Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~ewka~

~ewka~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 13:54:57

ZNAM RODZICÓW LENKI, ZNAM TEŻ LENUSIE!!1 I W IMIENIU ICH, ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SWOIM PROSZĘ  REDAKTORÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ TYMŻE ARTYKUŁEM O ZAKOŃCZENIE TEMATU ALBO JEŚLI TO MOŻLIWE TO O USUNIĘCIE TYCH WSZYSTKICH DURNYCH I OBRAŹLIWYCH KOMENTARZY!!!! TO NIE POMAGA NIKOMU!!!! DZIĘKUJĘ!!! 

czy to córeczka kasi i arona?jesli tak to moi znajomi i szok po prostu szok.....

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 14:16:24

czy to córeczka kasi i arona?jesli tak to moi znajomi i szok po prostu szok.....

nie. Na szczeście i niestety

#63 ~Ten co ci leje na glowę~

~Ten co ci leje na glowę~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 14:45:20

"użytkownika pod nickiem" pajacu, czytanie ze zrozumieniem, czy nieudolne wyrywanie z kontekstu się kłania?

Pajac to cię spłodził kutafonie. Na spółę z babką klozetową.

>sidy< co to za nick cweluchu? To jakieś >zerżnij mnie< po szoszońsku?

#64 ~31034465644~

~31034465644~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 14:59:02

ZNAM RODZICÓW LENKI, ZNAM TEŻ LENUSIE!!1 I W IMIENIU ICH, ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SWOIM PROSZĘ  REDAKTORÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ TYMŻE ARTYKUŁEM O ZAKOŃCZENIE TEMATU ALBO JEŚLI TO MOŻLIWE TO O USUNIĘCIE TYCH WSZYSTKICH DURNYCH I OBRAŹLIWYCH KOMENTARZY!!!! TO NIE POMAGA NIKOMU!!!! DZIĘKUJĘ!!! 

Jak znasz to daj znać czy wszystko ok, bo przeszukuje gp24, byłam przy tym zdarzeniu, trzeci dzień o niczym innym nie myślę, jak czytam co ludzie poruszają na tym forum ... brak słów, odpisz na forum:)

#65 kasjerka.reala

kasjerka.reala

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 20 luty 2014 - 17:22:29

Właśnie o to chodzi, żeby maleńkie dziecko okna nie otworzyło. Mieszkanie trzeba zabezpieczyć przed wypadkami, dzieci to tylko dzieci. Ten przypadek niech będzie przestrogą dla innych równie beztroskich  rodziców. Lament po wypadku jest zawsze spóźniony. Co do gotowania to ja mam kuchenkę z zabezpieczeniami i dziecko samo jej nie uruchomi, nie muszę wiązać dziecka jak gotuję obiad :lol:

Nie chodziło o bezpieczeństwo przy kuchence ale gdy rodzic wyjdzie do innego pomieszczenia np.zamieszać w garze.Przecież wiadomo,że nikt dziecka nie ciągnie wiecznie za sobą krok w krok.Dlatego również uważam,że okna przy małych dzieciach muszą być zabezpieczone.

#66 Sos Czosnkowy

Sos Czosnkowy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 20 luty 2014 - 19:41:16

Nie chodziło o bezpieczeństwo przy kuchence ale gdy rodzic wyjdzie do innego pomieszczenia np.zamieszać w garze.Przecież wiadomo,że nikt dziecka nie ciągnie wiecznie za sobą krok w krok.Dlatego również uważam,że okna przy małych dzieciach muszą być zabezpieczone.

A w szczególności rozum, myślenie i zdrowy rozsądek. Od tego się nie wzbraniać !

Powinno wystarczyć, aby dziecię nie przechodziło przymusowej nauki fruwania.

#67 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 23:42:32

Pajac to cię spłodził kutafonie. Na spółę z babką klozetową.

>sidy< co to za nick cweluchu? To jakieś >zerżnij mnie< po szoszońsku?

Ale ty odważny jesteś, bluzgać anonimowo....?  Musisz być silny bystry i taki dorosły;D  Nie ujawniaj się, to takie ciotowate mieć odwagę jaawnie bluzgać podpisany swoim nazwiskiem...  Jesteś ZEREM.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słupsk, menelownia, kryminały, okno, wypadek, dziecko, pobożnego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych