Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

A może trochę uporządkowania treści na forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
517 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 20:13:28

...a np po dwóch ostrzeżeniach ban...

Jesteś do szpiku kości przesiąknięty socjalizmem.  :unsure:

... i to w dodatku...wczesnym...tak gdzieś z lat pięćdziesiątych... :)

#62 porter

porter

Popięciulatachczłowiekwinnymożesamuwierzyćżejestniewinny-Przemo

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 5181 postów

Napisano 27 październik 2016 - 20:37:34

No więc kto mataczy w sprawie Iwony Wieczorek?
No kto?
Wiem kto mataczył, a kto obecnie mataczy?

#63 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 27 październik 2016 - 20:39:18

No kto?

Bardzo dobre pytanie! B)

A to nie te same mroczne moce?

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 28 październik 2016 - 15:49:41

#64 WOLF_

WOLF_

Morderca, który czai się na forum

• PipPipPipPip
  • 2048 postów

Napisano 28 październik 2016 - 04:07:04

No kto?

Bardzo dobre pytanie!

No a jak jednak tu na „Iwonce gp24” celowo wpuszczono na szczególnych uprawnieniach prowokatora  o nicku Dreistadt, by dać pretekst do zamknięcia niewygodnego wątku dla Dreistadta i tym samym ograniczyć posunięcia, i słuszne działania Reportera, to też pogranicze tak często wyśmiewanych teorii spiskowych? Tylko pytam …. B)

Użytkownik WOLF_ edytował ten post 28 październik 2016 - 04:08:57

#65 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 07:45:55

Bardzo dobre pytanie!

No a jak jednak tu na „Iwonce gp24” celowo wpuszczono na szczególnych uprawnieniach prowokatora  o nicku Dreistadt, by dać pretekst do zamknięcia niewygodnego wątku dla Dreistadta i tym samym ograniczyć posunięcia, i słuszne działania Reportera, to też pogranicze tak często wyśmiewanych teorii spiskowych? Tylko pytam …. B)

Prowokacja szyta grubymi nićmi:  Dreistadt  uczestniczył niezwykle aktywnie w temacie o Iwonie ponad 8 miesięcy. Dyskusja przebiegała spokojnie i rzeczowo we wzajemnym szacunku.

Wystarczyło 8 dni Twojego uczestnictwa, niezwykle agresywnego aby temat został zamknięty.

No właśnie. Tutaj nie o aktywność chodzi ale o agresję. Na Forum GP24 jestem od niedawna.

Bardzo wyraźnie od pierwszych dni zauważyłem, że agresja na tym Forum jest nietolerowana nie tylko przez  Moderatora ale również przez innych uczestników Forum. 

Bardzo pozytywnym jest to, że Goście nie wyrażają anonimowej agresji, a wręcz odwrotnie. Przeciwni są agresji na Forum z którego codziennie korzystają przeważnie jako czytelnicy.

Na Forum w którym występowaliśmy, agresja była tolerowana, natomiast zwalczana aktywność Użytkowników.

Zwalczani, również przez Ciebie, byli Użytkownicy zajmujący czołowe pozycje w rankingu aktywności.

Byli to między innymi Dreistadt  i Pszczółka. Pszczółka zrezygnował z uczestnictwa na żądania wolfa i anonimowego Gościa.

Tutaj nie uda się Tobie. Tak jak tofiemu.  Użytkownicy agresję po prostu Ignorują.

Zaraz odpowiesz, że Twój post nie był skierowany do mnie i nie mam prawa wtrącać się.

Otóż posiadam jako Użytkownik przywilej korzystania ze wszystkich tematów bez ograniczeń jakie narzucono mi na poprzednim Forum.

Użytkownik Pszczółka edytował ten post 28 październik 2016 - 07:48:05

#66 WOLF_

WOLF_

• PipPipPipPip
  • 2048 postów

Napisano 28 październik 2016 - 08:39:33

Prowokacja szyta grubymi nićmi:  Dreistadt  uczestniczył niezwykle aktywnie w temacie o Iwonie ponad 8 miesięcy. Dyskusja przebiegała spokojnie i rzeczowo we wzajemnym szacunku.

Wystarczyło 8 dni Twojego uczestnictwa, niezwykle agresywnego aby temat został zamknięty.

No właśnie. Tutaj nie o aktywność chodzi ale o agresję. Na Forum GP24 jestem od niedawna.

Bardzo wyraźnie od pierwszych dni zauważyłem, że agresja na tym Forum jest nietolerowana nie tylko przez  Moderatora ale również przez innych uczestników Forum. 

Bardzo pozytywnym jest to, że Goście nie wyrażają anonimowej agresji, a wręcz odwrotnie. Przeciwni są agresji na Forum z którego codziennie korzystają przeważnie jako czytelnicy.

Na Forum w którym występowaliśmy, agresja była tolerowana, natomiast zwalczana aktywność Użytkowników.

Zwalczani, również przez Ciebie, byli Użytkownicy zajmujący czołowe pozycje w rankingu aktywności.

Byli to między innymi Dreistadt  i Pszczółka. Pszczółka zrezygnował z uczestnictwa na żądania wolfa i anonimowego Gościa.

Tutaj nie uda się Tobie. Tak jak tofiemu.  Użytkownicy agresję po prostu Ignorują.

Zaraz odpowiesz, że Twój post nie był skierowany do mnie i nie mam prawa wtrącać się.

Otóż posiadam jako Użytkownik przywilej korzystania ze wszystkich tematów bez ograniczeń jakie narzucono mi na poprzednim Forum.

Przede wszystkim należy wiedzieć co się chce przekazać i w jakim celu. Nigdy nie należy tego robić pod wpływem silnych emocji. Jeśli nie mam nic dopowiedzenia, lepiej wypowiedzieć się kulturalnie w temacie Turnieje i Konkursy Forum.

Temat ten spełnia rolę wentyla bezpieczeństwa. Coraz więcej Użytkowników korzysta z tego tematu, właśnie dla wzmocnienia swojej formy. Jeśli ktoś swoją formę pragnie wzmacniać w tym temacie ponad normę, jest po prostu Ignorowany. :)

Użytkownik WOLF_ edytował ten post 28 październik 2016 - 08:40:21

#67 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 09:00:14

Przede wszystkim należy wiedzieć co się chce przekazać i w jakim celu. Nigdy nie należy tego robić pod wpływem silnych emocji. Jeśli nie mam nic dopowiedzenia, lepiej wypowiedzieć się kulturalnie w temacie Turnieje i Konkursy Forum.

Temat ten spełnia rolę wentyla bezpieczeństwa. Coraz więcej Użytkowników korzysta z tego tematu, właśnie dla wzmocnienia swojej formy. Jeśli ktoś swoją formę pragnie wzmacniać w tym temacie ponad normę, jest po prostu Ignorowany. :)

Zgadza się. To są moje słowa, które starannie skopiowałeś. :)

#68 WOLF_

WOLF_

• PipPipPipPip
  • 2048 postów

Napisano 28 październik 2016 - 09:11:19

Zgadza się. To są moje słowa, które starannie skopiowałeś. :)

Chyba wiesz, że nigdy nic nie dzieje się bez powodu. :ph34r:

#69 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 09:13:44

Wracając do tematu: Zauważyłem, że Użytkownicy dbają o porządek w tematach. Na przykład Muzyka podzielona jest na rodzaje i nurty.

Ja do jednego z takich tematów niezbyt świadomie chciałem wprowadzić swoją amatorską twórczość.

I co? Od razu  Użytkowniczki utarły mi noska. Grzecznie przeprosiłem i przeniosłem swoją amatorską twórczość do innego tematu.

Dzisiaj Użytkowniczki które utarły mi zasłużenie noska, są ze mnie zadowolone. :)

#70 WOLF_

WOLF_

• PipPipPipPip
  • 2048 postów

Napisano 28 październik 2016 - 09:43:02

Wracając do tematu: Zauważyłem, że Użytkownicy dbają o porządek w tematach. Na przykład Muzyka podzielona jest na rodzaje i nurty.

To tematem jest tu muzyka?

A Ty na pewno Pszczółka czy Pszczółek, bo nie wiem, czy zostać Twoim Wodeckim? :wacko:

#71 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 10:19:15

Czego nie lubią Użytkownicy? Nie lubią demonstracyjnego górowania nad nimi. Nie lubią pychy ponad miarę.

Użytkownicy posiadają zróżnicowany poziom wykształcenia. Okazuje się że mogą wspaniale uzupełniać się.

Na przykład Użytkownik z wyższym wykształceniem  technicznym może wspaniale dyskutować z kobietą z podstawowym wykształceniem pochodzącą z wioski zabitej dechami.

Takim przykładem jest Helka. Podejmuje kulturalną równorzędną  dyskusję z każdym Użytkownikiem. :)

#72 Warszawiak_kocha_Sopot

Warszawiak_kocha_Sopot

Swojak

• PipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 28 październik 2016 - 11:06:23

Dlaczego wątek został zamknięty? Kocham Sopot i chciałbym wiedzieć, co się stało z Iwoną, która tą miłość również podzielała. Przecież Krzywy domek gdzie jest Dream Club to miejsce, gdzie nawet o 4 rano w środku tygodnia są ludzie.

To miejsce nigdy nie śpi. Kocham tą atmosferę. Co się stało z Iwoną jak opuściła to miejsce? Chce wiedzieć, a czemu forumowicze zamykają wątek jak to może pomóc uwolnić nas od natrętnych myśli?

#73 WOLF_

WOLF_

• PipPipPipPip
  • 2048 postów

Napisano 28 październik 2016 - 11:29:14

Dlaczego wątek został zamknięty?

Zapytaj Dreistadta, a dowiesz się czegoś niebywałego, a mianowicie, że nigdy nic nie dzieje się bez powodu. Chyba że jesteś Lusindą albo Giną, to lepiej nie. :ph34r:

#74 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 12:08:44

Tak jak już wspominałem, wątek o Iwonie będzie nadal aktualny. Rozprzestrzeni się na wszystkie tematy. Ja niewiele nowego mogę wnieść do tego wątku. Są jednak Użytkownicy posiadający ogromną wiedzę w tym zakresie.

Użytkownik mógłby założyć temat i podzielić się swoją wiedzą. Wszyscy chętnie poczytamy. :)

#75 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 12:14:21

Bardzo dobre pytanie!

Zapytaj Dreistadta, a dowiesz się czegoś niebywałego, a mianowicie, że nigdy nic nie dzieje się bez powodu. Chyba że jesteś Lusindą albo Giną, to lepiej nie. :ph34r:

Twoim głównym problemem… jest problem z samym sobą…i póki sam sobie z nim nie dasz rady… to w dalszym ciągu będzie kicha..

Wciąż będziesz wypalał się w złości, zawiści, prowokacjach ... będziesz na forach tropił Użytkowników w jednym celu...aby ich zniszczyć…

Nie ujmując twojemu intelektowi...

Na początek przyjmij do wiadomości, że nie jesteś pępkiem świata, że na świecie żyje masa ludzi mądrzejszych niż ty,… a przy tym potrafią być życzliwi, serdeczni, pogodni, zdrowo dowcipni…

Miej świadomość, że nie dasz rady ich wszystkich unicestwić, wyeliminować…

Więc daj sobie spokój...

Użytkownik Uleńka edytował ten post 28 październik 2016 - 12:15:29

#76 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 12:19:49

Tak jak już wspominałem, wątek o Iwonie będzie nadal aktualny. Rozprzestrzeni się na wszystkie tematy. Ja niewiele nowego mogę wnieść do tego wątku. Są jednak Użytkownicy posiadający ogromną wiedzę w tym zakresie.

Użytkownik mógłby założyć temat i podzielić się swoją wiedzą. Wszyscy chętnie poczytamy. :)

"Dziwak" ...nie założy tematu, nie będzie się w nim dzielił swoją wiedzą... bo jego rola jest wręcz odwrotna... 

...czego dowodem są jego wpisy w zamkniętym... i tym temacie... :)

#77 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 14:16:07

"Dziwak" ...nie założy tematu, nie będzie się w nim dzielił swoją wiedzą... bo jego rola jest wręcz odwrotna... 

Nikt na Forum GP24  nie wyprasza nowych Użytkowników, nikt ich nie banuje w kilka minut po zarejestrowaniu konta.

Wręcz odwrotnie. Przyjmowani są przez wieloletnich Użytkowników bardzo serdecznie. Witają ich. Od pierwszego dnia obdarzają  zaufaniem.

Nie mniej jednak bacznie się im przypatrują. Ci Użytkownicy pragną spokoju. Nie chcą być szarpani personalnie wielostronicowymi paszkwilami.

Nie chcą tematów z żądaniami ich natychmiastowego zbanowania z uzasadnieniem że są zboczeńcami naruszającymi czyjeś uczucia.

Ja stanowczo opowiadam się przeciw prowokacjom.

Uleńko, przeszliśmy wieloletnią gehennę od Użytkowników którzy próbują  na Forum GP24 wprowadzać swoją dyktaturę. Jedyną i skuteczną tarczą obronną stanowi funkcja Ignoruj. :)

Użytkownik Pszczółka edytował ten post 28 październik 2016 - 14:16:39

#78 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 28 październik 2016 - 18:50:01

Przede wszystkim należy wiedzieć co się chce przekazać i w jakim celu.

Cel był jasny, czego widzimy efekty, a i przed każdym zamknięciem wątku o Iwonie jest tak samo - prawda? B)

Widać taka psia robota "dziwaka" ? B)

Dlaczego wątek został zamknięty?

Chyba wiadomo!

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 28 październik 2016 - 18:54:08

#79 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 28 październik 2016 - 19:37:30

Bardzo dobre pytanie!

No a jak jednak ...

Wolf, a WOLF_, to dwie różne postacie !

Wolf to ten co stoi  za zniknięciem Iwony Wieczorek,  a zaś nick WOLF_  wstawiony na Iwonce gp24 to ktoś od niego do siania zamętu w określonym celu, i by wyciszyć jemu niewygodny i nie na rękę temat, bowiem za sprawą Reportera robi się bardzo gorąco w "3Miejskim gnieździe szerszeni" ! B)

A Wolf może moderatorom nakazywać usuwanie tego typu wpisów, mnie to wisi! :D

#80 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 28 październik 2016 - 20:23:21

Wolf, a WOLF_, to dwie różne postacie !

Wolf to ten co stoi  za zniknięciem Iwony Wieczorek,  a zaś nick WOLF_  wstawiony na Iwonce gp24 to ktoś od niego do siania zamętu w określonym celu, i by wyciszyć jemu niewygodny i nie na rękę temat, bowiem za sprawą Reportera robi się bardzo gorąco w "3Miejskim gnieździe szerszeni" ! B)

A Wolf może moderatorom nakazywać usuwanie tego typu wpisów, mnie to wisi! :D

:lol:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych