Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

A może trochę uporządkowania treści na forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
517 odpowiedzi w tym temacie

#501 Brok1414

Brok1414

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 09:46:08

Dobra szkoda czasu na taką osobę w takim razie. Wróćmy do sprawy. Dwa pytania na początek. Myślicie że dobry grafik komputerowy, byłby w stanie zrobic lepszy portret ręcznika ? Minęło bardzo dużo czasu.. jestem zdziwiony że policja nie spróbowała zrobić tego raz jeszcze. I drugie pytanie czy macie jeszcze jakieś pomysły, żeby drgnąć ta sprawę do przodu, oprócz domysłów itd. może jakieś ponowne pytania do prokuratury, może kontakt z jakimiś dziennikarzami którzy mieli dostęp do akt. Moze kontakt z Mamą IW ?

#502 porter

porter

Popięciulatachczłowiekwinnymożesamuwierzyćżejestniewinny-Przemo

• PipPipPipPip
  • 5181 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 09:46:45

Swoją drogą, jeszcze raz nawiążę do tego, że próba kontaktu z P.G. mogłaby wiele wyjaśnić..., choć gdyby miała nastąpić, to już by była dawno.
To jest kontrowersyjna zresztą kwestia, bo taki kontakt zawsze może być niebezpieczny. Przykład Pawła P. wiele wyjaśnia.

#503 Brok1414

Brok1414

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 09:51:19

Swoją drogą, jeszcze raz nawiążę do tego, że próba kontaktu z P.G. mogłaby wiele wyjaśnić..., choć gdyby miała nastąpić, to już by była dawno.
To jest kontrowersyjna zresztą kwestia, bo taki kontakt zawsze może być niebezpieczny. Przykład Pawła P. wiele wyjaśnia.

Co twoim zdaniem mogło by to wyjaśnić ?
Myślisz że on nam powiedział by więcej niż policji ? Ja myślę że wgl nie chciał by z nami rozmawiać

#504 porter

porter

• PipPipPipPip
  • 5181 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 09:52:47

Co twoim zdaniem mogło by to wyjaśnić ?
Myślisz że on nam powiedział by więcej niż policji ? Ja myślę że wgl nie chciał by z nami rozmawiać

Nie mowię, że z nami, ale z jednym dziennikarzem, konkretnym.

#505 aurora

aurora

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4873 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 09:54:11

Nie mowię, że z nami, ale z jednym dziennikarzem, konkretnym.

Podolskim

#506 Brok1414

Brok1414

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:00:48

Moim zdaniem on nie zgodzi się na żadną rozmowę. Swoją drogą dziwny gość, ma firmę a nigdzie nie da się znaleźć numeru telefonu do niego. To jak on pozyskuje nowych klientów ? Chyba że to przykrywka pod lewy biznes.
Ps. Kto może się ubiegać o dostęp do akt sprawy ?

Użytkownik Brok1414 edytował ten post 26 czerwiec 2018 - 10:02:13

#507 aurora

aurora

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4873 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:03:48

Moim zdaniem on nie zgodzi się na żadną rozmowę. Swoją drogą dziwny gość, ma firmę a nigdzie nie da się znaleźć numeru telefonu do niego. To jak on pozyskuje nowych klientów ? Chyba że to przykrywka pod lewy biznes.
Ps. Kto może się ubiegać o dostęp do akt sprawy ?

Każdy nawet ty

#508 Brok1414

Brok1414

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:05:27

Każdy nawet ty

Jesteś pewna ? Dlaczego w takim razie nikt z forum nie czytał akt tylko dziennikarze ? I to w dodatku wybrani ?

#509 aurora

aurora

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4873 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:10:41

Jesteś pewna ? Dlaczego w takim razie nikt z forum nie czytał akt tylko dziennikarze ? I to w dodatku wybrani ?

Jestem pewna zaraz coś poszukam.

#510 Silertes

Silertes

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:28:11

Hej

Śledzę wątek od jakiegoś tygodnia, sprawę Iwony śledzę zdecydowanie dłuższy czas i zdecydowałem się na pierwszy post. Nie jestem tak wtajemniczony w dyskusję (13000 stron dyskusji, wow) i nie znam szczegółów sprawy, ale mieszkam 1,5 kilometra od wejścia numer 63, mógłbym pozwiadować, gdyby była taka konieczność.

#511 aurora

aurora

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4873 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:42:27

Brok p. Violetta wystąpiła o akta w normalnym trybie o dostępie do informacji publicznej. Ustawa 6.09.2001r. o dostępie do informacji publicznej. Otrzymała je ale z wykluczeniem pewnych spraw, ludzi.

Mnie zastanawia jak się ma do tego wszystkiego ustawa o RODO. Wtedy jej nie było, czy teraz nie komplikuje sprawy. Mądra głowa musiałaby to zweryfikować. Mi się nie chce.

Dostęp do akt to jedno, zrozumienie ich to trzeba umieć. Połączenie tego z czymkolwiek też trzeba potrafić.

#512 Brok1414

Brok1414

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:57:12

W takim razie i ja mógłbym spróbować uzyskać, dostęp do niektórych akt. Ale to już po wakacjach,bo teraz mam organizacje wesela na głowie. Silertes, witaj, nie wiem co masz na myśli przez słowo "zwiadować".. chodząc po parku raczej Iwony nie znajdziesz, ale możesz wziąć przykład z portera który robił zdjęcia między innymi ciekawych miejsc do których IW mogła zostać np. wrzucona. Pozdro

#513 aurora

aurora

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4873 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 11:00:29

Hej

Śledzę wątek od jakiegoś tygodnia, sprawę Iwony śledzę zdecydowanie dłuższy czas i zdecydowałem się na pierwszy post. Nie jestem tak wtajemniczony w dyskusję (13000 stron dyskusji, wow) i nie znam szczegółów sprawy, ale mieszkam 1,5 kilometra od wejścia numer 63, mógłbym pozwiadować, gdyby była taka konieczność.

Mógłbyś zrobić zwiad pomiędzy wejściem 58 -60 i może dalej w kierunku Sopotu i sprawdzić czy Policja tam kopała, czy są ślady, taśmy itp. Coś w rodzaju filmika Portera ale on tam nie dotarł w te okolice

#514 Madzik południe

Madzik południe

Swojak

• PipPipPipPip
  • 811 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 17:49:33

Każdy nawet ty

Hej.Nie każdy Auroro może uzyskać wgląd do akt sprawy.W wyjątkowych wypadkach udostępnia się akta osobom postronnym, a  jeżeli chodzi o dziennikarzy to wymagana jest zgoda Prezesa Sądu.Także Brok 1414 musisz się starać:)a i tak wglądu do akt nie uzyskasz pewnie:)

#515 Madzik południe

Madzik południe

Swojak

• PipPipPipPip
  • 811 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 18:02:01

Jeżeli chodzi o tego analityka kryminalnego to M. Dyjasz był przełożonym analityków kryminalnych z BK KGP w Warszawie.Niewykluczone, że reporter napisał o nim ogólnie jako o analityku, gdyby napisał wprost :"były szef biur kryminalnego KGP" byłoby wiadome o kogo chodzi.Może ktoś by sobie tego nie życzył. 

Odnośnie tego co Porter pisał , takie pytania zadane PG byłyby ważne,ale wątpie, żeby udzielił jakiemuś dziennikarzowi wywiadu.Swoją drogą dziwię się, że praktycznie każdy znajomy udzielał się w mediach, On nie.

Odnośnie tego co Aurora pisała bodajże w niedzielę ten artykuł jest ciekawy:

https://newsbook.pl/...wone-wieczorek/

A zwłaszcza końcówka.Tam znowu przewija się były chłopak Iwony.

Użytkownik Madzik południe edytował ten post 26 czerwiec 2018 - 18:04:39

#516 Witch

Witch

witchcraft

• PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 18:31:29

Ktoś wie czym zajmują się rodzice pg? Ew. wujek ciocia babcia itp? Dlaczego nad nim wisi taki parasol ochronny?

#517 porter

porter

• PipPipPipPip
  • 5181 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 18:41:02

Dziadoski wspominał o łysych, kiedy odchodzili zestrachani spod 58.

#518 porter

porter

• PipPipPipPip
  • 5181 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 18:42:01

Zawsze bezpieczniej pisać o śmieciarce jeżdżącej alejkami niż o BMW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych