Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 19:58:03

jak łatwo wydać wyrok. Żaden Sąd nie szasta tak wyrokami jak Ty "Mamusiu". a tu proszę, oj Ludzie, tylko patrzeć jak zacznie w Polsce panować samosąd i lincz na ulicach. Ps. Co, do Mamy Lenki, to mylisz się i to bardzo, znam Ją i powiem tyle... Wzór Matki. 

Durny jesteś skoro taka matka ma być wzorem :lol: Tylko pomyśleć ile dzieci wypadnie przez okno jak zaczną naśladować ten wzór. Pewnie że matka teraz cierpi ale to nic w porównaniu z tym co przechodzi to maleństwo.

#42 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 19 luty 2014 - 20:03:26

Wybija się szybę.

Jak inaczej niż przez blokady zabezpieczyć okno?

W bardzo prosty sposób. W górnym rogu montuje się coś na zasadzie skobla. Dziecko tam nie sięgnie.

A nie każdą szybę da się wybić ręką lub nogą. Do tego grozi to nawet śmiercią w przypadku rozcięcia tętnicy w nodze podczas "wykopywania" szyby.

#43 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 20:05:46

W bardzo prosty sposób. W górnym rogu montuje się coś na zasadzie skobla. Dziecko tam nie sięgnie.

A nie każdą szybę da się wybić ręką lub nogą. Do tego grozi to nawet śmiercią w przypadku rozcięcia tętnicy w nodze podczas "wykopywania" szyby.

EEEEEEEEE zawsze można rzucić krzesłem czy fotelem z odpowiedniej odległości. Fakt, że twój sposób jest dobry :D

#44 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 19 luty 2014 - 20:16:53

EEEEEEEEE zawsze można rzucić krzesłem czy fotelem z odpowiedniej odległości. Fakt, że twój sposób jest dobry :D

dziecko rzuci tym fotelem czy krzesłem ?.... 

#45 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 20:23:04

dziecko rzuci tym fotelem czy krzesłem ?.... 

AAAAAAA to już 2.5 letnie dziecko będzie samo w domku :lol: Aha i samo wyskoczy z 3 piętra ratując się przed pożarem :lol:

#46 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 19 luty 2014 - 20:25:32

AAAAAAA to już 2.5 letnie dziecko będzie samo w domku :lol: Aha i samo wyskoczy z 3 piętra ratując się przed pożarem :lol:

no własnie.

#47 kasjerka.reala

kasjerka.reala

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 19 luty 2014 - 21:51:56

Akurat ja nie wykręcałabym klamek a właśnie o takiej blokadzie myślałam.Jednak nawet wykręcenie klamek to jakiś sposób.

#48 Sos Czosnkowy

Sos Czosnkowy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 19 luty 2014 - 22:13:52

Akurat ja nie wykręcałabym klamek a właśnie o takiej blokadzie myślałam.Jednak nawet wykręcenie klamek to jakiś sposób.

Czy przypilnowanie dziecka to zbyt skomplikowana metoda, aby wykręcanie klamek trzeba było stosować ?

#49 kasjerka.reala

kasjerka.reala

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 19 luty 2014 - 23:29:37

Czy przypilnowanie dziecka to zbyt skomplikowana metoda, aby wykręcanie klamek trzeba było stosować ?

Czy do toalety idąc zabierasz dziecko?

Czy gotując obiad przywiązujesz dziecko do kuchenki?

Wystarczy minuta by dziecko otworzyło niezabezpieczone okno.

#50 Eliza Nowak

Eliza Nowak

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 19 luty 2014 - 23:48:35

Durny jesteś skoro taka matka ma być wzorem :lol: Tylko pomyśleć ile dzieci wypadnie przez okno jak zaczną naśladować ten wzór. Pewnie że matka teraz cierpi ale to nic w porównaniu z tym co przechodzi to maleństwo.

TY DURNA JESTEŚ SKORO MASZ TAKI UBAWAW I ZERO WSPÓŁUCIA DLA TEJ TRAGEDII I MATKI CO TERAZ PRZEŻYWA I JEJ MALEŃSTWO ,KTÓRE MATKĘ KOCHA NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE.

#51 Sos Czosnkowy

Sos Czosnkowy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 20 luty 2014 - 00:02:38

Szkoda, że ta minuta przeważnie w patologi wystarczy...

#52 Grzegorz Kunda

Grzegorz Kunda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 592 postów

Napisano 20 luty 2014 - 01:32:10

taki wzór jak ty;)lepiej zamilcz......bronisz patologii to powodzenia.,

Większej patologii od ciebie krzysiu, to w Słupsku nie ma... a za wyzywanie tej Kobiety możesz beknąć przed Sadem... ty, jako "prawnik" powinieneś o tym wiedzieć. Chyba, że jesteś takim samym "prawnikiem" jak powiedział klasyk - skończonym...

#53 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 20 luty 2014 - 01:34:08

Tylko patologia idzie do toalety itp?

Próbujesz być zabawny...ale tylko próbujesz... Bardziej Twoje niektóre teksty sa żałosne niż zabawne...

#54 Eliza Nowak

Eliza Nowak

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 20 luty 2014 - 02:53:57

ALE TY MADRA GRATULUJĘ I JESZCZE KAGANIEC DZIECKU ZAŁÓŻ

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 05:43:38

ZNAM RODZICÓW LENKI, ZNAM TEŻ LENUSIE!!1 I W IMIENIU ICH, ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SWOIM PROSZĘ  REDAKTORÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ TYMŻE ARTYKUŁEM O ZAKOŃCZENIE TEMATU ALBO JEŚLI TO MOŻLIWE TO O USUNIĘCIE TYCH WSZYSTKICH DURNYCH I OBRAŹLIWYCH KOMENTARZY!!!! TO NIE POMAGA NIKOMU!!!! DZIĘKUJĘ!!! 

#56 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 06:36:22

Właśnie o to chodzi, żeby maleńkie dziecko okna nie otworzyło. Mieszkanie trzeba zabezpieczyć przed wypadkami, dzieci to tylko dzieci. Ten przypadek niech będzie przestrogą dla innych równie beztroskich  rodziców. Lament po wypadku jest zawsze spóźniony. Co do gotowania to ja mam kuchenkę z zabezpieczeniami i dziecko samo jej nie uruchomi, nie muszę wiązać dziecka jak gotuję obiad :lol:

#57 ~będzie wpier...~

~będzie wpier...~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 11:36:04

Patologia... "Kogo nazywasz patologią" i dlaczego tylko anonimowo... Ale nie martw się znajdę Cie :) I zapytam o tą patologie osobiście. Ciekawe czy dalej będziesz taki mądry. Widzę, że Pan Grzegorz wie kim jesteś, już jest trop. Do zobaczenia!! "Cwaniaczku"

#58 ~będzie wpier~

~będzie wpier~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 11:40:34

Patologia... "Kogo nazywasz patologią" i dlaczego tylko anonimowo... Ale nie martw się znajdę Cie :) I zapytam o tą patologie osobiście. Ciekawe czy dalej będziesz taki mądry. Widzę, że Pan Grzegorz wie kim jesteś, już jest trop. Do zobaczenia!! "Cwaniaczku"

Chodziło o "krisa" ale użytownika pod nickiem Sos czosnkowy też znajdę prędzej czy później. Skończy się cwaniaczenie w internnecie i obrażanie anonimowo dobrych ludzi .

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 12:12:31

Sos czosnkowy też znajdę prędzej czy później.

Może w sklepie popytaj? Powinni mieć, a już w Kauflandzie to na pewno.

#60 ~Sidy~

~Sidy~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 13:36:20

Może w sklepie popytaj? Powinni mieć, a już w Kauflandzie to na pewno.

"użytkownika pod nickiem" pajacu, czytanie ze zrozumieniem, czy nieudolne wyrywanie z kontekstu się kłania?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słupsk, menelownia, kryminały, okno, wypadek, dziecko, pobożnego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych