Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

A na wesele...

wesele fotograf fotobudka

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mgdda

Mgdda

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2017 - 08:57:41

Gorąco polecam zamówić na wesele fotobudkę. Fotograf jest duchem, nie uczestniczy w imprezie i tylko ją uwiecznia. Fotobudka z kolei jest atrakcją dla wszystkich(szczególnie dzieci) i daje ludziom swobodę zachowywania się infantylnie ha ha ha. Jeżeli macie jakieś wątpliwości, to nic dziwnego, ja też miałam. Ale jak mnie koleżanka namówiła i na swoim weselu miałam taką budkę... było cudownie. Zdjęcie naprawdę bomba, jakości HD i nie takie typowe, tylko takie....hmm z pazurem? Krztą dziecinnej radości? Polecam!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 09:39:41

Fotobudka to przeżytek niestety, nie atrakcja. W jakim ty świecie żyjesz, że tego nie wiesz? Atrakcją to była w latach 80-tych nie teraz. Przeszukaj tematy, potem proponuj.

#3 ~1~

~1~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 10:48:50

Fotobudka to przeżytek niestety, nie atrakcja. W jakim ty świecie żyjesz, że tego nie wiesz? Atrakcją to była w latach 80-tych nie teraz. Przeszukaj tematy, potem proponuj.

zwykły spamer...

GP proszę o usunięcie linka!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 00:09:51

Ale takie wesele to ładna przygoda, szczególnie jak gra się pierwszoplanowe role ! :)

#5 K.A.K.

K.A.K.

Swojak

• PipPipPipPip
  • 351 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 20:13:38

Jedno z wielu wydarzeń w życiu

#6 leomania

leomania

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 maj 2019 - 11:46:49

Jak wesele to również i zaproszenia ślubne - ja polecam te z Comfore, które sama zamawiałam. Z reguły nie należę do osób, które zadowalają się byle czym i muszę przyznać, że zaproszenia z Comfore tak bardzo mnie oczarowały, że nie wyobrażam sobie żebym mogła mieć inne... Co ciekawe, zaproszenia ślubne od nich prezentują się świetnie na zdjęciach, ale na żywo są jeszcze ciekawsze - polecam Comfore każdemu kto ceni sobie jakość i elegancję!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, fotograf, fotobudka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych