Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec Wsi Słupsk~

~mieszkaniec Wsi Słupsk~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 17:07:11

bawmy się, pijmy, pijmy, bawmy się! a dziecko samo wyskoczyło ;)

#2 Grzegorz

Grzegorz

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1199 postów

Napisano 18 luty 2014 - 17:27:51

Wideo, mrożące krew w żyłach.

#3 ~Oburzona~

~Oburzona~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 17:42:57

poogladaj sobie horrory jak masz ochote na dreszcze, a nie jak dzieciak z okna wypada znieczuleńcu, zastanów się co bazgrzesz

#4 ~mieszkanka Pobożnego~

~mieszkanka Pobożnego~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 17:43:53

Boże... Kto jest taki nieodpowiedzialny???

#5 kasjerka.reala

kasjerka.reala

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 18 luty 2014 - 18:06:47

Okno było otwarte?Bo szkła nie widać.Mając tak nisko okno obowiązkowo założyłabym blokade a i tak drżała, czy dziecko nie wypadnie.

#6 ~kiqi~

~kiqi~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 18:13:35

Mam nadzieję, że malutka z tego wyjdzie. Sama mam córeczkę w podobnym wieku....

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 18:36:14

Nie wiecie co gadacie, to jest chwila nieuwagi... Nikt nie jest winien.

#8 kasjerka.reala

kasjerka.reala

Swojak

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 18 luty 2014 - 18:52:37

Nie zawsze da się przewidzieć na jaki pomysł wpadnie dziecko.Jednak brak odpowiedniego zabezpieczenia na oknie przy tak małym dziecku to był błąd.Oby dziewczynka przeżyła i rozwijała się dalej normalnie.

#9 Grzegorz Kunda

Grzegorz Kunda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 592 postów

Napisano 18 luty 2014 - 19:27:24

Boże miej To Dziecko i Rodzinę w Swojej Opiece. +Jezu Ufam Tobie+

#10 ~Kulka~

~Kulka~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 19:28:31

No nie do końca. Ja też mam córeczkę w tym wieku, a i sam byłem kiedyś dzieckiem (czasami nadal jestem ) więc wiem jakie przychodzą do głowy pomysły dzieciom. Kochani rodzice jak coś robicie to czasami postawcie się na chwile na miejscu swoich pociech a wtedy dostrzeżecie więcej.

#11 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 19:39:20

Oby nic sie jej nie stalo masakra jakaś

#12 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 19:39:56

Oby nic sie jej nie stalo masakra jakaś

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 19:44:58

Boże... Kto jest taki nieodpowiedzialny???

no wlasnie kto? mamusia i babcia bez wyobrazni.

otwarte okno 40 cm od podlogi i male dziecko, przeciez to nieszczescie gwarantowane.

malej zycze szybkiego powrotu do zdrowia

#14 ~Słupszczanka~

~Słupszczanka~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 23:23:01

No to "pięknie". W niedzielę upadek na Wolności. Wczoraj tez dziecko z okna na Bałtyckiej.Dziś na H.Poboznego. Mam nadzieję,że już nic więcej się nie wydarzy :(

#15 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 23:38:21

DAJCIE SPOKÓJ, PRZECIEŻ TO NIESZCZĘŚCIE DLA RODZINY, A TYLKO CI CO NIE MAJĄ DZIECI, NIE WIEDZĄ JAK JEST I SIE MĄDRZĄ! PROBLEM, ŻE KAŻDY TU MOŻE DODAĆ SWOJE 5 GROSZY NA TYM FORUM
...:/

#16 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 23:54:07

To kochająca i troskliwa matka, zwykle odpowiedzialna i dobrze sprawująca opiekę nad lenką. Zwykła chwila nieuwagi! Dziewczynce nic poważnego się nie stało, ma jedynie złamaną rączkę na szczęście w nieszczęściu... Niech ten wypadek będzie przestrogą dla wszystkich rodziców, co może stać się przez kilka sekund rozproszenia uwagi ! Małej powrotu to zdrowia, a mamie życze wyciągnięcia wniosków!  A dla wszystkich rzycających wyrokami niczym sędzia- życzę jebnięcia się w głowe...!

#17 ~pati~

~pati~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 00:17:51

nie można w takiej chwili nikogo osądzać tylko modlić się żeby malutka wyzdrowiała i żeby było wszystko dobrze  :(

#18 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 00:56:22

chwila nieuwagi to jak dziecko sie przewruci i sie uderzy i kolano zedrze a nie jesli z okna wypadnie. Sama mam corke w tym wieku i jesli okno bylo zamkniete to napewno go by nie otworzyla chyba ze by bardzo ale to bardzo dlugo nad nim kombinowala. Moja corka nie potrafi okna otwierac po za tym trzeba miec duzo sily aby przekrecic klamke. Ale poczekajmy troche to pewnie bd wiecej wiedziec nie ma co osadzac bo przeciez nas tam nie bylo

#19 Grzegorz Kunda

Grzegorz Kunda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 592 postów

Napisano 19 luty 2014 - 00:59:42

To kochająca i troskliwa matka, zwykle odpowiedzialna i dobrze sprawująca opiekę nad lenką. Zwykła chwila nieuwagi! Dziewczynce nic poważnego się nie stało, ma jedynie złamaną rączkę na szczęście w nieszczęściu... Niech ten wypadek będzie przestrogą dla wszystkich rodziców, co może stać się przez kilka sekund rozproszenia uwagi ! Małej powrotu to zdrowia, a mamie życze wyciągnięcia wniosków!  A dla wszystkich rzycających wyrokami niczym sędzia- życzę jebnięcia się w głowe...!

Jeżeli tak faktycznie jest, to Bogu niech będą Dzięki. +Jezu Ufam Tobie+ Dziecku życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a Mamie siły. 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 02:39:34

Jeżeli tak faktycznie jest, to Bogu niech będą Dzięki. +Jezu Ufam Tobie+ Dziecku życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a Mamie siły. 

Nie wiem czy to zasługa "Boga", losu, przeznaczenia, gwiazd... Nieważne, liczy się to, że nic poważnego się małej nie stało! Efekt przyciągania zdarzeń, czy modlitwy jak kto woli ;D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słupsk, menelownia, kryminały, okno, wypadek, dziecko, pobożnego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych