Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

92 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 11:11:53

Podatek dla Kurskiego i jego reżimowej ekipy PiSowskiej, dziękuje postoję. Nie mam i nie oglądam niczego z przedrostkiem TVP.

#2 ~Bolo~

~Bolo~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 11:37:37

Nigdy nie będę finansował tej propagandy pisowskiej przecież tego się nie da oglądać

#3 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 11:48:52

A ja muszę płacić za propagandę PIS-u

Przyszło pismo 2 lata wstecz o...płać lub sprawa do sądu Jeżeli nie płacący mają abolicje to gdzie ulgi dla takich frajerów jak ja ?

#4 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 11:54:45

Płaciłbym pod jednym warunkiem- brak reklam!!! :wacko: Rzygam już upławami i innymi chorobami.

#5 ~waldek~

~waldek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 12:01:29

najpierw trzeba pod pisać umowę a nie płacić niema takiego zapisu to uchwała PRL abonament RTV

#6 ~Dareq~

~Dareq~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 13:12:31

Nigdy nie będę płacił za ten komunistyczny wymysł polegający na wyludzaniu pieniędzy od ludzi. TVP jak i reszta kanalów dostępnych droga naziemna niczego sobą nie reprezentuje , niczego nie da się tam oglądać i niczym pozytywnym mnie nie zaskoczy , no może filmami nie z tej epoki i sylwestrem w Zakopanem gdzie tych gwiazd nawet na żywo nie chciał bym oglądać np Marylke której wydaje się że ma 20 lat , a w rzeczywistości głos dawno nie modny muzyka tez no i starsza od węgla jest. Stacje zwyczajnie stworzone do emisji reklam. Drodzy pisowcy nie mam zamiaru płacić za to ze mam radio bądź tv kupiłem ten sprzęt płacąc podatek za opodatkowane uczciwie zarobione pieniądze ! To wy mi plac cie z KRRIT za to ze oglądam reklamy (jak juz). P.s. Ta abolicje w d*** można se włożyć " pod warunkiem że zapłacą za abonament za pół roku z góry " frajerów szukacie ? Żeby dane pozyskać cwaniaki.

#7 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 13:36:20

A ja muszę płacić za propagandę PIS-u

Przyszło pismo 2 lata wstecz o...płać lub sprawa do sądu Jeżeli nie płacący mają abolicje to gdzie ulgi dla takich frajerów jak ja ?

... i jak ja?

Za niepłacenie abonamentu,.... do czego namówił mnie b. premier, a obecnie Przewodniczący Rady Europejskiej...D. Tusk... o mało co komornik nie zabrał mi telewizora, radia, pralki automatycznej i lodówki...

... wystraszona, ... spłaciłam zaległy abonament wraz z odsetkami...

... ale za to jestem wyleczona z wiary w słowa polityków... generalnie wszystkich!

A co do abonamentu... to wydaje mi się, że za oglądanie TV... to nam telewizja powinna płacić!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 13:39:37

... i jak ja?

Za niepłacenie abonamentu,.... do czego namówił mnie b. premier, a obecnie Przewodniczący Rady Europejskiej...D. Tusk... o mało co komornik nie zabrał mi telewizora, radia, pralki automatycznej i lodówki...

... wystraszona, ... spłaciłam zaległy abonament wraz z odsetkami...

... ale za to jestem wyleczona z wiary w słowa polityków... generalnie wszystkich!

A co do abonamentu... to wydaje mi się, że za oglądanie TV... to nam telewizja powinna płacić!

Dorosła a głupia, Tusk mówił ale ty nie słuchałaś trzeba było najpierw zgłosić brak urządzeń rtv i zakończyć oficjalnie pobór haraczu.

#9 ~falat~

~falat~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 14:45:11

kretynizm i deb***izm w tym projekcie.czyli z tego wnisoek ze mozna juz dzisiaj przestac placic bo i tak nikt nic nam nie zrobi

#10 ~Zbych~

~Zbych~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 16:39:04

Zakodujcie ten badziew kto będzie chciał oglądać kupi abonament zobaczymy jaka będzie oglądalność

#11 ~Zbych~

~Zbych~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 16:39:29

Zakodujcie ten badziew kto będzie chciał oglądać kupi abonament zobaczymy jaka będzie oglądalność

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 16:44:08

Ale sprawiedliwosc widziana prze z PiS
ci ci nie płacili przez 15 lat to abolicja
a ci co cały czas płacą nawet 40 lat to dostana
w 2019r podwyżke abonamentu. Na takie
działania tego rzadu mozna sie tylko WQ....ic.

#13 ~Arc~

~Arc~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 17:51:42

Prawo i Sprawiedliwość, a uczciwi dostaną po du***.Kombinatorzy jak zwykle lepiej wyjdą na zmianie prawa. To gdzie tu jest prawo i sprawiedliwość?

#14 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 19:07:21

A ja głupia całe życie płaciłam a gdy mój zakład ogłosił upadłość zrobiłam dług abonamentu na 1500zł pisałam o umorzenie a i tak przyszedł facet z urzędu skarbowego straszył mnie sądem więc pożyczyłam i mu zapłaciłam

#15 ~stasiulek1~

~stasiulek1~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 19:38:49

a nie długo bendzie obowionzowac abonament za chodzenie po chodnikach tak nasz rząd prowadzi Polskę

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 19:52:18

A co z tymi co całe życie uczciwie płacą,jeżeli nagradzają dłużników to może płacącym jakieś ulgi zrobić na tV.

#17 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 21:00:51

Opłacam tv kablową i tam płacę za tv publiczna i teraz mam jeszcze raz płacić za tv czy nie powinno być tak że to kablówka powinna odprowadzać część pieniędzy

#18 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 21:02:26

Opłacam tv kablową i tam płacę za tv publiczna i teraz mam jeszcze raz płacić za tv czy nie powinno być tak że to kablówka powinna odprowadzać część pieniędzy

#19 ~Vader~

~Vader~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 21:09:27

Racja jest taka że w tym państwie nagradza się oszustów i kombinatorów . Ci co nie płacili bądź przestali płacić mają mieć czyste konto to chyba kogoś nieźle powaliło w dynie . Człowiek uczciwie płacił całe życie i co i jedno wielkie gówno .Gdzie tu prawo i sprawiedliwość . Dawno już przestało istnieć w naszym kraju. Jedyna sprawiedliwość to śmierć która spotka wszystkich.

#20 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 21:12:48

Płacę całe zycie-30lat,bando złodzieji ogłoś ABOLICJĘ powyzej płacenia 30 lat,weżcie się za pozostałych ktorzy WALĄ was w TYŁEK.Narod patrzy,wybory idą pomalutku,Kaczyński nie jest Wieczny,pamiętajcie Wśrod Was są też Rasowi Złodzieje,czekają na dobry moment.Więzień zabraknie.500plus,obniżony wiek emerytalny niedługo będzie za mało-Schetyna obiecuje cuda,ale to on,Tusk,Waltz ,Nowak itp. Zniszczyli Polskę.Kochany Morawiecki robi co może.Następna Rzecz -Agencje Ochrony ,ludzie z papierami,pozwoleniem na broń robią za grosze.Niech płacą ZUS od WSZYSTKIEGO,a zuS się Podniesie.Solid,Impel,Konsalnet i pozostali wyzyskiwacze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych