Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

109 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 10:17:02

W 1988 roku drukowalismy banknoty na potęgę.
Nie starczyło już tysiące, zarabialismy w milionach. Tak się rozkrecila gospodarka, że na półkach był tylko ocet....
Nie dotrę do ignorantów, którzy widzą tylko czubek własnego nosa.

Ocet był duuuuużo wcześniej.

Drukowanie nic nie pomogło bo gospodarka nie dość że nie miała sprawnego aparatu podatkowego to sama nie wiele produkowała.

Teraz mamy inną sytuację

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 16:23:41

Ocet był duuuuużo wcześniej.

Drukowanie nic nie pomogło bo gospodarka nie dość że nie miała sprawnego aparatu podatkowego to sama nie wiele produkowała.

Teraz mamy inną sytuację

I dlatego PiS w tak ekspresowym tempie przygotował deformę systemu edukacyjnego. Potrzebuje jak najszybciej i jak najwięcej takich tłumoków jak ten cytowany. :angry:

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 16:46:26

I dlatego PiS w tak ekspresowym tempie przygotował deformę systemu edukacyjnego. Potrzebuje jak najszybciej i jak najwięcej takich tłumoków jak ten cytowany. :angry:

Skoro nie masz argumentów ?

#44 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 18:49:24

...a ja czasami daje pijakom na wino (jak jestem w Polsce)...a co mi tam, jak grzecznie poprosza, to czasami kopsne im na drina.
Pijakow wiec czasami wspieram drobnom kwotom.  :D

#45 ~ja też wspieram~

~ja też wspieram~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 18:51:03

i gra gitara ! 

#46 ~pozdrawiam~

~pozdrawiam~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 08:52:37

Niemcy 
Zasiłki na dzieci przysługują każdemu rodzicowi, który jest zameldowany w Niemczech, bez względu na wysokość dochodów. Wypłacane są za każde dziecko do 18. roku życia albo 27. roku życia, jeśli kontynuuje ono naukę lub szkolenie zawodowe. Miesięczny dodatek na pierwsze i drugie dziecko wynosi 184 euro, na trzecie - 190 euro, a na czwarte i więcej - 215 euro. Osoby w trudnej sytuacji materialnej mogą wystąpić o jednorazowe becikowe, które wynosi 250 euro. 
Prawo do niego przysługuje, gdy jedno z rodziców przez co najmniej pół roku (183 dni) pracuje w Niemczech i rozlicza się z tamtejszym urzędem skarbowym. Tak samo jest, gdy ojciec zarabia w Niemczech, a mieszkająca w Polsce matka sama wychowuje dzieci. 
O wypłatę zasiłku można się ubiegać do czterech lat wstecz. Co więcej, również pracownicy sezonowi – jeśli podlegają podatkowi dochodowemu, a ich dochód brutto w Polsce nie przekracza limitów (ok. 4 tys. euro dla osób samotnych i ok. 8 tys. euro dla osób pozostających w związku małżeńskim), mają prawo do zasiłku rodzinnego.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 09:39:48

Żyjemy w polskich realiach.Rozdawnictwem nie dogonimy nigdy Europy. Nie tędy droga.
Ale do ciemnogrodu to nie dociera

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 15:55:08

Żyjemy w polskich realiach.Rozdawnictwem nie dogonimy nigdy Europy. Nie tędy droga.
Ale do ciemnogrodu to nie dociera

A którędy droga ?

Może tą którą kroczy Francja ?

#49 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 18:11:14

...otoz kolejnym posunieciem PiSu bedzie to, zeby placic kobietom za prace w domu, ze sprzataja, gotuja, piora, zajmuja sie dziecmi itd...itp...bo to tez jest ciezka praca...i za to kobiety tez beda wynagradzane i za to tez beda mialy renty i emerytury...tak tak !

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 19:17:27

Austrakowi nalozyli karę 2 × po 3000 zł.
Widzieliście kiedyś takie idiotyzmy ?
Przecież to zastraszanie człowieka, który walczy o swoje pieniądze za wykonaną pracę
Gdzie ja żyje? W Bangladeszu ,? Nie ma to, jak podporządkować sobie sądy i prokuraturę
Wstrętne to wszystko

#51 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 19:37:07

A mi zal tych co glosuja na PIS, biora 500+ i sa zachwyceni...   :D

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 20:00:16

A mi zal tych co glosuja na PIS, biora 500+ i sa zachwyceni... :D

Bo tak niestety niska jest polska świadomość
Jak się czyta niektóre posty to przerażenie ogarnia.
Teraz do mnie dociera dlaczego jest reforma szkolnictwa. Rządzącym wystarczą ludzie, którzy zatrzymali się w rozwoju w latach 50tych
Tacy nigdy nie pojda z postępem na sztandarach.
Po prostu tego nie rozumieją i nie zrozumieją nigdy.wystarczy się sprzedac za gotówkę jak prostytutka.
Tego już w Polsce nic i nikt nie zmieni. Mało jest ludzi inteligentnych a samo wyksztalcenie niewiele zmieni świadomości naszych Rodaków.
Dawno to do mnie już dotarło, od czasu jak czytam wpisy na forach.ale dopiero teraz zrozumiałam, że nic i nikt już tego nie naprawi.
Czas powiedzieć Polsko GOODBYE
JESLI PIS przejmie ponownie rządy cały biznes wyniesie się po za granicę kraju.
Tutaj zostaną tylko dojarze i ciągutki
Nie będę pracować na nierobów. Pracować i pomagać ludziom chorym i starszym to dla mnie zaszczyt. Pomagać cwaniakom i nierobom to dla mnie hańba

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 21:11:12

Teraz do mnie dociera dlaczego jest reforma szkolnictwa. Rządzącym wystarczą ludzie, którzy zatrzymali się w rozwoju w latach 50tych
Po prostu tego nie rozumieją i nie zrozumieją nigdy.wystarczy się sprzedac za gotówkę jak prostytutka.
Tego już w Polsce nic i nikt nie zmieni. Mało jest ludzi inteligentnych a samo wyksztalcenie niewiele zmieni świadomości naszych Rodaków.
Dawno to do mnie już dotarło, od czasu jak czytam wpisy na forach.ale dopiero teraz zrozumiałam, że nic i nikt już tego nie naprawi.
Czas powiedzieć Polsko GOODBYE
JESLI PIS przejmie ponownie rządy cały biznes wyniesie się po za granicę kraju.
Tutaj zostaną tylko dojarze i ciągutki
Nie będę pracować na nierobów. Pracować i pomagać ludziom chorym i starszym to dla mnie zaszczyt. Pomagać cwaniakom i nierobom to dla mnie hańba

Pakuj się by by

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 21:28:15

A mi zal tych co glosuja na PO, a biora 500+ i sa zachwyceni...   :D

Teraz do mnie dociera dlaczego jest reforma szkolnictwa. Opozycji wystarczą ludzie, którzy zatrzymali się w rozwoju w latach 50tych
To można w Polsce zmienić na lepsze i PiS to właśnie robi. Mało jest niestety ludzi inteligentnych a samo wyksztalcenie niewiele zmieni świadomości naszych Rodaków.
Czas powiedzieć Polsko do przodu ! Rozwijaj się !
JESLI PIS przejmie ponownie rządy cały biznes wróci do Polski.
Tutaj zostanie nasza młodzież, nie będą musieli emigrować za dostatniejszym życiem.
Nie będą pracować na obcokrajowców. Pracować i pomagać dzieciom, ludziom chorym i starszym to dla mnie zaszczyt. Pomagać cwaniakom i nierobom to dla mnie hańba.

#55 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 21:40:58

Kiedys jak mialem psa...to zjadalem jego kupki i nie bylo problemu ze smieceniem  :D  Mozecie sprobowac, nie sa takie zle, tatus mnie tego nauczyl... mniammm  :D  Potem przerzucilem sie na gile z nosa, ale to juz inny temat...  :D

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 21:56:59

Kiedys jak mialem psa...to zjadalem jego kupki i nie bylo problemu ze smieceniem  :D  Mozecie sprobowac, nie sa takie zle,

Bu ha ha. Psich kupek się nie zjada, tylko wrzuca do pudełka gdzie stanowią podłoże do domowej hodowli pieczarek. Gdy pieczarki urosną, sieka się je z podłożem, a z tak powstałej pulpy formuje kuleczki i gotuje na parze. Pychota, a jakie pożywne. :rolleyes:

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 21:59:25

PS.

Gile z nosa mogą posłużyć do glazurowania tych kuleczek. Po ich posmarowaniu gilami należy je na kilka minut wstawić do mocno nagrzanego piekarnika.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 22:18:17

Teraz do mnie dociera dlaczego jest reforma szkolnictwa. Opozycji wystarczą ludzie, którzy zatrzymali się w rozwoju w latach 50tych
To można w Polsce zmienić na lepsze i PiS to właśnie robi. Mało jest niestety ludzi inteligentnych a samo wyksztalcenie niewiele zmieni świadomości naszych Rodaków.
Tutaj zostanie nasza młodzież, nie będą musieli emigrować za dostatniejszym życiem.
Nie będą pracować na obcokrajowców. Pracować i pomagać dzieciom, ludziom chorym i starszym to dla mnie zaszczyt. Pomagać cwaniakom i nierobom to dla mnie hańba.

Pakuj się

By by

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 22:27:04

Co racja to racja.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 22:28:44

Pakuj się

By by

Czy to jest pisowski inglisz? :D :D :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych