Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

92 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Zionek~

~Zionek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 09:46:07

Zrzut frajerzy na pleyback Fonsiego i nagrody dla Kurskiego i jego panny.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 13:20:19

A co z tego abonamentu mamy? Wielkie gówno w tvp nic nie ma a na sylwestra wydali fortune na gwiazdy śpiewające z playbacku właśnie z tych pieniędzy które płacimy za abonament.

#43 ~zenonim~

~zenonim~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 13:27:09

za ekspresdo kawy tez pobieracie opłaty 

#44 ~Czytelniczka~

~Czytelniczka~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 15:41:31

Chyba sie wam już całkiem w głowach poprzewracało!!Za co mamy płacić za reklamy ?! Płacąc za telewizje typu nc+czy cyfrowy Polsat opłaty są uiszczane nie mamy zamiaru płacić dwa razy za to samo !

#45 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 16:23:58

Czyli płaciłam co roku bo jestem frajerka... Rząd uczy mnie, ze nie warto być uczciwym.

#46 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 17:10:24

Mam dozaplacenia 1.600 zl za abonament rtw .odwiedzil mnie pracownik urz. Skarbowego.zaplacilem. pierwsza rate w wysokosci 550 zl mam cyfrowy polsat od ponzzzad 10 lat .odpiszcie czy jest prawnie

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 17:15:57

Mam dozaplacenia 1.600 zl za abonament rtw .odwiedzil mnie pracownik urz. Skarbowego.zaplacilem. pierwsza rate w wysokosci 550 zl mam cyfrowy polsat od ponzzzad 10 lat .odpiszcie czy jest prawnie

#48 ~Ooo Ty~

~Ooo Ty~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 18:41:28

W du*** nie oglądam TVP 1 i za co mam płacić oglądam red tb i sex tv

Jolka na ph się przerzuc

#49 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 19:36:17

Wywalić telewizory a podłączyć monitor komputerowy pod platformę cyfrową

#50 ~Janka~

~Janka~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 20:09:09

Ja caly czas place abonament, uwazam ze tak powinno byc. Mam sprzet to place, nie wyobrazam siebie jako osoby nieuczciwej.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 20:22:32

Ja caly czas place abonament, uwazam ze tak powinno byc. Mam sprzet to place, nie wyobrazam siebie jako osoby nieuczciwej.

Po pierwsze nie chce nie oglądam nie płacę
Po drugie chce oglądam płacę
Po trzecie zakodować

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 20:42:11

Żeby płacić za usługę to najpierw trzeba mieć podpisaną umowę między dwoma stronami.

Czy ktoś kto płaci abonament ma taką umowę ?

#53 ~LESZEK 118~

~LESZEK 118~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 23:21:44

Abonament doliczyć można przy rocznym rozliczeniu PIT i gotowe.Mam stały adres w Polsce ale pracuję za granicą i tam tak się to robi.

#54 ~Telewidz~

~Telewidz~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 09:36:02

Tak Janka płać bo tak trzeba , żeby Pan prezes mógł zarabiać 30 tysięcy miesięcznie. Ludzie opamiętajcie się za co im płacić , przecież ta telewizja jest polityczna a propagandę sieją lepiej niż w PRLU. Uważam , że ani Pan prezes nie ma takich kwalifikacji , ani nie ma żadnego normalnego uzasadnienia dla zarobków prezesa wiceprezesa i sztucznie wypromowanych gwiazdeczek w TVP. Jeszcze te kwoty za abonament - ŚMIECH na SALI!!! to nawet połowę nie powinno kosztować przy takich programach które serwuje TVP

#55 ~Telewidz~

~Telewidz~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 09:43:24

Zapytaj Pana urzędnika nie ci pokaże umowę z twoim podpisem na świadczenie usług TV na podstawie której żądają abonamentu. Nie ma umowy nie ma opłaty. TVP , jest spółką czyli według polskiego prawa jeśli spółka żąda od osoby fizycznej abonamentu strony muszą mieć ze sobą umowę. ALE ŻE POLSKA TO KRAJ BEZPRAWIA TO KAŻDY PRZEPISY

INTERPRETUJE JAK CHCE. Bo na jakiej podstawie masz niby płacić to 1600? Bo tak wyliczyła Telewizja, Poczta , czy Pan urzędnik w skarbówce miał taką fanaberię , równie dobrze mogą zażyczyć sobie nie 1600zł tylko 5000 10000 albo 16000zł

#56 ~teleman~

~teleman~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 09:50:03

Po pierwsze to jeśli mam płacić nie chcę oglądać reklam !!!

Dobry sobie biznesik wymyślili nie dość że od reklamodawców kasę ciągną to jeszcze ludzi łupią za oglądanie tych gniotów i politycznej propagandy.

Po drugie

Nie ma umowy między abonentem i telewizją nie ma opłaty!!! TVP , jest spółką czyli według polskiego prawa jeśli spółka żąda od osoby fizycznej abonamentu strony muszą mieć ze sobą umowę. ALE ŻE POLSKA TO KRAJ BEZPRAWIA TO KAŻDY PRZEPISY INTERPRETUJE JAK CHCE.

Po trzecie

Niech mi TVP udostępni sprzęt do oglądania swoich programów a potem woła za abonament.

#57 ~Telewidz~

~Telewidz~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 09:55:24

Zapytaj Pana urzędnika nie ci pokaże umowę z twoim podpisem na świadczenie usług TV na podstawie której żądają abonamentu. Nie ma umowy nie ma opłaty. TVP , jest spółką czyli według polskiego prawa jeśli spółka żąda od osoby fizycznej abonamentu strony muszą mieć ze sobą umowę. ALE ŻE POLSKA TO KRAJ BEZPRAWIA TO KAŻDY PRZEPISY

INTERPRETUJE JAK CHCE.

A ja muszę płacić za propagandę PIS-u

Przyszło pismo 2 lata wstecz o...płać lub sprawa do sądu Jeżeli nie płacący mają abolicje to gdzie ulgi dla takich frajerów jak ja ?

#58 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 16:16:12

Całe życie płacę uczciwie abonament ,nie pytam się jaka opcja polityczna teraz zbiera miód . Wkurza mnie tylko że mimo wiedzy o nieuczciwych zasadach prowadzonych przez'rządy'' nie mamy nawet jednego słowa podziękowania ,lub symbolicznej nagrody za uczciwość .

#59 ~Wolny Strzelec~

~Wolny Strzelec~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 19:26:50

Każda TV kablowa zobowiązana jest, do emisji programów TVP. Są w każdym pakiecie.  Będąc klientem, nie mamy możliwości wyboru i na siłę zmusza się nas do tego. Można ewentualnie zablokować, lub pominąć programy emitowane przez telewizję polską. To niech więc telewizje kablowe płacą abonament a nie, że muszę płacić za pakiet dostawcy TV kablowej, to jeszcze za abonament RTV. To jest jawne narzucanie własnego widzi mi się przez rządzących, bo oni najlepiej wiedzą co dla nas dobre. Już kiedyś chciano nas uszczęśliwiać..

#60 ~Antypis~

~Antypis~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 16:17:37

A z jakiej racji pan płaci? TVP to spółka, podpisał pan umowę z nimi?
A ja muszę płacić za propagandę PIS-u
Przyszło pismo 2 lata wstecz o...płać lub sprawa do sądu Jeżeli nie płacący mają abolicje to gdzie ulgi dla takich frajerów jak ja ?[/quote]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych