznań, rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże.

#3 ostrak

ostrak

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 14:44:24

Mogę polecić w Szczecinie adwokata który prowadził moją sprawę z zakresu stosunków własnościowych. Nazywa się Michał Gajda i ma swoją kancelarię. To jest do niego nr telefonu 795 059 600. Jak nie mam zwyczaju polecać tego typu usług to tego człowieka z pełną świadomością polecam. Jest profesjonalistą i ma ogromną wiedzę, prowadzone przez niego sprawy z tego co się orientowałem w znacznej większości kończą się pozytywnie. 

#4 Malwa2

Malwa2

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 19:41:19

Jeśli chodzi o sprawy cywilne to mogę polecić KdKancelarię (tu). Pani adwokat  tej kancelarii pomogła mi w bardzo trudnej sprawie, poleciłam ją też znajomym gdy mieli problem i również się nie zawiedli.

#5 Artur434343

Artur434343

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2019 - 07:44:56

Ja swojego adwokata znalazłem beż żądnych problemów.Każdy by chciał takiego adwokata.

https://kancelariawonama.pl

#6 PikaPikachu

PikaPikachu

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 18 październik 2019 - 14:25:07

Z tego co się orientuję to Dorota Pawelczak prowadzi usługi prawnicze. Informacje znalazłem pod adresem http://kancelariapawelczak.pl/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych