Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2014 - 16:11:46

a ja mam bulika, najukochańsza sunia, bardzo baliśmy sie gdy urodziła nam sie wnusia (tyle można poczytać o agresywnej rasie, ale to nieprawda - to wszystko zależy od wychowania) ; ale okazało sie że zdała egzamin rewelacyjnie.... Natalka dorastała razem z nią, sunia była jej podusią, siedziskiem, jeździła i spała razem z nią... chodziła krok w krok za nią.... dziś jest już 13 letnią babunią, po różnych przejściach zdrowotnych.. ale w dalszym ciągu gdy przyjeżdża do nas wnusia nasz bulik odzyskuje radość życia

#22 ~marika~

~marika~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2015 - 20:02:16

Moja spanielka przetrwała 2 brzdąców którzy wchodzili na jej grzbiet. Chodzi za mna wszędzie.... mam ją od malenkości ....  Ma raka... na staraość nie dają jej szans ( urósł nowotwór na piersi w kształcie piłki) Najlepszy i najwierniejszy pies ....Teraz płacze bo wiem że to ostatnie tygodnie.  Jeśli ktoś się namysla nad spanielem to polecam tylko pamiętajmy że on potrzebuje miłości z wzajemnością...

#23 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4997 postów

Napisano 11 styczeń 2015 - 18:37:03

To prawda cociele są wdzięczne, delikatne, radosne, posłuszne i w ogóle mniamuśne.

A kiedy odchodzą, łamią serce pozostawiając po sobie ranę na całe życie... -_-

#24 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 08:53:00

Niedawno straciliśmy piękną spanielkę. Była wierna, wszędzie chodziła i jeździła z nami.

Kochała nas wszystkich, zawsze była gotowa do zabawy, mobilizowała nas, gdy byliśmy smutni.

Lubiła spacery, zawsze była chętna na spacer, uwielbiała wodę.

Niestety w wieku 9 lat odeszła od nas w lutym tego roku. Mieszkam za daleko, aby adoptować tego pieska i jeszcze nie zagoiły się rany po stracie LUNY.

Zachęcam pomóżcie temu Spanielowi, na pewno odpłaci się miłością.

Pozdrawiam Roman.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2015 - 19:56:10

Spanielki są cudne :))) Nauczysz ją szacunku i miłości to będzie oddana do końca Twoich dni....

Te suczki są kochane i wierne polecam.

Po stracie z powodu choroby  oczekujemy na następną spanielke...

Dlaczego ????

Bo na myśl o naszej chorej przypływają łzy łzy że musieliśmy się rozstać bo nie było dla niej szansy...

Piękne wspomnienia........

Kochajcie zwierzęta  bo są cudowne to ludzie nie zawsze są zrównoważeni....  a pies po prostu kocha ;)

No i uczcie swojego psa dobrych manier oczywiście go nagradzając przysmakami ;)))))

#26 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 21:38:39

Ja miałam bulinkę i tak jak u Mileny to najukochansza sunia, która razem z moim wnukiem dorastała i też obawialismy się bo była u nas na 2 lata przed pojawieniem się wnuka, ale ona spisała się rewelacyjnie, zawsze była w jego pobliżu i teraz kiedy już jej nie ma z nami, oglądając zdjęcia z wnukiem na każdym z nich jest nasza Czikunia która bacznie obserwuje otoczenie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych