Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nill

Nill

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 06:30:17

Zgubione dokumenty trzeba zastrzec w banku - nawet jeżeli ktoś nie ma konta! Szczegóły tutaj: www.DokumentyZastrzezone.pl

#2 ~Fraja~

~Fraja~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 14:15:44

Mam nadzieję, że w tym roku nie spotka mnie żadne z powyższych. Wybieram się nad Bałtyk. Już nawet mam załatwiony nocleg na bookapart.

#3 ~fortes~

~fortes~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 10:49:38

Odpuszczam Polskę. Pogoda jest w tym roku dramatyczna, strasznie zmienna, nie ma warunków, a nawet cenowo gdzieś za granicę można wyjechać za podobne pieniądze. U nas na tapecie Chorwacja, poniżej 2k udało się znaleźć samolotem z Travelplanet. Były tańsze autokarówki, ale to dla mnie żaden wypoczynek. Zakładam, że wakacje będą udane - ostatni raz w Polsce byliśmy 8 lat temu na wczasach. Lało cały tydzień.

#4 ~propec~

~propec~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 10:38:04

My czekamy na jakiegoś lasta na greckie wyspy, ale to na pewno pojedziemy dopiero we wrześniu. W tym roku ta pogoda jest tak zmienna, że szok. Prawda jest taka, że większość ludzi jedzie na wakacje nad morze, po czym nawet na chwilę nie wchodzi do wody, bo jest zbyt ziemna. Większość nie ma nawet możliwości opalania, a jak już pojawi się słońce, to cała plaża jest zawalona ludźmi. Masakra.

#5 ~Dorota.x~

~Dorota.x~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 12:07:17

Przed tropikalnymi wakacjami na pierwszym miejscu ZAWSZE stawiam na zdrowie. Nie chcę skończyć swojego urlopu w szpitalu, z ciężką chorobą zakaźną. Tu mała ściąga na co się szczepić, gdy jedziemy w konkretne miejsce: zaszczepsiewiedza.pl/szczepienia/podroze/kiedy-sie-szczepic/

#6 toma001

toma001

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 14:46:37

Wracamy w tym roku na Bali, na wyspę która nas zachwyciła. Wspaniałe hotele z all inclusive, plaże pierwsza klasa i spokój i cisza.

#7 Zdrapaka

Zdrapaka

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 07:55:52

Chyba lepiej postawić na weekend gdzieś w górach -takich ofert jak ta, jest pełno - http://www.hotelskal...-majowy-majowka

Użytkownik Zdrapaka edytował ten post 09 październik 2017 - 08:13:16

#8 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 13:10:36

kobiety powinny dodatkowo zadbac o higienę podczas wakacyjnych wyjazdów. najlepiej spakować po prostu do torebki czy plecaka żel trivagin. świetnie łagodzi i niweluje infekcje intymne, a o te nad wodą i na basenie nie trudno.

#9 Canoe

Canoe

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 13:29:22

Agatko, a faceci nie powinni? Ale wracając do tematu. Nawet jak nie ma wakacji to takie sytuacje zawsze psują spro nerwów. Warto wcześniej zapoznać się ze sposobami działania jak coś takiego się wydarzy, żeby już w kryzysowej chwili nie wpadać w panikę, ale po prostu od razu trzeźwo działać. Można sobie nawet gdzieś zapisać taki zestaw dzialań, z numerami telefonu, adresami mailowymi itd.

Użytkownik Canoe edytował ten post 30 czerwiec 2017 - 13:30:51

#10 karolek

karolek

Znajomy

• PipPip
  • 37 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 10:20:45

takich rzeczy może być na prawdę sporo...dlatego żeby zminimalizować takie sytuację zawsze jeżdżę z jakimś sprawdzonym biurem podróży. w tym roku leciałem z Itaką i musze przyznać że było tak jak oczekiwałem. rozwiązywali najdrobniejsze problemu  dosłownie o nic nie musiałem się martwić. taki wypoczynek to ja rozumiem :) 

#11 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 13:54:58

Moje wakacje zepsuła mi przyjaciółka, która dwa dni przed naszym wyjazdem z Party Camp złamała nogę i musiałam jechać sama... szkoda było odpuścić już zapłacony i zaplanowany wyjazd. Okazała się to nie taka zła sytuacja bo poznałam masę niesamowitych ludz, który przygarnęli mnie do woich grupek wyjazdowych, a do tego utrzymuje z  nimi kontakt do dziś

#12 Saturnny

Saturnny

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 26 listopad 2019 - 16:16:01

Ludzie, jeśli twoi bliscy są stale w przelotów, to proponuję zwrócić uwagę na to miejsce radar lotów , tak jak to jest u mnie zawsze okazuje się namierzyć samolot

#13 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2019 - 10:36:51

Zdarza się, że na wakacjach zachorujemy lub doznamy jakiejś kontuzji. Wtedy lepiej mieć ze sobą ubezpieczenie turystyczne. Warto zajrzeć do Cuk i dowiedzieć się więcej. 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 22:30:53

Od założenia Legionu Chrystusa 78 lat temu 33 księży molestowało 175 dzieci. Twórcą Legionu był ks. Marciel Maciel Degollado, znany z molestowania seksualnego ministrantów oraz dzieci uczęszczających do szkół i przedszkoli prowadzonych przez księży. 
Pedofil Degollado przeżył swoje życie w grzechu, krzywdząc innych i nie poniósł żadnych konsekwencji. 
Był współpracownikiem i zaufanym człowiekiem... Jana Pawła II. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dowód osobisty, Paszport, Prawo jazdy, Wyłudzenia, Wyłudzenia kredytów, Bezpieczeństwo, Ochtona tożsamości, Bank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych