Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40-metrowe wieżowce w Ustce :: zobacz komentowany artykuł

210 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Black~

~Black~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 08:28:03

Panie Smerf pan w to wierzy że powstaną w Ustce estetyczne wysokie budowle. A właśnie uważam, że powstaną tępe punktowce, z tylko lepszych materiałów wykończeniowych niż za komuny, byle wyżej, byle taniej, byle większy zarobek.

#102 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 12:20:24

Panie Smerf pan w to wierzy że powstaną w Ustce estetyczne wysokie budowle. A właśnie uważam, że powstaną tępe punktowce, z tylko lepszych materiałów wykończeniowych niż za komuny, byle wyżej, byle taniej, byle większy zarobek.

Gdyby inwestorem było miasto to i może,
ale prywatny inwestor nie wyrzuci swojej ciężko zarobionej "krwawicy" w błoto.

(Od tego są politycy)

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 21:26:53

Też jestem za

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2010 - 21:21:12

A ja uważam, że każde miasto powinno się rozbudowywać i poddawać się procesom urbanizacji. To wielka szansa dla ludzi, nowe miejsca pracy, nowych ludzi odwiedzających okolice oraz rozwój miasteczka. Ludzie często się boją nowości, chcą pozostać przy starym stylu, ponieważ taka jest nasza natura. Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa, a zmiany, których się tak boimy, po czasie okazują się świetną rewolucją. Ważne, by coś robić w kierunku rozwoju, więc jestem za.

#105 ~Waldek z ul. Piwnej~

~Waldek z ul. Piwnej~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 11:10:01

A ja uważam, że każde miasto powinno się rozbudowywać i poddawać się procesom urbanizacji. To wielka szansa dla ludzi, nowe miejsca pracy, nowych ludzi odwiedzających okolice oraz rozwój miasteczka. Ludzie często się boją nowości, chcą pozostać przy starym stylu, ponieważ taka jest nasza natura. Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa, a zmiany, których się tak boimy, po czasie okazują się świetną rewolucją. Ważne, by coś robić w kierunku rozwoju, więc jestem za.

A ja widzę manipulowanie opinią społeczną. Skończcie z tą farsą bo inaczej dobiorą się wam normalnie do dupy.

#106 ~Kama~

~Kama~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 01:13:46

Jeździłam do Ustki na Wczasową do Azotów potem do Rotal Baltic..dobrych kilka lat.
Było cudnie cicho klimatycznie. Już nie pojadę, wieżowce zabiją klimat. Będzie głośno tłoczno brudno. Ja mam to na codzien w Stolicy. Nie tego szukam w wakacje. Szkoda

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 06:40:01

Jeździłam do Ustki na Wczasową do Azotów potem do Rotal Baltic..dobrych kilka lat.
Było cudnie cicho klimatycznie. Już nie pojadę, wieżowce zabiją klimat. Będzie głośno tłoczno brudno. Ja mam to na codzien w Stolicy. Nie tego szukam w wakacje. Szkoda

Niestety takie są tendencje - pieniądze przede wszystkim. Widać to np w Zakopanem, gdzie koszmar goni koszmar a wszelka estetyka niknie przytłoczona brzydotą. No ale cóż - cała naprzód itd, budujemy hamerykę.

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 20:58:14

Niestety takie są tendencje - pieniądze przede wszystkim. Widać to np w Zakopanem, gdzie koszmar goni koszmar a wszelka estetyka niknie przytłoczona brzydotą. No ale cóż - cała naprzód itd, budujemy hamerykę.

z portową Gdynią w środku Ustki

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 07:06:59

Duży port i wieżowce, to będzie koniec niepowtarzalnego uroku i klimatu Ustki, który ludzie tak bardzo lubią i ze względu na który tak chętnie do Ustki przyjeżdżają, a nawet się w Ustce osiedlają na stałe. Ci, którym wizja pieniędzy przesłoniła rozum i rozsądek przekonają się o tym dopiero wówczas, gdy Ustka opustoszeje.

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 07:19:15

Ja myślę, że do końca w sezonie nie opustoszeje. Znajdą sie amatorzy i takiego "krajobrazu". Ludzie bywają płytcy, pokój z widokiem na morze wielu skusi. Zrobić im dojazd do samej plaży i będą szczęśliwi. Na takich odbiorców liczą nasi "byznesmeni". Ale przez to Ustka będzie coraz brzydsza,bez klimatu. Do tego to dąży - jak najmniej natury, jak najwięcej asfaltu. No bo las to przecież skansen.

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 07:50:48

Ja myślę, że do końca w sezonie nie opustoszeje. Znajdą sie amatorzy i takiego "krajobrazu". Ludzie bywają płytcy, pokój z widokiem na morze wielu skusi. Zrobić im dojazd do samej plaży i będą szczęśliwi. Na takich odbiorców liczą nasi "byznesmeni". Ale przez to Ustka będzie coraz brzydsza,bez klimatu. Do tego to dąży - jak najmniej natury, jak najwięcej asfaltu. No bo las to przecież skansen.

Zanim to nastąpi to jeszcze wiele wody w Słupi upłynie.

#112 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 14:38:19

Jak ewentualna budowa wieżowców ma się do tarczy antyrakietowej?

#113 ~kieroFca~

~kieroFca~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 19:27:07

jezeli prace przy remoncie/budowie drogi beda przebiegaly jak dotychczas to ludzie nie przyjada na sezon. TRAGEDIA CO SIE DZIEJE. a juz przejechac sie do darlowa/jaroslawca   tą remontowana droga to zycze powodzenia. dzwonilem w sprawie dziur do wszystkich mozliwych i nikt nie chce sie tym zajac. jak nie zalataja dziur PORZADNIE to stane w dziurze spuszcze powietrze i mozecie mi wtedy nagwizdac.

#114 ~młot~

~młot~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 20:55:15

jezeli prace przy remoncie/budowie drogi beda przebiegaly jak dotychczas to ludzie nie przyjada na sezon. TRAGEDIA CO SIE DZIEJE. a juz przejechac sie do darlowa/jaroslawca   tą remontowana droga to zycze powodzenia. dzwonilem w sprawie dziur do wszystkich mozliwych i nikt nie chce sie tym zajac. jak nie zalataja dziur PORZADNIE to stane w dziurze spuszcze powietrze i mozecie mi wtedy nagwizdac.

To jest tzw. moralny szantaż prostaka-desperata.

Fałszywa teza tego typka polega na tym, że "jak się nie wyremontuje drogi, to turyści nie przyjadą do miasta i będzie klęska". 

Ten chłopek-roztropek dzwonił też do wszystkich możliwych, aby spełnili jego zachciankę. Bagatelka, remont drogi mu się marzy, bo on tą drogą jeździ.

A na złość wszystkim, pospuszcza sobie powietrze z kół.

Mądry, prawda?

#115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 20:56:29

Jak ewentualna budowa wieżowców ma się do tarczy antyrakietowej?

Ma się dobrze.

#116 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 06:19:08

ustka.naszemiasto.pl/artykul/na-skrzyzowaniu-darlowska-wilcza-znowu-dziury-zdjecia,5024496,artgal,t,id,tm.html

#117 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 07:44:15

Z tą drogą to kpina i dramat. Strach pomysleć jak to będzie wyglądało w sezonie. Remonty są konieczne, ale jednak ktoś to powinien ogarniać.

#118 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 08:45:09

Z tą drogą to kpina i dramat. Strach pomysleć jak to będzie wyglądało w sezonie. Remonty są konieczne, ale jednak ktoś to powinien ogarniać.

ustka.naszemiasto.pl/artykul/co-dalej-z-remontem-ulicy-darlowskiej-w-ustce,5008586,artgal,t,id,tm.html

ustka.naszemiasto.pl/artykul/od-15-czerwca-ul-darlowska-przejezdna-w-obu-kierunkach,5012552,artgal,t,id,tm.html

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 09:00:13

Czyli tak - droga wcale nie zostanie ukończona do czerwca! Wtedy tylko przerwą prace, a potem na czas nieokreślony je wznowią. Masakra.

#120 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 10:46:10

z portową Gdynią w środku Ustki

Rozpoczął się początek końca turystycznej Ustki. Teraz w patologicznym układzie Burmistrza i Radnych rozpoczęła się powolna dewastacja uzdrowiska w kierunku przemysłu portowego.Czas pokaże swoje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych