Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

109 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 20:05:04

A nie mógłbyś napisać tego samego po polsku? Pytam, bo powyższe jakoś trudno zrozumieć, a tym samym trudno do tego się odnieść.

PiS to nie komuna jaką reprezentujesz, dobrze już przetłumaczone, to napisz coś teraz od siebie, jeżeli masz coś do powiedzenia oczywiście mądrego Czarku.

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 20:27:20

PiS to nie komuna

Oczywiście, że nie. PiS to czysta bolszewia, do której komuna się nie umywa.

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 20:41:43

Oczywiście, że nie. PiS to czysta bolszewia, do której komuna się nie umywa.

Acha, szczególnie jak daje matką pieniądze, jak cofniesz sie w przeszłość to zauważ że Plarforma Obywatelska dała matką tylko 100zl na pierwsze dziecko a 80zl na kolejne, więc prosze jeszcze o rozmowe bo fajnie tak uświadamiać ciemnogród zapatrzony jak sroka w gnat w komune.

#104 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 21:07:57

....a teraz ide sobie zwalic bo moj chlopak na delegacji (pewnie puka innego)... :D

#105 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 21:18:27

....a teraz ide sobie zwalic bo moj chlopak na delegacji (pewnie puka innego)... :D

Obraz nędzy i zaciągania, ty nawet nie nadajesz się do platformy obywatelskiej, jesteś wyrzutnie aktorskim że światku warszawskiego, pozbawionego obeznania empatii, wynaturzony jesteś, jak i te pustaki z którymi przebywasz. Lazisz z kwiatka na kwiatek i twój mózg to jeden wielki kalam, Nawet lekarz ci nie pomorze, taki twój los. PANTERA TO KTOŚ A TY...?

#106 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 21:24:11

Nie jestem zwolennikiem PiSu i zal mi tych co glosuja na PIS, biora 500+ i sa zachwyceni...  :D

#107 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 07:26:23

Witam w ten poniedzialkowy karnawalowy poranek.  :) 
Na usprawiedliwienie swojej kilkudniowej nieobecnosci na forum GP mam tylko to, ze dzialo sie przez ostatnie dni oj dzialo... :D ...sporo imprez sie skumulowalo...ale za 2 dni popielec...i koniec z balowaniem...trzeba bedzie troszeczke sie uciszyc ...lekki post dobrze kazdemu zrobi.  :) 
Szczesc Panie Boze ! Wszelki Duch Pana Boga chwali... :) 
Milego poniedzialku...

Miłej pracy Marek.  :)

#108 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 07:31:43

Kiedys jak mialem psa...to zjadalem jego kupki i nie bylo problemu ze smieceniem :D Mozecie sprobowac, nie sa takie zle, tatus mnie tego nauczyl... mniammm :D Potem przerzucilem sie na gile z nosa, ale to juz inny temat... :D

#109 ~zwolennik pis~

~zwolennik pis~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 07:23:29

Co dzień to samo 500 zdejmijcie to ze strony to już się przejadło.

#110 damianek332

damianek332

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:29:19

Na pewno za 500 plus dużo osób kupuje samochody.Sam ostatnio za swoje pieniądze kupiłem samochód w https://www.uzywanejaknowe.pl/ .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych