Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


45 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~narodowiec~

~narodowiec~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 11:38:22

naród się martwi o pana Adama.taki porządny z niego człowiek.ale cóż.mógł on.może teraz ktoś inny.taka jest włąśnie ludowa sprawiedliwość o którą ta partia walczy#42 ~klecha~

~klecha~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 13:48:53

Ewangelia wg.Św.Mateusza
Czystość zamiarów
1 [Vt-3,33] Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.
5 [Vt-3,32] Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.
6 [Vt-3,32] [JK] Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.

 #43 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 23:46:59

zapomniałeś ćwoku dodać że jest nauczycielem

ano tak ĆWOKU nauczyciel nadaje się jak mało kto do spółek Skarbu Państwa obracających milionami złotych albo nauczyciele też są kompetentni do zarządzania (nadzorowania) portami morskimi ;-)

Czy na naszej Akademii Pomorskiej na kierunkach pedagogicznych nauczyciele uczą się zarządzania przedsiębiorstwami?? oni tam nawet nie uczą się zarządzania przedszkolami ĆWOKu ;-)#44 ~IRONman~

~IRONman~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 10:01:13

ano tak ĆWOKU nauczyciel nadaje się jak mało kto do spółek Skarbu Państwa obracających milionami złotych albo nauczyciele też są kompetentni do zarządzania (nadzorowania) portami morskimi ;-)

Czy na naszej Akademii Pomorskiej na kierunkach pedagogicznych nauczyciele uczą się zarządzania przedsiębiorstwami?? oni tam nawet nie uczą się zarządzania przedszkolami ĆWOKu ;-)

ten Cwok to chyba napisał sarkastycznie mam nadzieję#45 ~młodszy cechu~

~młodszy cechu~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 10:02:20

aż zapuszcze żurawia dzisiaj chyba w radio słupsk na radiu koszalin bo aż mnie skręca czy będą fotograficzne mądrości#46 ~młodszy cechu~

~młodszy cechu~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 10:02:32

aż zapuszcze żurawia dzisiaj chyba w radio słupsk na radiu koszalin bo aż mnie skręca czy będą fotograficzne mądrości

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych