Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

193 odpowiedzi w tym temacie

#21 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 16:32:26

Pszczółko, zapytaj  kolegi z Juesej dlaczego z margaryny przeszli się na masło :)  może wskażnik IQ  wreszcie u nich od 2 lat poszybował w górę ? :)

Kraje wznoszące się, też oczy otworzyły. A pomyśleć, że do niedawna wciskano nam, ze margaryna mleczna  nawet przeciw ciąży jest skuteczna  :D :D :D

Religa sam nas przekonywał do tego świństwa- chociaż z szacunkiem, bo SZACUNEK DO TEGO CZŁOWIEKA  mieć będę zawsze.

Pszczółko, zapytaj się koleżanki z Polski, dlaczego płaci (dużo) więcej za masło?  :o

W zamierzchłych czasach Amerykanie zrzucali stonkę na nasze ulubione ziemniaki.  :angry:

Teraz pewnie zrzucają jakieś chemikalia na polskie pastwiska, przez co nasze krowy mleka nie chcą dawać. :wacko:  To jest ten sekret ukrywany przed polskim społeczeństwem.  :ph34r:

#22 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 17:05:43

Pszczółko, zapytaj się koleżanki z Polski, dlaczego płaci (dużo) więcej za masło?  :o

W zamierzchłych czasach Amerykanie zrzucali stonkę na nasze ulubione ziemniaki.  :angry:

Teraz pewnie zrzucają jakieś chemikalia na polskie pastwiska, przez co nasze krowy mleka nie chcą dawać. :wacko:  To jest ten sekret ukrywany przed polskim społeczeństwem.  :ph34r:

Steve, z pewnością ani napalm ani inne chemikalia.  Amerykanie zrzucili na nas meszkę. Taką maleńką muszkę morderczynię która potrafi wybić całe stada krów. Krowy przestały się doić w proteście przed atakami niewidzialnych sił imperialistycznych. 

Steve, już w pierwszej klasie szkoły podstawowej walczyłem z imperialistyczną stonką ziemniaczaną.  Jesteśmy bezradni...  :(

U nas za kostkę masła płacimy już 8 złotych.  Czyli prawie dwa dolary.  :o

#23 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 17:27:51

Steve, z pewnością ani napalm ani inne chemikalia.  Amerykanie zrzucili na nas meszkę. Taką maleńką muszkę morderczynię która potrafi wybić całe stada krów. Krowy przestały się doić w proteście przed atakami niewidzialnych sił imperialistycznych. 

Steve, już w pierwszej klasie szkoły podstawowej walczyłem z imperialistyczną stonką ziemniaczaną.  Jesteśmy bezradni...  :(

U nas za kostkę masła płacimy już 8 złotych. Czyli prawie dwa dolary.  :o 

Pszczółko, współczuję Tobie i (nie)wszystkim moim Rodakom.  :unsure:

#24 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 18:44:19

Steve, jestem jednym z najszczęśliwszych Polaków. Nie lubię masła. Dla mnie jest za tłuste i czuję w nim zapach obory. 

Powiem szczerze: Stać mnie na masło w tej cenie. Ale ja lubię smak chleba.  O świcie przygotowuję  sobie mocną czarną herbatę i dwie pajdy chleba. Następnie chłodny prysznic. 

I jakoś żyję jeszcze.  :)

#25 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 19:28:49

Steve, jestem jednym z najszczęśliwszych Polaków. Nie lubię masła. Dla mnie jest za tłuste i czuję w nim zapach obory. 

Powiem szczerze: Stać mnie na masło w tej cenie. Ale ja lubię smak chleba.  O świcie przygotowuję  sobie mocną czarną herbatę i dwie pajdy chleba. Następnie chłodny prysznic. 

I jakoś żyję jeszcze.  :)

Podobnie jak Ty - jestem również szczęśliwym człowiekiem. :)​  Najpierw biorę prysznic, a potem wypijam kubek zielonej herbaty (green tea), bo jest zdrowsza - gdzieś to wyczytałem.  :rolleyes:

#26 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 19:56:13

Podobnie jak Ty - jestem również szczęśliwym człowiekiem. :)​  Najpierw biorę prysznic, a potem wypijam kubek zielonej herbaty (green tea), bo jest zdrowsza - gdzieś to wyczytałem.  :rolleyes:

Pierwszeństwo prysznica powodowana jest różnicą czasu. Ja w tym czasie zjadam dwie pajdy chleba i biegnę pod prysznic. Więc kąpiemy się równocześnie.  :)

#27 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 20:14:49

Pierwszeństwo prysznica powodowana jest różnicą czasu. Ja w tym czasie zjadam dwie pajdy chleba i biegnę pod prysznic. Więc kąpiemy się równocześnie.  :)

Pszczółko, prawidłowo to zakonotowałeś.  :rolleyes:

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 20:28:59

Stef jak samopoczucie , ile razy zamoczyłeś flaka w kroczu ?

Stara doniosła ci flachę nalewki .

#29 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 22:48:56

Stef

Tobie na pewno nie współczuję i życzę Ci wszystkiego...sam się domyśl...  :wacko:

#30 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 05:28:16

Stef 

Stefan Karwowski założył firmę budowlaną. Jest inżynierem budowlanym. Dał do lokalnej prasy ogłoszenie promujące nową firmę o nazwie "Stev-Bud" 

Ale do ogłoszenia wkradł się chochlik drukarski. Wydrukowano "Sef-But" , czyli promującą firmę szewską. 

Jaki z tego morał?  Ano taki, że mylisz ze sobą dwóch Stefanów: Tego który mieszka w Kalifornii i posiada imię Steve. Ze Stefanem, szewcem z Twojej wioski.  :)

Morał:

Nie wszystko masłem jest, choć na masło wygląda

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 18:05:36

Niech UE nadal narzuca ile mogą produkować mleka rolnicy to będziemy mieli masło po 20 zł/kostka!

P.

Winy w tak wysokich cenach nie szukaj w UE. Tu na miejscu leży wina.

#32 ~stefan sam w domu~

~stefan sam w domu~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 18:52:36

Tobie na pewno nie współczuję i życzę Ci wszystkiego...sam się domyśl...  :wacko:

ten ciul nie wie co to jest kostka masła ..

ty też żresz to co ci siostry miłosierdzia do ryja wsadzą ?

Stefan Karwowski założył firmę budowlaną. Jest inżynierem budowlanym. Dał do lokalnej prasy ogłoszenie promujące nową firmę o nazwie "Stev-Bud" 

Ale do ogłoszenia wkradł się chochlik drukarski. Wydrukowano "Sef-But" , czyli promującą firmę szewską. 

Jaki z tego morał?  Ano taki, że mylisz ze sobą dwóch Stefanów: Tego który mieszka w Kalifornii i posiada imię Steve. Ze Stefanem, szewcem z Twojej wioski.  :)

Morał:

#33 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 20:37:00

Gościu, jeśli Stefan jest sam w domu, to przy sobocie wypada wpaść z flaszką gorzałki.  No co, nie stać Ciebie na taki gest?   :)

#34 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Przyjaciel wszystkich dobrych ludzi

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 21:38:53

Morał:

Faktycznie :P BN15_margaryna_kt_Maslo_Roslinne.JPG

#35 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 21:48:00

ten 

Chorobliwa zazdrość bywa parszywym uczuciem. :(  Tak po chrześcijańsku: wcale mi Ciebie nie żal.  :)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 21:53:01

Chorobliwa zazdrość bywa parszywym uczuciem. :(  Tak po chrześcijańsku: wcale mi Ciebie nie żal.  :)

tak po chrześcijańsku poszukaj sobie babe i odpuść twojej schorowanej matce .

#37 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 21:55:10

tak po chrześcijańsku 

Nic o mnie nie wiesz i bardzo dobrze...  :ph34r:

#38 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Przyjaciel wszystkich dobrych ludzi

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 22:05:24

tak po chrześcijańsku poszukaj sobie babe i odpuść twojej schorowanej matce .

Powiedz mu to wprost. Tu masz adres. 510527424_1280x720.jpg

#39 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 22:19:36

Powiedz mu to wprost. Tu masz adres. 510527424_1280x720.jpg

Kubusiu, dlaczego zdradziłeś mój adres?  :P   :D

#40 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 22:20:21

Faktycznie :P

Heniu, kiedyś dostałem od ruskich  5 kilową kostkę tłuszczu. Ten tłuszcz był uniwersalny. Można było nim smarować chleb, smażyć na patelni, wklepywać na twarz po goleniu, konserwować buty oraz sworznie gąsienic tanków. Ten tłuszcz nazywał się   масло    :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych