Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Filutek~

~Filutek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 08:43:38

bawmy się, pijmy, pijmy, bawmy się! a dziecko samo wyskoczyło ;)

Drogi "mieszkańcu",  może ja czytać nie potrafię, ale nigdzie nie znalazłem wzmianki o jakimkolwiek alkoholu.  A może ty jako wzorowy obywatel i "mieszkaniec"  poczęstowałeś się flaszką "Arizony" lub "Mamrota"  ?.

#22 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 09:21:53

Nie rozumiem jak można zostawić takie małe dziecko w pokoju gdzie okna są 40 cm nad podłogą? Ja od kiedy mój syn zaczął chodzić powykręcałam wszyskie klamki w oknach. Wystarczy odrobina wyobraźni...

#23 ~ociec~

~ociec~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 09:23:51

Nie rozumiem jak można zostawić takie małe dziecko w pokoju gdzie okna są 40 cm nad podłogą? Ja od kiedy mój syn zaczął chodzić powykręcałam wszyskie klamki w oknach. Wystarczy odrobina wyobraźni...

na starosc trafisz do takiego pokoju bez klamek.....

#24 ~pani~

~pani~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 09:49:50

pseudo mamusiu gdzie bylas w tym czasie?>ja tez mam mała córeczke i nigdy jej sie nic nie stało nie wiem jak mozna byc tak popie.......zabrac jej dziecko i nic wiecej!!!!!!!ktos kto nie potrafi upilnowac dziecka nie powinien go miec!brak kontroli brak zainteresowania i dziecko cierpi najbardziej!

#25 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 09:54:09

Wideo, mrożące krew w żyłach.

faktycznie :) gdybym nie przeczytała artykułu, nie wiedziałabym o co chodzi... 

#26 Grzegorz Kunda

Grzegorz Kunda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 592 postów

Napisano 19 luty 2014 - 10:00:26

pseudo mamusiu gdzie bylas w tym czasie?>ja tez mam mała córeczke i nigdy jej sie nic nie stało nie wiem jak mozna byc tak popie.......zabrac jej dziecko i nic wiecej!!!!!!!ktos kto nie potrafi upilnowac dziecka nie powinien go miec!brak kontroli brak zainteresowania i dziecko cierpi najbardziej!

jak łatwo wydać wyrok. Żaden Sąd nie szasta tak wyrokami jak Ty "Mamusiu". a tu proszę, oj Ludzie, tylko patrzeć jak zacznie w Polsce panować samosąd i lincz na ulicach. Ps. Co, do Mamy Lenki, to mylisz się i to bardzo, znam Ją i powiem tyle... Wzór Matki. 

#27 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 10:03:37

aleś ty durna.. może tobie powinni zabrać dziecka za te bluzgi ? wstyd żeby "kobieta" tak przeklinała.. to nieszczęśliwy wypadek i tyle.. owszem,matka winna że nie zamknęła okna ale nie mozna ją tak osądzać.. 

#28 ~Zbyszko z Sierocińca~

~Zbyszko z Sierocińca~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 10:07:44

jak łatwo wydać wyrok. Żaden Sąd nie szasta tak wyrokami jak Ty "Mamusiu". a tu proszę, oj Ludzie, tylko patrzeć jak zacznie w Polsce panować samosąd i lincz na ulicach. Ps. Co, do Mamy Lenki, to mylisz się i to bardzo, znam Ją i powiem tyle... Wzór Matki. 

Już kto jak kto, ale ty lepiej nie pouczaj innych, by nie osądzali i wyrokowali zamiast sądów.

Ty jesteś w tej kwestii pierwszy. Wystarczy prześledzić twoje posty dotyczące judaizmu i wyznawców tej religii. Typowy zakłamany syn hipokryzji i fundamentalizmu religijnego.

Lepiej się w ogóle nie odzywaj.

#29 ~cheetah~

~cheetah~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 10:15:57

Boże miej To Dziecko i Rodzinę w Swojej Opiece. +Jezu Ufam Tobie+

No widzisz jakie te ludzie >gópie<? Zamiast do kościółka dziewczynkę zanieść by pod bożą opieką do zdrówka w światłości wracało, to te barany do szpitala je powieźli!!

Na zatracenie!! Boshe! Widzisz i nie grzmisz? Spuść nogę i kopnij!

#30 ~nina~

~nina~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 10:20:26

ty aga. Ja tez mam synka dwuletniego. Mowisz ze powinni jej zabrac za to dziecko. To jest chwila nie uwagi. Wystarczy ze na minute wyjdzie sie z pomieszczenia gdzie jest dziecko do drugiego i już może sobie guza nabic czy cos podobnego. U ciebie to chyba tuzin tych dzieci i i jedno drugie pilnuje albo siedzisz tylko z dzieckiem pokoju i nic nie ugotujesz ani nie sprzątasz. Ludzie ogarnijcie bo zenada ludzka nie zna granic.

#31 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 10:37:25

Nie zawsze da się przewidzieć na jaki pomysł wpadnie dziecko.Jednak brak odpowiedniego zabezpieczenia na oknie przy tak małym dziecku to był błąd.Oby dziewczynka przeżyła i rozwijała się dalej normalnie.

#32 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 10:54:48

taki wzór jak ty;)lepiej zamilcz......bronisz patologii to powodzenia.,

#33 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 10:55:44

aleś ty durna.. może tobie powinni zabrać dziecka za te bluzgi ? wstyd żeby "kobieta" tak przeklinała.. to nieszczęśliwy wypadek i tyle.. owszem,matka winna że nie zamknęła okna ale nie mozna ją tak osądzać.. 

jeb...sie w łeb

#34 Grzegorz Kunda

Grzegorz Kunda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 592 postów

Napisano 19 luty 2014 - 13:27:46

Już kto jak kto, ale ty lepiej nie pouczaj innych, by nie osądzali i wyrokowali zamiast sądów.

Ty jesteś w tej kwestii pierwszy. Wystarczy prześledzić twoje posty dotyczące judaizmu i wyznawców tej religii. Typowy zakłamany syn hipokryzji i fundamentalizmu religijnego.

Lepiej się w ogóle nie odzywaj.

Nie myślałem, że tragedii Dziecka może towarzyszyć taki jazgot judaistów, których oblicze "religii" możemy zobaczyć na You Tube np. "Zastrzelić Gazę 3" 

#35 ~jaaa~

~jaaa~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 13:38:00

jak zwykle masa deb***nych komentarzy na tym gp!!!! ludzie kur...  zajmijcie się czymś poważnym!!!znam osobiście i Lenkę i jej mamę K....  może wzorem to ona nie jest, ale też nie jest złą matką!! Lenka jest zadbana, nakarmiona, niczego jej nie brakuje!!tak jak tu ktoś napisał na szczęście nic się nie stało!!! złamana rączka i siniaki... więc ludzie darujcie sobie te komentarze dziewczyna przeżywa koszmar, więc nie dobijajcie jej tymi obelgami.... Lence życzę szybkiego powrotu do zdrówka!!! kochana i jak widać silna dziewczynka!!!!

#36 ~Zbyszko z Sierocińca~

~Zbyszko z Sierocińca~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 14:42:41

Nie myślałem, że tragedii Dziecka może towarzyszyć taki jazgot judaistów, których oblicze "religii" możemy zobaczyć na You Tube np. "Zastrzelić Gazę 3" 

Nie myślałem, że temu tematowi może towarzyszyć taki bełkot ociekających hipokryzją zdewociałych fundamentalistów katolickich, których oblicze "religii" możemy zobaczyć w praktycznie każdej tv (poza zrytą trwam) o ogólnym tytule np. "Pedofilia wśród księży", "Ksiądz zatrzymany na 3 miesiące za pedofilię" czy "Pedofilski raj dla księży na Dominikanie".

Jeszcze jakieś pytania?

..gryzą te KUNDLE po kostkach, oj gryzą..

#37 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 19 luty 2014 - 18:21:21

Grzesiu, nie pisz lepiej postów w obronie kogokolwiek, bo twoje opinie mają gó#$o wartą wiarygodność, i zamiast wspierać kogoś - szkodzisz...

#38 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 18:26:57

jak zwykle masa deb***nych komentarzy na tym gp!!!! ludzie kur...  zajmijcie się czymś poważnym!!!znam osobiście i Lenkę i jej mamę K....  może wzorem to ona nie jest, ale też nie jest złą matką!! Lenka jest zadbana, nakarmiona, niczego jej nie brakuje!!tak jak tu ktoś napisał na szczęście nic się nie stało!!! złamana rączka i siniaki... więc ludzie darujcie sobie te komentarze dziewczyna przeżywa koszmar, więc nie dobijajcie jej tymi obelgami.... Lence życzę szybkiego powrotu do zdrówka!!! kochana i jak widać silna dziewczynka!!!!

no no jej mama k....nic sie nie stalo a dziewczyno psychiatre odwiedzilas?bo twoje wypowiedzi sa na poziomie osoby mega chorej na.....lepiej nie wypowiadaj sie na ten temat...

#39 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 19 luty 2014 - 19:25:55

Niezbyt mądrze zrobiłaś...

Wyobraź sobie ze wybucha pożar...droga ucieczki odcięta... Pozostaje tylko okno..Gdzie są klamki????

#40 kasjerka.reala

kasjerka.reala

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 19 luty 2014 - 19:49:43

Niezbyt mądrze zrobiłaś...

Wyobraź sobie ze wybucha pożar...droga ucieczki odcięta... Pozostaje tylko okno..Gdzie są klamki????

Wybija się szybę.

Jak inaczej niż przez blokady zabezpieczyć okno?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słupsk, menelownia, kryminały, okno, wypadek, dziecko, pobożnego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych